WIDZEW HURAGAN na stadionie przy al. Piłsudskiego. Dziś o godzinie 19.10 piłkarze Widzewa grają z drużną Huraganu Morąg. Czy podopieczni trenera Franciszka Smudy zgarną 3 punkty i zrobią kolejny krok do awansu do wyższej klasy rozgrywek?

WIDZEW HURAGAN NA ŻYWO

WYNIK MECZU WIDZEW HURAGAN 1:1

Koniec meczu. Widzew remisuje z Huraganem 1:1
Demjan w poprzeczkę!
93' Rzut rożny dla Widzewa.
91' Wynik bez zmian. Widzew Huragan 1:1
87' Daniel Mąka na bosku.
85' Głośne i niecenzuralne skandowanie kibiców, by Widzew zaczął grać...
82' Rzut rożny dla Widzewa - fatalnie wykonany.
80' Marek Zuziak faulował teraz. Ostatnie minuty nie po myśli Widzewa.
78' Rzut rożny dla Widzewa
75' Widzew powinien teraz stracić bramkę - kolejny fatalny błąd obrońców i niewiele brakowało, by padł gol dla gości.
74' Zmiana w Widzewie - Michalski schodzi z boiska - w jego miejsce Michał Miller
70' Teraz Michalski głową, ale nad bramką.
69' Żółta kartka dla zawodnika gości.
67' Teraz błąd Widzewa i niewiele brakowało, by Huragan objął prowadzenie.
17 300 kibiców na dzisiejszym mczu
62' Główka Michalskiego, ale bramkarz gości na posterunku.
59' Dobra akcja Demjana - strzał jednak niecelny.
57'Rzut wolny dla Widzewa - fatalnie wykonany...
55' Akcja za akcję - dobry mecz oglądamy dziś na Widzewie.
53'Krótka przerwa w grze - serpentyny na boisku
51' Humerski wybronił strzał z 6 metrów - instynktownie sparował piłkę. BRAWO
49' Teraz powinien być rzut wolny dla Widzewa. Sędzia jednak nie zareagował.
Rzut wolny dla Huraganu - Humerski na posterunku.
46' Gramy w II połowie
Koniec pierwszej części meczu

45' Kolejna świetna akcja po lewej stronie boiska. Bramkarz jednak na posterunku.
42' Teraz niebezpieczne zagranie Humerskiego, który wybiegł poza pole karne i wślizgiem wybijał piłkę taranując przy okazji zawodnika gości.
39' Spalony... Robert Demijan.
36' Dobra akcja Widzewa lewą stroną, błąd obrońcy i było groźnie.
33' Rzut wolny dla Widzewa. Ależ znów niewiele brakowało, by padł gol dla łodzian...
31' Teraz sporo walki w środku boiska.
29' To powinna być bramka dla Widzewa. Świetna akcja, dobre zagranie w pole karne i tylko centymetry dzieliły Michalskiego, by trafił w piłkę i do siatki
26' Bardzo groźna akcja Huraganu, na szczęście obrońcy wybili piłkę szarżującemu napastnikowi.
24' Rzut wolny, niebezpiecznie, ale piłka nad murem
22' Kilkadziesiąt osób dopinguje dziś drużynę gości
19' Faul na zawodniku gości. Rzut wolny na połowie Huraganu
16' Sporo walki na całej długości boiska
14' Szybki mecz, Huragan niebezpieczny, ale Widzew już opanował grę i wychodzi z kontrą.
Świetna akcja Pieńkowskiego lewym skrzydłem, ograł obrońcę, dośrodkował i tam obrońca wbił piłkę do własnej bramki.
11' **GOOOOLLLLL bramka samobójcza!8' Ależ bomba Dario Kristo! Minimalnie obok spojenia. 4' Od początku meczu piłkarze gości bardzo agresywnie, blisko piłkarzy Widzewa.
Fatalne zachowanie obrońcy Widzewa, który głową zagrał wprost na nogę napastnika Huraganu, a ten huknął z 20 metrów i Humerski nawet nie drgnął.
GOL dla HURAGANU2' Rzut rożny dla gości i było groźnie 1' **GRAMY! Zaczynają goście w białych koszulkach

19.08 Piłkarze już na murawie. Pamiątkowe zdjęcia i za chwilę pierwszy gwizdek sędziego
19.05 Na stadionie kilkanaście tysięcy kibiców, choć sporo miejsc jest dziś pustych - to pewnie efekt majówki
19.02 Piłkarze Widzewa i Huraganu już w tunelu

19.00 Jesteśmy już na stadionie przy al. Piłsudskiego
Mecz rozpoczyna się o godzinie 19.10. Zapraszamy na naszą relację od godziny 19.

Składy:
Widzew:
M. Humerski - M. Kozłowski, D. Kostkowski, S. Zieleniecki, M. Zuziak, M. Michalski, M. Kazimierowicz, D. Kristo, K. Stanek, M.

Huragan:
Pieńkowski, R. Demjan M. Lawrenc - M. Bogdanowicz, T. Szawara, R. Maciążek, A. Mroczkowski, K. Żwit, P. Łysiak, P. Galik, J. Stankiewicz, D. Michałowski, J. Criciuma

Materiał oryginalny: WIDZEW HURAGAN na żywo. Mecz Widzew Huragan na żywo. Wynik meczu Widzew Huragan [28.04.18] - Express Ilustrowany