Widzew i ŁKS. Martyna Pajączek będzie współpracować z Tomaszem Salskim

Dariusz Kuczmera
Dariusz Kuczmera
Nastąpi zbliżenie stanowisk między prezesami Widzewa i ŁKS.Współpraca nastąpi w ramach Łódzkiej Rady Sportu. Władze Łodzi ogłosiły jej nowy skład. Nominacje otrzymali: Łukasz Charuba, Marcin Chudzik, Filip Kenig, Edward Kujawa, Lech Leszczyński, Elżbieta Nowak, Grażyna Ostojska, Mariusz Przybyła, Tomasz Salski, Krzysztof Serafin, Witold Skrzydlewski, Konrad Szumigaj, Zbigniew Świercz, Wojciech Ulatowski, Marek Żuk.CZYTAJ DALEJ NA KOLEJNYM SLAJDZIE Grzegorz Gałasiński
Nastąpi zbliżenie stanowisk między prezesami Widzewa i ŁKS.

Współpraca nastąpi w ramach Łódzkiej Rady Sportu. Władze Łodzi ogłosiły jej nowy skład. Nominacje otrzymali: Łukasz Charuba, Marcin Chudzik, Filip Kenig, Edward Kujawa, Lech Leszczyński, Elżbieta Nowak, Grażyna Ostojska, Mariusz Przybyła, Tomasz Salski, Krzysztof Serafin, Witold Skrzydlewski, Konrad Szumigaj, Zbigniew Świercz, Wojciech Ulatowski, Marek Żuk.

ŁKS jest mocno reprezentowany w Łódzkiej Radzie Sportu, bo obok prezesa Tomasza Salskiego w jej skład wchodzą Mariusz Przybyła i Filip Kenig.

– Postaram się zaprosić panią prezes Martynę Pajączek na najbliższe obrady – mówił Marcin Chudzik, szef Łódzkiej Rady Sportu poprzedniej kadencji. – Mam nadzieję, że będzie możliwość dokooptowania pani Pajączek do Łódzkiej Rady Sportu.

Łódzka Rada Sportu ma opiniować m.in. wysokość dotacji dla łódzkich klubów. Rada pracuje już od 4 lat. - Rada Sportu to również zespół ludzi, którzy są zaangażowani, bardzo cenieni i znani nie tylko na łódzkim środowisku sportowym, ale także ogólnopolskim i międzynarodowym - mówił wiceprezydent Tomasz Trela. - Pierwsze obrady odbędą się w sierpniu. Osiem osób działało w poprzedniej kadencji, siedem jest nowych. Chcemy współpracować z Łódzką Radą Sportu.

Polak zawalczy o pas mistrza UFC

Wideo

Komentarze 20

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

u
uffffh

Z tąd daj daje maja kase . jeban... pasorzyty na mecz przychodzi wszystkich czterech a reszta zebra w UMŁ...

M
Mietuś
2019-07-23T21:26:31 02:00, Mocarz:

Dlaczego pół Polski nienawidzi Widzewa? Bo jesteście nie honorowymi znienawidzonymi burakami i prostakami. Nic pozytywnego nigdy o Widzewie nie da się powiedzieć ani przeczytać. Wiecznie wasza megalomania, nawet kibice Legii nie są tak głupi jak wy z tym waszym galacticos karneticos i flagos replicos.

Nie zapominajmy o współpracy z SB i uniewinnionych mordercach piłkarzach w Widzewie :) przecież im pomniki trzeba stawiać pod stadionem bo bohaterzy od siedmiu boleści. Wielka przyjaźń i miłość z drużyna z Moskwy która Polaków biła podczas euro w Polsce...

M
Mocarz

Dlaczego pół Polski nienawidzi Widzewa? Bo jesteście nie honorowymi znienawidzonymi burakami i prostakami. Nic pozytywnego nigdy o Widzewie nie da się powiedzieć ani przeczytać. Wiecznie wasza megalomania, nawet kibice Legii nie są tak głupi jak wy z tym waszym galacticos karneticos i flagos replicos.

