W środę wielkie otwarcie Centralu po remoncie. Będzie można kupić więcej artykułów spożywczych

Alicja ZboińskaZaktualizowano 
Półtora miesiąca trwał remont parteru łódzkiego Centralu. Wielkie otwarcie zaplanowano na środę 17 lipca. Zakupy spożywcze będzie można zrobić od godz. 8, a na pierwszych klientów czekają upominki.CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE Krzysztof Szymczak
Półtora miesiąca trwał remont parteru łódzkiego Centralu. Wielkie otwarcie zaplanowano na środę 17 lipca. Zakupy spożywcze będzie można zrobić od godz. 8, a na pierwszych klientów czekają upominki.

Na możliwość zrobienia zakupów spożywczych klienci Centralu czekali nieco ponad półtora miesiąca, o dwa i pół tygodnia dłużej niż pierwotnie zakładano. Remont rozpoczął się 1 czerwca i miał potrwać do końca miesiąca, ale prace się przeciągnęły. Wielkie otwarcie zaplanowano na środę na godz. 8.

- Pierwsi klienci dostaną upominki, zaplanowaliśmy też inne atrakcje - mówi Anna Domańska, wiceprezes Centralu. - Od południa odbywać się będą degustacje, pojawią się konferansjer oraz animatorzy. Zaplanowaliśmy także promocje.

Klientów czekają duże zmiany. Od środy będą robić zakupy w delikatesach Central, które zajmą większość powierzchni parteru i zastąpią dawne samoobsługowe stoisko spożywcze. Tam też znajdą się osobne stoiska z wędlinami, garmażem. Miejsce dawnego garmażu zajęła cukiernia, która otrzymała nową nazwę. Ciasta i słodkości od środy można kupić w Caffee Central Skórka.

- Nasze delikatesy będą miały największy asortyment w mieście - mówi Anna Domańska. - Znajdzie się tu wiele dań gotowych, obiadowych, sałatek, a także tzw. lunchboksów, liczna będzie grupa artykułów świeżych.

To nie koniec zmian na parterze domu handlowego. Przesunięte zostało główne wejście do sklepu - znalazło się tuż przy piekarni gruzińskiej, w pobliżu przejścia dla pieszych od strony tzw. stajni jednorożców. Lokalizację zmienił także jubiler - stoisko zostało przeniesione na pierwsze piętro, na którym mieści się salon Eleganzy. Na parterze natomiast nadal mieści się stoisko kosmetyczne, które zostało odnowione.

polecane: FLESZ: Smartfony zamiast kas fiskalnych.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 19

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-17T08:02:09 02:00, bbb:

Central to najdroższy sklep spożywczy chyba w calym centrum. Pudrowanie tego trupa w niczym nie pomoże jeśli ceny zostaną takie jak były.

2019-07-17T12:21:51 02:00, konsument:

Rynek to oceni. Nie każdy chce tanio i byle jak.

Alma już się na takim przemyśleniu przyjechała... co z tego że asortyment mieli super i jakościowo bili konkurencje na głowe ale było drogo... no i jak sie skończyło?

h
hal

noo fajnie, tylko czy te większe zakupy będzie mozna autem zabrać?? bo parking z prawdziwego zdarzenia nie istnieje...

k
kleo
2019-07-17T08:02:09 02:00, bbb:

Central to najdroższy sklep spożywczy chyba w calym centrum. Pudrowanie tego trupa w niczym nie pomoże jeśli ceny zostaną takie jak były.

2019-07-17T12:21:51 02:00, konsument:

Rynek to oceni. Nie każdy chce tanio i byle jak.

Jeżdżę z Chojen do Centralu po zakupy 2-3 razy w tygodniu choć obok mam ze 3 markety. Chodzi o "ten smak".

k
kleo
2019-07-17T11:14:50 02:00, LOL:

Droższe od Społem (gama) czy żabki a niekoniecznie lepszej jakości jak nazwa delikatesy mogłaby wskazywać. Wskażcie mi jeden delikatesowy produkt, którego nie kupię taniej nigdzie indziej.

2019-07-17T12:25:49 02:00, realista:

Zawsze kupisz gdzieś coś taniej, tylko czy to będzie ten sam produkt i czy na jego zdobycie nie stracisz czasu, którego już nie kupisz.

Zapraszam do mojego marketu na Kilińskiego - drożej i gorszy asortyment. Pomidory z Centralu się prawidlowo po paru dniach psują a pomidory a marketu nigdy, sama chemia. CIF z wybielaczem w Centralu 8.90 w markecie 13,99 !

k
kleo

Byłam. Bardzo udany come back. Świetny ciekawy asortyment. Sporo promocji. Dobrze że |Skorka ma stoliki kawiarniane, będzie gdzie wypić kawę po zakupach.

r
realista
2019-07-17T11:14:50 02:00, LOL:

Droższe od Społem (gama) czy żabki a niekoniecznie lepszej jakości jak nazwa delikatesy mogłaby wskazywać. Wskażcie mi jeden delikatesowy produkt, którego nie kupię taniej nigdzie indziej.

Zawsze kupisz gdzieś coś taniej, tylko czy to będzie ten sam produkt i czy na jego zdobycie nie stracisz czasu, którego już nie kupisz.

k
konsument
2019-07-17T08:02:09 02:00, bbb:

Central to najdroższy sklep spożywczy chyba w calym centrum. Pudrowanie tego trupa w niczym nie pomoże jeśli ceny zostaną takie jak były.

Rynek to oceni. Nie każdy chce tanio i byle jak.

d
dietetyk
2019-07-17T07:56:05 02:00, Gość:

Central zawsze miał najlepszą spożywkę,

niestety wydaje się że zlikwidowano stoisko cukiernicze centralu, a w skórce niestety nigdy nie mozna kupić słodkości od godziny 7mej

Mniejszy wybór pieczywa i nabiału po zmianach

Od słodyczy się tyje i się zęby psują. Nie idź tą drogą... :-)

L
LOL

Droższe od Społem (gama) czy żabki a niekoniecznie lepszej jakości jak nazwa delikatesy mogłaby wskazywać. Wskażcie mi jeden delikatesowy produkt, którego nie kupię taniej nigdzie indziej.

G
Gość

Nareszcie:)

G
Gość
2019-07-17T08:02:09 02:00, bbb:

Central to najdroższy sklep spożywczy chyba w calym centrum. Pudrowanie tego trupa w niczym nie pomoże jeśli ceny zostaną takie jak były.

Mimo to zawsze są tam tłumy, za jakość się płaci.

G
Gość

Wygląda świetnie, czysto i przestronnie, nowa jakość.

b
bbb

Central to najdroższy sklep spożywczy chyba w calym centrum. Pudrowanie tego trupa w niczym nie pomoże jeśli ceny zostaną takie jak były.

G
Gość

Liczyłem, że w końcu będzie można kupic gotowe świeże kanapki,

a tu niestety brak

G
Gość

Central zawsze miał najlepszą spożywkę,

niestety wydaje się że zlikwidowano stoisko cukiernicze centralu, a w skórce niestety nigdy nie mozna kupić słodkości od godziny 7mej

Mniejszy wybór pieczywa i nabiału po zmianach

Dodaj ogłoszenie