Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Widzew blisko play off [ZDJĘCIA]

Marek Kondraciuk
PTK Pabianice - Widzew 50:62
PTK Pabianice - Widzew 50:62 Grzegorz Gałasiński
Najlepszą drużyną koszykarek w naszym województwie jest Widzew, który podobnie jak u siebie w Parkowej pokonał również w rewanżu w Pabianicach beniaminka PTK, tym razem 62:50. Mecz był zacięty i w drugiej kwarcie pabianiczanki prowadziły różnica 8 punktów. Wynik był otwarty jeszcze po trzech ćwiartkach, kiedy na tablicy widniał remis 39:39. Dopiero w ostatnich 10 minutach widzewianki złamały opór walecznych rywalek wygrywając te część różnicą 12 oczek.

Widzewianki są o krok od awansu do ósemki i występów w play off. Zapewni im to zwycięstwo nad AZS Rzeszów różnicą 12 punktów, a jeśli rzeszowianki przegrają w Pabianicach to Widzew urządzi każda wygrana.

PTK Pabianice - Widzew 50:62 (18:9, 10:21, 11:9, 11:23).

PTK Pabianice: Agata Gajda 17, Dorota Sobczyk 9, Marta Błaszczyk, Joanna Bogacka po 7, Anna Krajewska 6, Renata Piestrzyńska, Katarzyna Salska po 2, Joanna Rozwandowicz 0.
Trener: Edyta Koryzna.

Widzew: Leona Jankowska 12, Agnieszka Modelska, Magdalena Rzeźnik po 11, Aleksandra Pawlak 10, Małgorzata Chomicka 9, Katarzyna Bednarczyk 5, Lidia Kopczyk, Anna Tondel po 2, Aleksandra Dziwińska 0.
Trener: Ryszard Andrzejczak.