5/12
W trwającym sezonie Valencia spisuje się nadspodziewanie...

7. BETIS - VALENCIA CF 3:6

W trwającym sezonie Valencia spisuje się nadspodziewanie dobrze, a dobre wyniki idą w parze z efektowną grą. Tak było w meczu z Betisem. Goście wygrywali 4:0, ale drużyna z Sevilli w pięć minut strzeliła trzy bramki i emocje sięgnęły zenitu. ''Nietoperze'' w porę się obudziły i dwukrotnie wyprowadziły zabójcze kontrataki.

6/12
Prawdziwą strzelaninę urządzili sobie gracze obu drużyn w...

6. MANCHESTER CITY - AS MONACO 5:3

Prawdziwą strzelaninę urządzili sobie gracze obu drużyn w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Ofensywnie nastawione zespoły zapomniały o defensywie, a ozdobą meczu była bramka Radamela Falcao. Do ćwierćfinału awansowała drużyna Kamila Glika, która w rewanżu wygrała 3:1.

7/12
''Świeżak''. W ostatniej kolejce Bundesligi obie drużyny...

5. HANNOVER 96 - BAYER LEVERKUSEN 4:4

''Świeżak''. W ostatniej kolejce Bundesligi obie drużyny stworzyły świetne widowisko. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie i nikt nie kalkulował. Ostatecznie skończyło się podziałem punktów i wielkimi emocjami przez dziewięćdziesiąt minut.

8/12
Mecz, który przeszedł do historii futbolu. Dlaczego? W...

4. BARCELONA - PARIS SAINT-GERMAIN 6:1

Mecz, który przeszedł do historii futbolu. Dlaczego? W pierwszym spotkaniu PSG wygrało 4:0 i wydawało się, że awans do ćwierćfinału został przesądzony. Nic bardziej mylnego! Duma Katalonii strzeliła sześć bramek i awansowała do kolejnej rundy. Wielki wkład w to zwycięstwo miał Neymar, który dzisiaj broni barw francuskiego giganta.

WsteczDalej

Witaj Maj, 3 Maj, dla Polaków ... . Patriotyczna uroczystość w Sieradzu ZDJĘCIA

Horoskop dzienny na sobotę. Sprawdź!

W Łodzi odbędą się turnieje strefowe w koszykówce 3x3. Miejsce w Basketmanii czeka