Wakacyjna Szkółka Beach Soccera w Manufakturze [ZDJĘCIA]

  Wakacyjna Szkółka Beach Soccera w Manufakturze [ZDJĘCIA]

  mek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wakacyjna Szkółka Beach Soccera w Manufakturze [ZDJĘCIA]
  1/7

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Łukasz Kasprzak

  Zawodnicy i trenerzy BSC Grembach Łódź uczyli w czwartek łodzian jak grać w beach soccera. To kolejna odsłona, odbywającej się w Manufakturze, Wakacyjnej Szkółki Beach Soccera.
  Każdy, kto w czwartek zjawił się na plaży Manufaktury, miał pewność, że będzie uczyć się od najlepszych. Zawodnicy BSC Grembach Łódź to mistrzowie Polski w beach soccera.

  Zajęcia z żądnymi gry w plażową piłkę nożną młodymi mieszkańcami miasta, prowadzą m.in. Bogusław Saganowski, Witold Ziober i Marcina Olejniczaka. Treningi odbywają się też pod okiem szkoleniowców łódzkiej drużyny: Jacka Ziobera i Jarosława Jagielskiego.

  Wakacyjna Szkółka Beach Soccera gości w Manufakturze w każdy poniedziałek i czwartek, od g. 11.30. Zajęcia są bezpłatne.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo