ROSSMANN 2+2 promocja na Walentynki 2019. ROSSMANN przygotował świetną promocję w lutym. ROSSMANN 2+2 jest gotowym prezentem na walentynki 2019. Co dostaniemy w tej promocji?

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 na walentynki

Promocje 2+2 w sklepach ROSSMANN cieszą się dużym powodzeniem. Promocja ROSSMANN 2+2 na produkty do męskiej pielęgnacji rozpocznie się 9 lutego a zakończy dopiero 17 lutego. Panie chętnie skorzystają z tej okazji i obdarują kosmetykami swoich partnerów z okazji Walentynek 2019, które wypadają oczywiście 14 lutego.

Kosmetyki do męskiej pielęgnacji w promocji ROSSMANN 2+2 Gratis

W walentynkowej promocji Rossmanna od 9 lutego znajdą się kosmetyki do golenia i pielęgnacji twarzy oraz brody, męskie perfumy i dezodoranty oraz żele pod prysznic.

Produkty objęte promocją ROSSMANN 2+2 będą oznaczone specjalną czerwoną etykietą. Wybierajcie kosmetyki rozważnie Z promocji będzie można skorzystać tylko raz!

ROSSMANN 2+2 na kosmetyki dla mężczyzn

Ważna informacja dotycząca promocji ROSSMANN 2+2: oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla członków Klubu Rossmann

ROSSMANN 2+2 promocja na Walentynki 2019

Jak szybko zostać klubowiczem Rossmanna i skorzystać z promocji na męskie kosmetyki.

Po pierwsze: musimy pobrać aplikację ROSSMANN na swojego smartfona, są dostępne bezpłatnie a App Store i sklepie Google. Drugi krok to rejestracja naszego konta (musimy przygotować e-mail oraz hasło).

Uczestniczenie w promocji 2+2 na walentynki to nie jedyny profit jaki otrzymamy dzięki uczestniczeniu w programie lojalnościowym Rossmanna. Po dołączeniu do Klubu Rossmann możemy korzystać z innych promocji oferowanych przez drogerię.

Rossmann: Promocja 2+2 - Luty 2019 ZASADY