W Rzgowie zarekwirowano podróbki warte 3 mln zł [ZDJĘCIA]

  W Rzgowie zarekwirowano podróbki warte 3 mln zł [ZDJĘCIA]

  ab

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  W Rzgowie zabezpieczono setki podrobionych ubrań, biżuterii, zegarków, telefonów, torebek i galanterii
  1/6

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©materiały policji

  Na 3 miliony złotych oszacowano wartość podróbek, które odkryto w magazynie i w centrum handlowym Rzgowie. W tej sprawie zatrzymano 53-letnia mieszkankę Łodzi, której grozi teraz do 2 lat więzienia.
  Policjanci z Koluszek już wcześniej obserwowali jeden z magazynów w Rzgowie, gdzie miały się znajdować znaczne ilości podrobionych towarów. Udało im się to potwierdzić, gdy zatrzymali kobietę, która wyniosła z niego odzież z metkami towarowymi. Okazały się podrobione, a funkcjonariusze szybko ustalili, że właścicielką magazynu jest 53-letnia łodzianka, która handluje na rzgowskim centrum targowym.

  - Policjanci i funkcjonariusze Izby Celnej pojechali potem do boksu w centrum handlowym, gdzie w obecności właścicielki dokonano kontroli - informuje Anna Cieślik z policji w Koluszkach. - Stwierdzono, że oferowany do sprzedaży towar był tanią podróbką wyrobów odzieżowych i galanteryjnych znanych na całym świecie producentów.

  Na miejscu zabezpieczono setki ubrań, biżuterii, zegarków, telefonów, torebek i galanterii. Przeszukano także obserwowany wcześniej magazyn oraz samochód męża 53-latki, którym przyjechał na miejsce podczas policyjnych czynności. Zarówno w magazynie jak i w aucie zabezpieczono ten sam podrobiony asortyment.

  - Kobieta została zatrzymana, jednak ze względu na zły stan zdrowia została przewieziona do szpitala w Łodzi. Za wprowadzenie do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi grozi jej kara do 2 lat więzienia - dodaje Cieślik.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo