Widzew gra z Legią na rozpoczęcie T-Mobile Ekstraklasy...

    Widzew gra z Legią na rozpoczęcie T-Mobile Ekstraklasy 2013/2014 [TERMINARZ]

    ab, dk

    Dziennik Łódzki

    Aktualizacja:

    Dziennik Łódzki

    Pierwszym rywalem Widzewa będzie Legia
    1/2
    przejdź do galerii

    Pierwszym rywalem Widzewa będzie Legia ©Krzysztof Szymczak/archiwum

    Ekstraklasa SA podała terminarz na sezon T-Mobile Ekstraklasy 2013/2014. W pierwszej kolejce Widzew zagra na wyjeździe z mistrzem Polski Legią Warszawa. Widzewiacy pierwszy mecz u siebie zagrają w 2. kolejce. Rywalem będzie bydgoski Zawisza.
    W nowym sezonie zostanie rozegranych łącznie aż 296 meczów. Ekstraklasa będzie miała bowiem nową formułę. Rozgrywki zostaną podzielone na dwa etapy. Po rozegraniu rundy zasadniczej składającej się z 30 kolejek, zespoły rozegrają następnie po 7 meczów w dwóch grupach. Poniżej terminarz:

    1. kolejka - 20 lipca

    Ruch Chorzów - Lech Poznań
    Cracovia - Piast Gliwice

    Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Legia Warszawa - Widzew Łódź
    Wisła Kraków - Górnik Zabrze
    Korona Kielce - Śląsk Wrocław
    Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok
    KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

    2. kolejka - 27 lipca

    Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
    Korona Kielce - Wisła Kraków
    Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
    Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
    Widzew Łódź - Zawisza Bydgoszcz
    Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
    Lech Poznań - Cracovia

    3. kolejka - 3 sierpnia

    Cracovia - Ruch Chorzów
    Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
    Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań
    Górnik Zabrze - Piast Gliwice
    Widzew Łódź - Korona Kielce
    Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
    Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

    4. kolejka - 10 sierpnia

    Ruch Chorzów - Legia Warszawa
    Lechia Gdańsk - Cracovia
    Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
    Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
    Widzew Łódź - Górnik Zabrze
    Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - KGHM Zagłębie Lubin
    Lech Poznań - Korona Kielce

    5. kolejka - 24 sierpnia

    Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
    KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia
    Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
    Korona Kielce - Piast Gliwice
    Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
    Wisła Kraków - Lech Poznań
    Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

    6. kolejka - 31 sierpnia

    Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin
    Cracovia - Legia Warszawa
    Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
    Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
    Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
    Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
    Lech Poznań - Zawisza Bydgoszcz

    7. kolejka - 14 września

    Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin
    Korona Kielce - Legia Warszawa
    Zawisza Bydgoszcz - Cracovia
    Śląsk Wrocław - Lech Poznań
    Wisła Kraków - Piast Gliwice
    Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów
    Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
    Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    8. kolejka - 21 września

    Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
    Cracovia - Wisła Kraków
    Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz
    Legia Warszawa - Górnik Zabrze
    KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce
    Piast Gliwice - Widzew Łódź
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok
    Lech Poznań - Pogoń Szczecin

    9. kolejka - 25 września (środa)

    Korona Kielce - Górnik Zabrze
    Zawisza Bydgoszcz - KGHM Zagłębie Lubin
    Śląsk Wrocław - Cracovia
    Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
    Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
    Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Widzew Łódź - Ruch Chorzów
    Piast Gliwice - Lech Poznań

    10. kolejka - 28 września

    Ruch Chorzów - Wisła Kraków
    Cracovia - Pogoń Szczecin
    Lechia Gdańsk - Korona Kielce
    Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
    KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
    Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
    Lech Poznań - Widzew Łódź

    11. kolejka - 5 października

    Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce
    Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin
    Wisła Kraków - Legia Warszawa
    Jagiellonia Białystok - Cracovia
    Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
    Widzew Łódź - Lechia Gdańsk
    Piast Gliwice - Ruch Chorzów
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań

    12. kolejka - 19 października

    Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin
    Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Lechia Gdańsk - Lech Poznań
    Legia Warszawa - Piast Gliwice
    KGHM Zagłębie Lubin - Widzew Łódź
    Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
    Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
    Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków

    13. kolejka - 26 października

    Śląsk Wrocław - Zawisza Bydgoszcz
    Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
    Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
    Pogoń Szczecin - Korona Kielce
    Widzew Łódź - Cracovia
    Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
    Lech Poznań - Legia Warszawa

    14. kolejka - 30 października (środa)

    KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
    Górnik Zabrze - Cracovia
    Korona Kielce - Ruch Chorzów
    Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa
    Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Wisła Kraków - Widzew Łódź
    Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
    Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

    15. kolejka - 2 listopada

    Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz
    Cracovia - Korona Kielce
    Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
    Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin
    Widzew Łódź - Pogoń Szczecin
    Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
    Lech Poznań - Górnik Zabrze

    16. kolejka - 9 listopada

    Lech Poznań - Ruch Chorzów
    Piast Gliwice - Cracovia
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
    Widzew Łódź - Legia Warszawa
    Górnik Zabrze - Wisła Kraków
    Śląsk Wrocław - Korona Kielce
    Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz
    Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin

    17. kolejka - 23 listopada

    Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
    Wisła Kraków - Korona Kielce
    Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
    Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
    Zawisza Bydgoszcz - Widzew Łódź
    KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
    Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Cracovia - Lech Poznań

    18. kolejka - 30 listopada

    Ruch Chorzów - Cracovia
    Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
    Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
    Piast Gliwice - Górnik Zabrze
    Korona Kielce - Widzew Łódź
    Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
    Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

    19. kolejka - 4 grudnia (środa)

    Legia Warszawa - Ruch Chorzów
    Cracovia - Lechia Gdańsk
    Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
    Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
    Górnik Zabrze - Widzew Łódź
    Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice
    KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Korona Kielce - Lech Poznań

    20. kolejka - 7 grudnia

    Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
    Cracovia - KGHM Zagłębie Lubin
    Ruch Chorzów - Górnik Zabrze
    Piast Gliwice - Korona Kielce
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz
    Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
    Lech Poznań - Wisła Kraków
    Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok

    21. kolejka - 14 grudnia

    KGHM Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
    Legia Warszawa - Cracovia
    Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
    Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
    Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
    Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
    Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań

    22. kolejka - 15 lutego

    KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
    Legia Warszawa - Korona Kielce
    Cracovia - Zawisza Bydgoszcz
    Lech Poznań - Śląsk Wrocław
    Piast Gliwice - Wisła Kraków
    Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
    Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź

    23. kolejka - 22 lutego

    Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
    Wisła Kraków - Cracovia
    Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
    Górnik Zabrze - Legia Warszawa
    Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin
    Widzew Łódź - Piast Gliwice
    Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Pogoń Szczecin - Lech Poznań

    24. kolejka - 1 marca

    Górnik Zabrze - Korona Kielce
    KGHM Zagłębie Lubin - Zawisza Bydgoszcz
    Cracovia - Śląsk Wrocław
    Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
    Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
    Ruch Chorzów - Widzew Łódź
    Lech Poznań - Piast Gliwice

    25. kolejka - 8 marca

    Wisła Kraków - Ruch Chorzów
    Pogoń Szczecin - Cracovia
    Korona Kielce - Lechia Gdańsk
    Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
    Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
    Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze
    Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Widzew Łódź - Lech Poznań

    26. kolejka - 15 marca

    Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz
    KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
    Legia Warszawa - Wisła Kraków
    Cracovia - Jagiellonia Białystok
    Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
    Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
    Ruch Chorzów - Piast Gliwice
    Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

    27. kolejka - 22 marca

    Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia
    Lech Poznań - Lechia Gdańsk
    Piast Gliwice - Legia Warszawa
    Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin
    Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
    Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
    Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz

    28. kolejka - 26 marca/29 marca

    Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
    KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
    Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
    Korona Kielce - Pogoń Szczecin
    Cracovia - Widzew Łódź
    Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
    Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Legia Warszawa - Lech Poznań

    29. kolejka - 29 marca/5 kwietnia

    Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
    Cracovia - Górnik Zabrze
    Ruch Chorzów - Korona Kielce
    Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
    Widzew Łódź - Wisła Kraków
    Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
    Piast Gliwice - Pogoń Szczecin

    30. kolejka - 5 kwietnia/12 kwietnia

    Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów
    Korona Kielce - Cracovia
    Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
    KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
    Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
    Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
    Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Górnik Zabrze - Lech Poznań


    Terminarz rundy finałowej T-Mobile Ekstraklasy na sezon 2013/2014

    Przed rozpoczęciem rundy finałowej znany będzie terminarz poszczególnych meczów, w zależności od miejsca zajętego przez daną drużynę w rundzie zasadniczej.

    Grupa A:

    31 kolejka: 1-6; 2-5; 3-8; 4-7
    32 kolejka: 8-1; 5-4; 6-2; 7-3
    33 kolejka: 1-5; 4-8; 2-7; 3-6
    34 kolejka: 7-1; 3-5; 8-2; 4-6
    35 kolejka: 1-3; 5-7; 2-4; 6-8
    36 kolejka: 4-1; 2-3; 6-7; 8-5
    37 kolejka: 1-2; 3-4; 5-6; 7-8

    Grupa B:

    31 kolejka: 9-14, 10-13, 11-16, 12-15
    32 kolejka: 16-9; 13-12; 14-10; 15-11
    33 kolejka: 9-13; 12-16; 10-15; 11-14
    34 kolejka: 15-9; 11-13; 16-10; 12-14
    35 kolejka: 9-11; 13-15; 10-12; 14-16
    36 kolejka: 12-9; 10-11; 14-15; 16-13
    37 kolejka: 9-10; 11-12; 13-14; 15-16

    Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (1)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    na wstępie baty

    White Legion (gość)

    Zgłoś naruszenie treści / 12 / 26

    :)

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

    Magazyn sportowy