Warsztaty graffiti w AOIA w Łodzi [ZDJĘCIA]

  Warsztaty graffiti w AOIA w Łodzi [ZDJĘCIA]

  Marek Rubajczyk

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Warsztaty graffiti w AOIA w Łodzi [ZDJĘCIA]
  1/12
  przejdź do galerii

  ©Marek Rubajczyk

  W sobotę na terenie Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych w Łodzi odbyły się warsztaty graffiti dla dzieci i młodzieży. Były one jednym z punktów drugiej edycji akcji Happy New Eyes.
  - Akcja ma odciągnąć młodzież od spędzania czasu w niezdrowy sposób, przekonać ją, że wychodząc z domu można robić fajne rzeczy - mówi Aleksandra Podębska, prezes stowarzyszenia „Zachodnia”, które wspólnie z AOIA jest organizatorem projektu Happy New Eyes. - Potrzebujemy jednak do pomocy takich entuzjastów jak Tomek Sowa z Cornermarket, który zgodził się podzielić swoim doświadczeniem w tworzeniu graffiti.

  W sobotę uczestnicy, pod okiem Tomasza Sowy, wykonali graffiti według wcześniej przygotowanego projektu. Młodzież praktycznie bez żadnej pomocy odwzorowała namalowane na kartce graffiti, zostawiając Sowie tylko wprowadzenie kosmetycznych poprawek.

  Akcja Happy New Eyes II trwa od kwietnia do grudnia i obejmuje wiele warsztatów dla dzieci i młodzieży.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo