Widzew. Bez Michalskiego i nadzoru finansowego

pZaktualizowano 
Michalski piłkarzem Widzewa był przez trzy ostatnie sezony.
Dwie wiadomości z Widzewa. Jest dobra i zła. Zaczynamy oczywiście od optymistycznych wieści.

Komisja ds. Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej uznała odwołanie Widzewa Łódź dotyczące licencji na udział w rozgrywkach II ligi w sezonie 2019/2020. Zniesiono nadzór finansowy.

Jednocześnie, komisja zdecydowała o zmniejszeniu kary finansowej za niedostarczenie w terminie wymaganych dokumentów z 10 000 zł do 5 000 zł.

Mateusz Michalski odchodzi z Widzewa. 27-letni skrzydłowy nie przedłuży z klubem umowy, która wygasa z końcem czerwca 2019 roku. Zawodnik poinformował już o swojej decyzji przedstawicieli Widzewa.

Po zakończeniu rozgrywek ligowych w sezonie 2018/2019 Widzew przedstawił Mateuszowi Michalskiemu propozycję przedłużenia kończącej się w czerwcu umowy. Pomocnik odrzucił ją jednak i poinformował już przedstawicieli pionu sportowego Widzewa i trenera Zbigniewa Smółkę, że nie będzie kontynuował kariery w klubie z al. Piłsudskiego 138.

Michalski piłkarzem Widzewa był przez trzy ostatnie sezony.

CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

Wideo

Materiał oryginalny: Widzew. Bez Michalskiego i nadzoru finansowego - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 28

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-15T17:56:58 02:00, Gość:

Nie ma co się zdziwić Michalskiemu

Kto by chcial grać w takim głównie żydzewskim

To że ty i twój klaub z aleja chujni2 słynie z braku napletka to nie oznacza że każdy

G
Gość

Nie ma co się zdziwić Michalskiemu

Kto by chcial grać w takim głównie żydzewskim

G
Gość

Nie rozumiem zachowania prezesów o działaczy widzewa.. Koniec sezonu był jakiś miesiąc niecały temu po meczu z belchatowem powinni to wszysko załatwić zapytać się pilkarzy kto chce zostać kto nie. Wszystkich odpowiedzialnych za brak awansu zwolnić łącznie z prezesami i tym całym Maslowskim na czele. Teraz zacząć spokojnie przygotowania i skoncentrować się na nowym sezonie. Trzeba uczyć się na błędach. Obojetnie jakiego by mieli trenera to trzeba przepracować sezon przygotowawczy..

G
Gość

Zabrali mu koszulkę, chłopak honorowy jak ten Japończyk, brawo.

G
Gość

HA HA HA BYCZYNO SIĘ ROZPADA, KONIEC KOŃCÓW ZOSTANIE 17 DEBILI Z KARNETAMI CO SE JE BĘDĄ MOGLI WSADZIĆ W ...

ave wielki Widzew

ave Byczyno!

o
odyn
2019-06-15T05:49:46 02:00, Dariusz:

Na tym forum Boniek dostaje podziękowanie od bezzębnej patologii z ŁKS za poparcie rozbudowy wiaty - jesteście zerami "kibuce" żydowskiego łks

2019-06-15T08:12:04 02:00, Prokurator:

Z artykułu 212kk informuję, że adres IP, którym się posługujesz jest infiltrowany, a po dokładnym sprawdzeniu treści zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności karno sądowej

prokurator jesteś cwelem i donosicielem

Ł
Łodzianin
2019-06-15T05:49:46 02:00, Dariusz:

Na tym forum Boniek dostaje podziękowanie od bezzębnej patologii z ŁKS za poparcie rozbudowy wiaty - jesteście zerami "kibuce" żydowskiego łks

Odezwał się wielkomiastowy Pan z bramy na Wojska Polskiego

P
Prokurator
2019-06-15T05:49:46 02:00, Dariusz:

Na tym forum Boniek dostaje podziękowanie od bezzębnej patologii z ŁKS za poparcie rozbudowy wiaty - jesteście zerami "kibuce" żydowskiego łks

Z artykułu 212kk informuję, że adres IP, którym się posługujesz jest infiltrowany, a po dokładnym sprawdzeniu treści zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności karno sądowej

P
Prokurator
2019-06-15T07:03:57 02:00, kibuc ełkałesu:

haha grabarz zbił gruchę pysiem ,wydłubał babola i umoczył w karmelu i myśli że to sushi........

