Widzew Błękitni na żywo online. Mecz Widzew Łódź Błękitni Stargrad. Widzew wygrał i przerwę w rozgrywkach spędzi na fotelu lidera!

Tomasz Jabłoński
Widzew gra dziś z Błękitnymi
Widzew gra dziś z Błękitnymi Błękitni Widzew
Błękitni Widzew na żywo. Dziś Widzew jedzie na trudny mecz do Stargardu, by zmierzyć się z miejscowym zespołem Błękitnych. Łodzianie prowadzą w tabeli i bardzo chcą właśnie na 1 miejscu zakończyć rozgrywki. By tak się stało Widzew musi wygrać z Błękitnymi i wtedy nie musi oglądać się na wyniki rywali. Zapraszamy na relację na żywo. Błękitni Widzew online.

Błękitni Widzew na żywo online 30.11.19

Wynik meczu Błękitni - Widzew 1:3

Widzew w bardzo dobrym stylu wygrał mecz, a bramki były ozdobą spotkania. Widzew zachował pozycję lidera! Szósty wygrany mecz z rzędu na wyjazdach, a czwarty z rzędu z bilansem bramek 17-1. Brawo Widzew. Z takim dorobkiem można spokojnie zimować i przygotować się do rundy wiosennej. Piłkarze podeszli do trybuny i dziękują za doping swoim kibicom, którzy w końcu weszli na stadion. Rozległo się gromkie Sto Lat - dla drużyny i Marcina Robaka, który 29 listopada skończył 37 lat.

KONIEC MECZU

90+3 min. - Paczuk strzelił głową, Pawłowski łapie piłkę

90+1 min. - sędzia przedłużył mecz o 3 minuty

90 min. - Ameyaw zastępuje Poczobuta, który prosił o zmianę z powodu urazu

89 min. - błąd Pawłowskiego i kolejny róg dla Błękitnych

89 min. - po wolnym piłka ponad bramką Widzewa

88 min. - wolny dla Błękitnych z odległości 17 metrów. Faulował Tanżyna i został ukarany żółtą kartką. Tanżyna jak Kita będzie pauzował i nie zagra w pierwszym miejscu wiosny

85 min. - Tanżyna wybija piłkę w polu karnym Widzewa

Kapitalny gol Marcina Robaka. Po wrzucie z autu piłka trafiła do napastnika Widzewa, Robak odwrócił się i prawie z zerowego konta kropnął pod poprzeczkę. Jak Marco Van Basten podczas finału mistrzostw Europy 1988

GOL DLA WIDZEWA

81 min. - Pięczek zmienia Gutowskiego

80 min. - Tanżyna wyjaśnił groźną akcję Błękitnych, za chwilę Kurbiel strzelił głową w środek bramki i Pawłowski łapie piłkę

79 min. - Pięczek gotowy do zmiany

78 min. - Kita wywalczył piłkę, Wolsztyński do Robaka, ale łodzianin uprzedzony przez bramkarza gospodarzy

77 min. - po rogu Rzepecki łapie piłkę, po ataku gospodarzy piłkę przejmuje Pawłowski

76 min. - niezdecydowanie widzewiaków w polu karnym Błękitnych, zmarnowana szansa

74 min. - schodzi Kita za niego Mandiangu, za Radwańskiego wchodzi Wolsztyński

73 min. - będą zmiany w Widzewie. Wejdą Wolsztyński i Mandiangu

71 min. - faul Robaka i upomnienie słowne sędziego

70 min. - wrzutka Kosakiewicza z wolnego, piłkę łapie Rzepecki

68 min. - żółta kartka dla Kity za próbę wymuszenia rzutu karnego. Zawodnik Widzewa przewrócił się po starciu z bramkarzem gospodarzy. Kita będzie pauzował w najbliższym meczu (pierwszym w nowym roku)

67 min. - piłka wyszła za boisko, Widzew zaczyna akcję, kibice gospodarzy protestują, ich zdaniem powinien być róg

65 min. - Kita faulował pod polem karnym gospodarzy

63 min. - Robak dobrze odwrócił się w polu karnych Błękitnych, ale posłał piłkę za wysoko

Po rogu Robak nie sięgnął piłki, ta trafiła na głowę Ostrowskiego, który popisał się celnym strzałem głową

62 min. - GOL DLA BŁĘKITNYCH

61 min. - Łysiak strzelał na bramkę Pawłowskiego, róg dla Błękitnych

59 min. - Kita za daleko wypuścił sobie piłkę i ta wyszła za końcową linię

58 min. - Sadowski ucierpiał przy zablokowaniu Możdżenia strzelającego z linii pola karnego

56 min. - Tanżyna faulowany przez Paczuka, przepychanki piłkarzy na boisku

56 min. - Pawłowski uprzedza napastnika gospodarzy i łapie piłkę

54 min. - gospodarze przeprowadzili kontrę, róg dla Błękitnych, było groźnie. Ostrowski przecinał dośrodkowanie, ale nie sięgnął piłki

53 min. - Widzew ma przewagę, gra toczy się na połowie Błękitnych

50 min. - zgubił piłkę Kosakiewicz

49 min. - dynamiczny rajd Gutowskiego i strzał z 20 metrów po ziemi, ale niecelny

47 min. - Pawłowski przerywa akcję gospodarzy

46 min. Początek drugiej połowy

Dwie zmiany w Błękitnych: za Cywińskiego - Paczuk, za Szreka - Theus

45+1 min. - GOL DLA WIDZEWA - pewny strzał Robaka z 11 metrów. Rzepecki wylądował w przeciwnym rogu bramki. Koniec pierwszej połowy

45 min. - Kita faulowany w polu karnym przy linii końcowej obiegał przeciwnika i został nieprzepisowo zatrzymany. KARNY DLA WIDZEWA

42 min. - Kosakiewicz strzelał z 25 metrów piłka minęła słupek bramki Błękitnych

41 min. - widzewiacy mają przewagę, po rogu Kosakiewicz do Robaka, gospodarze wybijają piłkę

Jak padła bramka? Lewą stroną dobrą akcję przeprowadzili Kordas z Gutowskim. Lewy obrońca Widzewa otrzymał podanie od Gutowskiego w polu karnym, obrońcy przejęli piłkę, ale Kordas powalczył o nią, odzyskał i wycofał na 15 metr do Radwańskiego. Pomocnik strzelił lewą nogą nie do obrony. Podobna bramka, jak gol Szymańskiego w meczu reprezentacji Polski ze Słowenią

37 min. - GOL DLA WIDZEWA

35 min. - po rogu Tanżyna strzelał głową tuż nad poprzeczką. Powinien być gol

33 min. - kapitalne podanie Radwańskiego na wolne pole do Kosakiewicza, ale piłka podskoczyła na murawie i Kosakiewicz fatalnie dośrodkował

30 min. - odważne wejście Kity i strzał z woleja z 18 metrów, piłka o centymetry minęła słupek bramki Błękitnych

29 min. - kontra Widzewa, ale osamotniony Radwański w pojedynkę nie mógł nic zrobić

Kibice nadal nie weszli na stadion: Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Widzewek gra - skandują fani Widzewa spoza ogrodzenia obiektu

27 min. - po rogu Fadecki strzelał z 11 metrów, piłka trafiła w gąszcz nóg i łapie ją Pawłowski

26 min - szybka kontra Błękitnych Fadecki strzela, piłka po głowie Rudola wychodzi na róg

25 min. - Rzepecki po drugim rogu łapie piłkę

24 min. - Robak do Kity, ale gospodarze wybili piłkę. Pierwszy róg dla Widzewa, piłka wybita, kolejny róg

23 min. - Możdżeń strzelał za 20 metrów, ale nieczysto trafił w piłkę

22 min. - Możdżeń do Kosakiewicza, ale podanie było nieco zbyt długie

21 min. - widzewiacy pod bramką gospodarzy, ale Kita na pozycji spalonej

20 min. - żółtka kartka (druga dla Błękitnych), którą obejrzał Cywiński za faul na Możdżeniu

18 min. - Rzepecki łapie piłkę po wrzutce w pole karne Kosakiewicza

16 min. - Rudol zdecydowanie wyjaśnia sytuację pod końcową linią na naszej połowie

15 min. - pierwszy kwadrans gry za nami, nierówne boisko sprawia kłopoty widzewiakom, piłka podskakuje, trudno ją opanować

12 min. - faulowany Radwański, przerwana kontra Widzewa, żółta kartka dla Sitkowskiego

11 min. - słupek ratuje Widzew po strzale Szreka, napastnika Błękitnych

10 min. - dobra akcja Gutowskiego na lewej stronie, dośrodkowanie, ale nie doszedł Robak do tego podania

9 min. - strzelał z wolnego Kosakiewicz, ale w mur

7 min. - niebezpiecznie w polu karnym Widzewa, strzały gospodarzy, nie potrafimy wybić piłki, w końcu nakrywa ją Pawłowski

6 min. - pierwszy strzał na bramkę Widzewa, piłka minęła słupek bramki Pawłowskiego

5 min. - aktywny jest Kosakiewicz, który grał swego czasu w Błękitnych

4 min. - atak gospodarzy, niecelne podanie i zaczyna akcję Pawłowski

3 min. - niedokładne długie podanie do Robaka

2 min. - Kita ucierpiał w walce o górną piłkę

1 min. - zaczęli widzewiacy

Ciepłe przywitanie na misia trenerów Marcina Kaczmarka i Adama Topolskiego

Na trybunach garstka widzów. W sektorze gości pustki, z powodu kary nałożonej przez PZPN kibice Widzewa nie mogą wejść na stadion, jednak przyjechali w dużej grupie i być może w trakcie meczu będą mogli dopingować z trybun swoich ulubieńców. Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz RTS gra - skandują widzewiacy

Piłkarze wychodzą na boisko, widzewiacy na czerwono, gospodarze na niebiesko

Skład Widzewa: Pawłowski - Kosakiewicz, Tanżyna, Rudol, Kordas - Kita, Możdżeń, Radwański, Poczobut, Gutowski - Robak.

BŁĘKITNI WIDZEW NA ŻYWO ONLINE

- Pracowaliśmy bardzo długo, aby znaleźć się na czele tabeli i zrobimy wszystko, aby utrzymać tę pozycję. Zdajemy sobie sprawę, że sobotni mecz będzie różnił się od tych poprzednich. Zagramy na trudnym terenie, w dodatku naciężkim boisku, które nie pozwala na specjalnie finezyjną grę. Dobre zespoły przekonywały się już, że trzeba wspiąć się na wyżyny, by wywieźć ze Stargardu punkty. Spodziewamy się trudnego spotkania, ale motywacja w naszym zespole jest na wysokim poziomie - mówi Kaczmarek.

Widzew wyjechał w stronę Stargardu już wczoraj. Wszystko wskazuje na to, że roszad w wyjściowym składzie nie będzie.

Tak to się musiało skończyć. 21-letni pomocnik Lucjan Zieliński zakończył swoje testy w Widzewie. Wychowanek MKS Oława ćwiczył w Łodzi od wtorku. Zimą Widzewowi nie potrzeba rewolucji, ale zmiany w kadrze na pewno będą. Jednak Kaczmarek potrzebuje zdecydowanie lepszych zawodników od Zielińskiego.