1/12
2017 rok obfitował w wiele niesamowitych meczów, w których...

2017 rok obfitował w wiele niesamowitych meczów, w których padło dużo bramek, a emocje trwały od pierwszej do dziewięćdziesiątej minuty. Przygotowaliśmy dla was TOP 10 meczów, o których będzie się pamiętało przez długi czas. Zapraszamy!

2/12
Wielki dzień dla reprezentacji Polski. Mecz z Czarnogórą...

10. POLSKA - CZARNOGÓRA 4:2

Wielki dzień dla reprezentacji Polski. Mecz z Czarnogórą przypieczętował nasz awans na przyszłoroczne mistrzostwa świata. Szybko objęliśmy dwubramkowe prowadzenie, ale goście doprowadzili do wyrównania. Sprawy w swoje ręce wziął Robert Lewandowski i strzelił trzecią bramkę, a przy czwartej miał spory udział. Awans stał się faktem. Po 12 latach przerwy zagramy na mundialu.

3/12
Kapitalny mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Liverpool do...

9. SEVILLA - LIVERPOOL 3:3

Kapitalny mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Liverpool do przerwy prowadził trzema bramkami, ale Andaluzyjczycy się nie poddali o doprowadzili do wyrównania. W przerwie meczu Eduardo Berizzo (trener Sevilli) powiedział piłkarzom, że zaatakował go nowotwór i wstrząsająca wiadomość zmobilizowała zawodników.

4/12
Spotkane na śniegu. Beznadziejnie spisujące się w tym...

8. FC KÖLN - SC FREIBURG 3:4

Spotkane na śniegu. Beznadziejnie spisujące się w tym sezonie FC Köln wygrywało 3:0 i wydawało się, że to będzie przełomowy mecz. Nic z tych rzeczy. Freiburg odrodził się w imponujący sposób, a bohaterem okazał się Nils Petersen. Napastnik gości w samej końcówce i doliczonym czasie gry wykorzystał dwa rzuty karne i niesamowity comeback stał się faktem.