Z artykułu 212kk informuję, że adres IP, którym się posługujesz jest infiltrowany, a po dokładnym sprawdzeniu treści zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności karno sądowej

k
kibuc ełkałesu

haha grabarz zbił gruchę pysiem ,wydłubał babola i umoczył w karmelu i myśli że to sushi........

G
Gość
2019-06-15T05:49:46 02:00, Dariusz:

Na tym forum Boniek dostaje podziękowanie od bezzębnej patologii z ŁKS za poparcie rozbudowy wiaty - jesteście zerami "kibuce" żydowskiego łks

A na imie masz cwel

D
Dariusz

Na tym forum Boniek dostaje podziękowanie od bezzębnej patologii z ŁKS za poparcie rozbudowy wiaty - jesteście zerami "kibuce" żydowskiego łks

G
Gość
2019-06-14T20:13:51 02:00, biały:

i oni mówią o równym traktowaniu,przyjezdza boniek i załatwia kary dla wstydzewa gdzie był jak ŁKS dostawał 50tyś za brak kibiców gosci chociaż przyczyny były wszystkim znane

weź idź umrzyj! kogo interesuje ŻKS AP Retkinia Wieś!!

G
Gość
2019-06-14T20:46:25 02:00, Gość:

PO TRUPACH A DO CELU❗❗❗WSTDZCIE SIĘ❗❗❗I TO MA BYĆ RÓWNORZĘDNA WALKA❗❗❗❓❓❓JUŻ TERAZ WSPÓLCZUJE DRUŻYNOM Z DRUGEJ LIGI KTORE W SPOSÓB FAIR PLAY BĘDA STARAŁY SIĘ O AWANS DO PIERWSZEJ LIGI......TAK SIĘ NAWET NIE WYGRYWA NA EUROWIZJI❗KANCIARZE I HOCHSZTAPLERZY❗❗❗😡

2019-06-14T22:14:39 02:00, Gość:

Jeszcze się liga nie zaczęła a biała parówa już wie....ty śmieciu najpierw sowiedz się jak awansowaliście z trzeciej ligi miernoty.

TY SIĘ NAWET NIE WYPOWIADAJ NAWET NIE ŚMIEJ SŁOWA WYKSZTUSIĆ ❗CO SIE KURWIARZU MA ZACZĄĆ TE WASZE ZNANE NA CAŁĄ POLSKĘ MACHLOJKI ......TFU ❗WYSZEDŁ BONIEK Z DZURAWEGO WORKA

G
Gość
2019-06-14T20:46:25 02:00, Gość:

PO TRUPACH A DO CELU❗❗❗WSTDZCIE SIĘ❗❗❗I TO MA BYĆ RÓWNORZĘDNA WALKA❗❗❗❓❓❓JUŻ TERAZ WSPÓLCZUJE DRUŻYNOM Z DRUGEJ LIGI KTORE W SPOSÓB FAIR PLAY BĘDA STARAŁY SIĘ O AWANS DO PIERWSZEJ LIGI......TAK SIĘ NAWET NIE WYGRYWA NA EUROWIZJI❗KANCIARZE I HOCHSZTAPLERZY❗❗❗😡

Jeszcze się liga nie zaczęła a biała parówa już wie....ty śmieciu najpierw sowiedz się jak awansowaliście z trzeciej ligi miernoty.

Dodaj ogłoszenie