W Sukcesji zostanie otwarta Stokrotka. Kiedy będzie można zrobić pierwsze zakupy w supermarkecie spożywczym?

Alicja Zboińska
Alicja Zboińska
W Sukcesji znów będzie można zrobić zakupy spożywcze. Powstaje tu bowiem supermarket sieci Stokrotka. Sklep zostanie otwarty jeszcze w czerwcu.CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE Grzegorz Gałasiński
W Sukcesji znów będzie można zrobić zakupy spożywcze. Powstaje tu bowiem supermarket sieci Stokrotka. Sklep zostanie otwarty jeszcze w czerwcu.

Większego sklepu z artykułami spożywczymi w Sukcesji nie było od października zeszłego roku. Wówczas zostały zamknięte delikatesy, które były tu czynne od momentu otwarcia centrum handlowego.

- Nowy supermarket w Sukcesji zajmie lokal na poziomie 1 po delikatesach Piotr i Paweł, zamkniętych w związku z restrukturyzacją sieci - głosi komunikat Sukcesji. - W ofercie artykułów spożywczych (w tym należących do marek własnych Stokrotki) będzie m.in. duży wybór produktów od dostawców lokalnych oraz pieczywo wypiekane na miejscu ze świeżego ciasta. Klienci znajdą tu również szeroki asortyment artykułów przemysłowych.

Otwarcie Stokrotki w Sukcesji zaplanowano na 27 czerwca.

Zdaniem dr Pawła Kowalskiego, specjalisty ds. marketingu Uniwersytetu Łódzkiego, zbliżające się otwarcie Stokrotki w Sukcesji jest dowodem na to, że sieć supermarketów jest w fazie ekspansji.

- Stokrotka rozszerza formaty, decyduje się na otwarcie większych sklepów o powierzchni od 400 do 800 mkw, a nie tylko małych oddziałów - mów dr Kowalski. - Sieć próbuje zająć wolną przestrzeń na rynku, widać, że ma jeszcze zbyt mało oddziałów w centralnej Polsce. Właściciele sieci korzystają z okazji jaką jest wolna przestrzeń w Sukcesji. To bardziej decyzja taktyczna niż strategiczna.

Dr Kowalski przypomina, że duże sieci sklepów, np. hipermarkety i markety nie rozwijają się przypadkowo, a cykl decyzyjny jest długi. Dla Stokrotki obecność w dużym centrum handlowym jest pewnego rodzaju awansem, sieci tej sklepy nie były dotąd obecne w takich lokalizacjach.

ZOBACZ TEŻ:

Wideo

Komentarze 22

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

.
2019-06-10T23:01:38 02:00, absolwent PŁ:

Sukcesja to wrzód, który wyrósł dzięki układom pana A i pani Z. Tam powinien być ostatni budynek kampusu Politechniki. W ten sposób uczelnia miałaby wszystkie akademiki pod kontrolą.

2019-06-10T23:13:52 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie. Politechnika mogła kupić ten teren, ale nie chciała, więc inny nabywca wybudować co chciał

2019-06-11T05:26:25 02:00, ...:

wiemy wiemy, "wybudować" to po waszemu, po widzewsku=przygłupie.

Gufno wiesz przygłupie. Literówkę znalazłeś.

.
2019-06-10T23:01:38 02:00, absolwent PŁ:

Sukcesja to wrzód, który wyrósł dzięki układom pana A i pani Z. Tam powinien być ostatni budynek kampusu Politechniki. W ten sposób uczelnia miałaby wszystkie akademiki pod kontrolą.

2019-06-10T23:13:52 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie. Politechnika mogła kupić ten teren, ale nie chciała, więc inny nabywca wybudować co chciał

2019-06-11T13:15:23 02:00, Alex:

Czy jest tu jakiś moderator? Jak długo będziecie tolerować chamskie wpisy tego prostaka?

Spierdalaj przygłupie

A
Alex
2019-06-10T23:01:38 02:00, absolwent PŁ:

Sukcesja to wrzód, który wyrósł dzięki układom pana A i pani Z. Tam powinien być ostatni budynek kampusu Politechniki. W ten sposób uczelnia miałaby wszystkie akademiki pod kontrolą.

2019-06-10T23:13:52 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie. Politechnika mogła kupić ten teren, ale nie chciała, więc inny nabywca wybudować co chciał

Czy jest tu jakiś moderator? Jak długo będziecie tolerować chamskie wpisy tego prostaka?

.

W Tesco Extra zlikwidowano kolejne regały i zniknęło kilkadziesiąt marek i ich artykułów. Brak nawet papieru toaletowego własnej marki. To chyba przez ekspansję stokrotek

G
Gość

A może by stokrotka poinformowała pracowników czemu, nie ma wypłat!!!!

G
Gość

Fantastyczna wiadomość

G
Gość
2019-06-10T18:37:31 02:00, Boyotok:

Normalnie sensacja... Stokrotkę otwierają... trzystatrzydziestatrzecia w mieście... naprawdę? to wydarzenie warte artykułu?? chyba że prestiż gazety dorównuje prestiżowi newsa...

Hihi, dokładnie , prestiż gazety=prestiż njusa :D

G
Gość

Coi wy chcecie od tej galerii? Jest idealna, ja nie chodzę nigdzie indziej dlatego, że tam nie ma tłumów a są sklepy takie jak w innych galeriach. Po co chodzić do zatłoczonego pasażu gdzie dodatkowo pełno rozwrzeszczanych bachorow.

D
Dżeki Czan

Bukmacherzy już przyjmują zakłady na termin upadku tego "przekrętu".

T
Todi

A gdzie wypłaty?????, Oni nowe sklepy otwierają, a kto tam bedzie pracował za friko. Banda zlodziei

...
2019-06-10T23:01:38 02:00, absolwent PŁ:

Sukcesja to wrzód, który wyrósł dzięki układom pana A i pani Z. Tam powinien być ostatni budynek kampusu Politechniki. W ten sposób uczelnia miałaby wszystkie akademiki pod kontrolą.

2019-06-10T23:13:52 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie. Politechnika mogła kupić ten teren, ale nie chciała, więc inny nabywca wybudować co chciał

wiemy wiemy, "wybudować" to po waszemu, po widzewsku=przygłupie.

G
Gość

proponuję jeszcze lumpex

a
absolwent PŁ

Sukcesja to wrzód, który wyrósł dzięki układom pana A i pani Z. Tam powinien być ostatni budynek kampusu Politechniki. W ten sposób uczelnia miałaby wszystkie akademiki pod kontrolą.

S
Student

Ładnie ten Grek właściciel Sukcesji kasy Peteckiego utopił w tę galerie ? no ale nie każdy biznes musi być udany

G
Gość

News na miarę sukcesu Sukcesji. Genialna akcja marketingowa i świetny sposób na ściągnięcie klientów do tej przechowalni powietrza.

Dodaj ogłoszenie