WARTA ŁKS mecz na żywo. Łodzianie pewnie zwyciężają w meczu z Wartą 2:0

tj
ŁKS gra dziś z Wartą Poznań. Relacja na żywo i wynik online
ŁKS pokonuje dziś Wartę 2:0. Łodzianie odnoszą całkowicie zasłużone zwycięstwo nad bardzo słabo prezentującym się rywalem z Poznania. ŁKS inkasuje 3 pkt i to jest najważniejsze. Po dwóch porażkach, mamy zwycięstwo. Brawo!

ŁKS WARTA 2:0

WYNIK MECZU ŁKS vs WARTA 2:0

93' Koniec meczu. ŁKS wygrywa z Wartą 2:092' Jeszcze faulują piłkarze Warty.
3 minuty sędzia dolicza do II połowy meczu.
90' To już ostatnie sekundy meczu, ŁKS prowadzi z Wartą 2:0.
88' Czerwona kartka dla Jakuba Kiełba za zagranie ręką - to druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka.
87' ŁKS spokojnie kontroluje przebieg meczu.
85' Rzut wolny dla ŁKS. Rozwandowicz do Łuczaka, ten do Sobocińskiego, teraz Gamrot i tak łodzianie grają a piłkarze Warty niezbyt agresywnie próbują przerwać akcję łodzian.
84' ŁKS broni się, łodzianie grają na utrzymanie wyniku. Warta próbuje atakować, ale jest nieudolna w swoich poczynaniach.
80' Sporo chaosu po obu stronach - ale czas pracuje dla ŁKS
76' Rożny dla Warty... Obrońcy ŁKS-u wybijają piłkę w pole
72' Będzie zmiana w ŁKS, Wolski szykuje się do wejścia na boisko. Jednak nie, to Paweł Wojowski wejdzie za Jakuba Kostyrkę.
67' Dobra próba piłkarz z Łodzi, ale piłka ląduje za linią końcową.
64' Warta nie ma pomysłu na skuteczny atak. ŁKS poprawnie gra w obronie.
59' Wynik bez zmian. ŁKS prowadzi 2:0
Ramirez, ależ zamieszanie w polu karnym Warty - piłka wpada do siatki, ale sędzia sygnalizuje pozycję spaloną.
58' Rzut wolny dla ŁKS-u i żółta kartka dla zawodnika z Warty.
55' Strzał niecelny. Wynik bez zmian ŁKS 2:0 prowadzi z Wartą
54' Sporo chaosu teraz po stronie ŁKS-u zakończone faulem i rzutem wolnym dla Warty.
51' Faul na Kostyrce.
49' Warta nie rzuciła się do ataku. ŁKS spokojnie kontroluje przebieg meczu. Wydaje się, że wynik jest już przesądzony.
46' Gramy w II połowie! ŁKS prowadzi 2:0.
Nieco przedłużyła się przerwa, ale zaczynamy.
Za 15 minut II połowa.
46' Koniec I połowy, po której ŁKS zasłużenie prowadzi ze słabą Wartą 2:0.
44' Ramirez z dystansu, ale bramkarz łapie piłkę.
41' Jakub Kiełb otrzymuje żółtą kartkę za faul na Łuczaku
37' Dobra akcja łodzian prawą stroną boiska, dośrodkowanie, ale tu obrońcy Warty wybijają piłkę.
35' Rzut rożny dla Warty. Obrońcy wybijają piłkę w pole...
34' Warta w ataku, ale niewiele z tego wynika.
32' Gospodarze od bramki. Źle wybita piłka i aut dla ŁKS.
30' Faul na Rozwandowiczu.
27' Teraz rzut wolny dla ŁKS. Ramirez wrzuca w pole karne, Łuczak strzela, ale niecelnie.
24' Słabo gra Warta, nie od dziś wiadomo, że klub ma kłopoty nie tyko na boisku.
Rzut rożny dla ŁKS.
22' Długo grają piłką łodzianie. To zmusza przeciwnika do biegania.
20' ŁKS z autu. Kazimierz Moskal podpowiada swoim piłkarzom, jak grać.
18' ŁKS szanuje futbolówkę, ŁKS spokojnie rozgrywa piłkę, czas płynie i im bliżej końca, tym lepiej dla łódzkiej drużyny.
15' Teraz próba kontrataku w wykonaniu zawodników Warty, ale szybko powstrzymana.
13' Warta na razie bezradna.
Bogusz przymierzył z 17 metrów obok słupka i Lis wyciąga piłkę z siatki. Brawo!
GGGOOOOLLLLLLLLL ARTUR BOGUSZ ŁKS PROWADZI 2:011' Sporo walki w środkowej strefie boiska
Ramirez z dystansu, ale Adrian Lis tym razem na posterunku.
8' ŁKS spokojnie, ŁKS prowadzi i na razie Warta nie potrafi stworzyć klarownej sytuacji.
Świetne dośrodkowanie, i znakomite uderzenie Sobocińskiego - bramkarz Lis bezradny.
GOOOOOOOLLLLLLLLLLL dla ŁKS!!!! SOBOCIŃSKI! 5' Pierwsza groźna akcja ŁKS- u, dobra wrzutka w pole karne i rzut rożny dla naszych piłkarzy.
Rzut rożny dla Warty.
3' Na razie lekka przewaga Warty, ale to dopiero początek spotkania.
1' Gramy!

16.50 Za 10 minut początek meczu Warta Poznań ŁKS Łódź.
SKŁADY OBU ZESPOŁÓW
ŁKS: M. Kołba - J. Grzesik, M. Rozwandowicz, J. Sobociński, A. Bogusz, J.Kostyrka, B. Kalinkowski, M. Gamrot, W. Łuczak, D. Ramirez, J. Radionow
Warta: A. Lis, K. Biegański, A. Cierpka, T. Dejecki, W. Fadecki, N. Fiedosewicz, M. Grobelny, R. Janicki, R. Jasiński, J. Kiełb, B. Kieliba
Ostatnie mecze pokazują, że w 1 lidze nie ma łatwo. Piłkarze ŁKS boleśnie się o tym przekonali. 2 ostatnie mecze i zero punktów na koncie. To niepokoi kibiców, którzy marzą, by ich drużyna awansowała do ekstraklasy. Łatwo jednak nie jest.

Dziś ŁKS gra mecz wyjazdowy z Wartą Poznań. Warta też nie zachwyca, więc jest szansa na to, by do Łodzi przywieźć nawet 3 pkt.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie obie drużyny grały w II lidze. Wówczas w Poznaniu łodzianie zremisowali z Wartą 0:0. W rewanżu rozegrali jedno z najlepszych spotkań w sezonie, pokonując rywali 2:0 po bramkach Jewgena Radionowa.

Jak będzie dziś? RELACJA NA ŻYWO ŁKS WARTA OD GODZINY 17

Materiał oryginalny: WARTA ŁKS mecz na żywo. Łodzianie pewnie zwyciężają w meczu z Wartą 2:0 - Express Ilustrowany