Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Walasek wzywa radnych do pracy w Komisji Rewizyjnej

js., (Ad.)
- To nie jest żaden ewenement - Elżbieta Królikowska-Kińska o nieprzyjmowaniu przez Radę Miejska projektów uchwał Komisji Rewizyjnej.
- To nie jest żaden ewenement - Elżbieta Królikowska-Kińska o nieprzyjmowaniu przez Radę Miejska projektów uchwał Komisji Rewizyjnej. Dziennik Łódzki/archiwum
- Będę apelował do radnych wszystkich klubów, żeby podjęli się pracy w Komisji Rewizyjnej - mówił w piątek radny Mateusz Walasek. W czwartek radni wszystkich opcji zrezygnowali z pracy w Komisji Rewizyjnej łódzkiej Rady Miejskiej.

SKWARKA: KONIEC DEMOKRACJI, POCZĄTEK DYKTATURY

W piątek w sprawie sytuacji w Komisji Rewizyjnej łódzkiej rady Miejskiej wypowiadali się rani Platformy Obywatelskiej: Elżbieta Królikowska-Końska i Mateusz Walasek. Królikowska-Kińska stwierdziła, że Rada Miejska nie przyjęła zaledwie 3 projektów uchwał przygotowanych i rekomendowanych przez komisję.
- To nie jest żaden ewenement, to się zdarza - mówiła radna. - W Krakowie czy Poznaniu rady nie przyjmowały nawet uchwał absolutoryjnych.

Mateusz Walasek apelował do radnych o zgodę na pracę w Komisji Rewizyjnej. Odniósł się także do osoby byłego przewodniczącego komisji, Władysława Skwarki.

- Chciałbym, żeby spory personalne między radnym Skwarką a prezydent Hanną Zdanowska nie wpływały na prace rady - stwierdził.

RADNI ZREZYGNOWALI Z PRACY W KOMISJI REWIZYJNEJ!
RADNI ODRZUCILI SKARGĘ MKT
SKARGA SOLIDARNOŚCI MPK NIEZASADNA
RADNY SKWARKA REZYGNUJE Z KOMISJI REWIZYJNEJ

Zapisz się do newslettera

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki