tj
Widzew gra dziś z Górnikiem Łęczna. Zapraszamy na relację na żywo Widzew vs Górnik
Widzew po bardzo dobrym meczu całkowicie zasłużenie wygrał dziś (sobota) z Górnikiem Łęczna 3:0. Łodzianie wreszcie pokazali dobrą grę i przy odrobinie szczęścia mogli zwyciężyć jeszcze wyżej. Tak grających piłkarzy Widzewa chcemy oglądać w każdym meczu. Debiutanci pokazali się z bardzo dobrej strony. Cała drużyna zasłużyła na brawa. Tak trzymać!

Widzew Górnik Łęczna na żywo

WYNIK MECZU WIDZEW GÓRNIK 3:0
94' Koniec meczu. Brawo Widzew. Pewne zwycięstwo 3:0.
93' Zagotowało się teraz na boisku, Sylwestrzak strzelił do sitaki, ale sędzia pokazał pozycję spaloną.
90' Sędzia dolicza 4 minuty.
88' Próba strzału z dystansu piłkarzy z Łęcznej, ale wysoko nad poprzeczką.
86' Gutowski z 17 metrów - obok bramki.
85' Brawa dla Dario Kristo, który schodzi z boiska, w jego miejsce Gibas.
82' Mihajlović zastąpiony przez Gruzina Kwantalianiego. Brawa dla schodzącego napastnika za grę i piękną bramkę.
79' Piękna akcja łodzian i obrońcy wślizgiem ratują swój zespół przed utratą kolejnej bramki.
78' Widzew kontroluje grę.
_77' Piekielnie głośno na stadionie przy al. Piłsudskiego... _Zmiana w Widzewie. Mąka za Michalskiego.
75' Rożny dla gości. Bez konsekwencji.
73' GOOOLLLLLL MIHAJLEVIĆ PIĘKNY strzał głową z 11 metrów.
71' Widzew ambitnie, łodzianie blisko rywali, nie dają im rozwinąć skrzydeł.
70' Aut dla Górnika.
68' 16 tys. 900 kibiców na meczu Widzewa!
66' Faul na Gutowskim - wolny dla Widzewa
Przyciśnięci obrońcy pogubili się i do "bezpańskiej" piłki dopadł Dario Kristo i technicznym uderzeniem w okienko umieścił piłkę w bramce gości.
64' GOOOOOLLLLLL DARIO KRISTO!!!!
Wójcik powinien dostać czerwoną kartkę za kopnięcie Michalskiego bez piłki - dziwna decyzja sędziego, który pokazał tylko żółty kartonik.
60' Świetne wejście Kozłowskiego, zagranie wzdłuż linii bramkowej, ale nie udało się wpakować piłki do siatki.
59' Głośny doping na stadionie.
Zmiana w drużynie gości.
58' Niedokładnie gra teraz Widzew.
55' Widzew cofnięty, pozawala na rozgrywanie piłki gościom.
53' Górnik w ataku pozycyjnym.
52' Zmiana w Widzewie - Falon schodzi, wchodzi debiutant Przemysław Banaszak
50' Rożny dla gości. Bomba z 30 metrów, ale nad poprzeczką bramki Wolańskiego.
Głośny doping na Widzewie.
47' Dobra akcja Widzewa, świetnie Kozłowski zacentrował i Gutowski z pierwszej piłki, ale w boczną siatkę.
46' Gramy w II połowie!

45' Koniec pierwszej połowy.
Piękny strzał z ok. 30 metrów! Bramkarz zasłonięty i bezradny.
Bramkarz piąstkuje piłkę po rzucie rożnym i ta ostatecznie trafia pod nogi Maćka.
43' GOOOOOOLLLLLL MACIEJ KAZIMIEROWICZ!!!!
42' Rzut rożny dla Widzewa.
39' Falon miał teraz świetną okazję, ale z 16 metrów uderzył kilka metrów nad poprzeczką.
38' Mihaljević!!!! tuż obok słupka! To powinna być bramka dla łodzian. Wciąż jednak 0:0
37' Aut dla Widzewa.
34' Kilka słabszych minut w wykonaniu obu drużyn. Sporo chaosu, sporo fauli.
31' Świetna akcja Górnika i bardzo groźnie było pod bramką łodzian.
30' Fatalnie wykonany rzut wolny, piłka zdecydowanie zeszła Michalskiemu. Szkoda.
Żółta kartka dla Sosnowskiego za faul na Michalskim. Rzut wolny metr od narożnika pola karnego.
29' Gramy w ataku pozycyjnym. Górnik dobrze ustawiony.
27' Faul na Gutowskim. Będzie okazja na dośrodkowanie... Nic z tego nie wyszło.
26' Kontra Widzewa i strzał z 18 metrów Dario Kristo - obok słupka.
24' Świetny strzał głową Sylwestrzaka! Ale bramkarz wybija na rzut rożny.
23' Ależ teraz Górnik miał szczęście - niewiele brakowało, by po strzale Widzewiaka, obrońca gości nie skierował piłki do własnej bramki.
19' Wolański do Kozłowskiego, Widzew w ataku pozycyjnym.
17' Obie drużyny dochodzą do pola karnego rywala i tu obrońcy neutralizują ataki.
Tempo nieco spadło.
14' Wynik bez zmian. Widzew remisuje 0:0
12' Zieleniecki wygrał starcie z napastnikiem Górnika - było groźnie.
10' Na razie obie drużyny bez sytuacji bramkowych.
8' Sporo walki, szybkie tempo meczu, dobre widowisko na stadionie Widzewa.
6' Kontra gości, niecelne podanie i Widzew w ataku pozycyjnym.
Dobra centra, ale obrońcy wybijają piłkę.
4' Widzew cały czas na połowie rywala. Rzut rożny.
3' Głośny doping od pierwszych minut meczu. I Widzew w ataku!
1' Gramy!

19.09 Piłkarze już na boisku. Za moment początek meczu!
19.00 W Widzewie 4 nowych piłkarzy w pierwszym składzie!
18.50 Kibice powoli zapełniają stadion przy al. Piłsudskiego
Relację z meczu rozpoczynamy o godzinie 19.
Składy na mecz WIDZEW GÓRNIK

Widzew Łódź:Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pięczek – Michalski, Kazimierowicz, Kristo, Gutowski – Falon – Mihaljević

Rezerwowi w Widzewie: Humerski – Gibas, Wełna, Ameyaw, Kwantaliani, Mąka, Banaszak

Górnik Łęczna:
Podleśny – Pisarczuk, Midzierski, Markowski, Zagórski – Sosnowski, Łuszkiewicz – Wójcik, Korczakowski, Szysz – Essam

Rezerwowi w Górniku: Prusak – Walencik, Tymosiak, Kukułowicz, Skałecki, Dzięgielewski, Wojciechowski

Piłkarze Widzewa, beniaminka II ligi zagrają dziś na własnym boisku z drużyną Górnika Łęczna - spadkowicza z I ligi. Łodzianie liczą na 3 punkty, ale mecz na pewno nie będzie łatwy. Wiele wskazuje na to, że trener Mroczkowski skorzysta z nowych piłkarzy. A to oznacza, że na murawie kibice zobaczą nowego napastnika Filipa Mihajlevića i doświadczonego Tomasza Wełnę, który zajmie miejsce Radosława Sylwestrzaka. Radek zapewne zostanie przesunięty do linii pomocy.

Początek meczu Widzew Górnik na żywo o godzinie 19.10. Nasza relacja od godziny 18.55. Zapraszamy!

WIDZEW GÓRNIK WYNIK ONLINE

Widzew Górnik Łęczna - łodzianie liczą na 3 punkty

Materiał oryginalny: Widzew Górnik. Beniaminek pokonał spadkowicza na stadionie przy al. Piłsudskiego w Łodzi aż 3:0 - Express Ilustrowany