K
Kosynier
2019-07-23T13:59:32 02:00, Afgański patrol:

Nie tykać i nie rozmawiać z Widzewem... cała Polska przecież o tym wie ze Widzew zakałą Polski jest... a na serio i poważnie... nie klepać interesów z kimś kto nie przestrzega żadnych reguł i jest nie obliczalny. Widzew to zło województwa łódzkiego...

2019-07-23T18:14:15 02:00, Gość:

Dlaczego zło bo zabrał wam wszystkich kibiców was już w Łodzi prawie nie ma.

Za rok dwa to właśnie Widzewa nie będzie... zabrał chyba kibiców sukcesu z Bedonia Koluszek i Skierniewic bo w Łodzi jak nie było was tak nigdy nie będzie.

G
Gość
2019-07-23T12:14:20 02:00, Gość:

W Lodzi zawsze wszytsko jest na opak. Zero przedstawicieli Widzewa w Radzie :D Oni dostaja za to pieniadze? Miasto wydaje wiecej na stadion LKS, wynajem stadionu/trybuny, Minerska i daje wieksze pieniadze. Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz. Dzieki klubowi pisze sie o miescie tak jak np w kontekscie MS U20. Co z tego ma klub? Siajowa Lodzianke ktora musi sie dzielic z 15 innymi podmiotami, problem z zenujacym Makisem.

2019-07-23T12:21:13 02:00, www:

"Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz".W jaki sposób w 2. lidze wstydzew promuje Łódź ? Tym,że dziennikarze-mocne słowo,Ei,DŁ,GW piszą codziennie o wstydzewie pierdoły ? synek atakuj pole a nie komentowanie.....

Ty biedny patchu ten awans już ci totalnie rozum odebrał, sukces dekady , będzie co wnukom opowiadać .

G
Gość
2019-07-23T13:59:32 02:00, Afgański patrol:

Nie tykać i nie rozmawiać z Widzewem... cała Polska przecież o tym wie ze Widzew zakałą Polski jest... a na serio i poważnie... nie klepać interesów z kimś kto nie przestrzega żadnych reguł i jest nie obliczalny. Widzew to zło województwa łódzkiego...

Dlaczego zło bo zabrał wam wszystkich kibiców was już w Łodzi prawie nie ma.

G
Gość
2019-07-23T12:14:20 02:00, Gość:

W Lodzi zawsze wszytsko jest na opak. Zero przedstawicieli Widzewa w Radzie :D Oni dostaja za to pieniadze? Miasto wydaje wiecej na stadion LKS, wynajem stadionu/trybuny, Minerska i daje wieksze pieniadze. Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz. Dzieki klubowi pisze sie o miescie tak jak np w kontekscie MS U20. Co z tego ma klub? Siajowa Lodzianke ktora musi sie dzielic z 15 innymi podmiotami, problem z zenujacym Makisem.

2019-07-23T12:21:13 02:00, www:

"Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz".W jaki sposób w 2. lidze wstydzew promuje Łódź ? Tym,że dziennikarze-mocne słowo,Ei,DŁ,GW piszą codziennie o wstydzewie pierdoły ? synek atakuj pole a nie komentowanie.....

2019-07-23T13:37:48 02:00, Gość:

Kompleksy parcha spod wiaty.

Sportowo nigdy nie osiągnięcie tyle co Widzew.

2019-07-23T16:35:57 02:00, Gość:

nawet nie zamierzamy ... 9:0 Eintracht to z wcześniejszych czasów i seria remisów prowadząca do upragnionego pozostania w 2lidze w ubiegłym sezonie

Cudowna seria korupcji dająca dwa mistrzostwa i wyjście z trzeciej ligi, a i jeszcze 5:0 z Lichtensteinem, normalnie cudowna historia.

G
Gość

To się dobrała szajka biznesmenów za pieniądze podatnika, przedstawiciela Widzewa w tym doborowym gronie brak. Cóż robić od przesłania kasy jest daleki i jak długo będzie mu się na to pozwalać to daj daj nie zbiednieje.

L
LOŻA SZYDERCÓW
2019-07-23T12:14:20 02:00, Gość:

W Lodzi zawsze wszytsko jest na opak. Zero przedstawicieli Widzewa w Radzie :D Oni dostaja za to pieniadze? Miasto wydaje wiecej na stadion LKS, wynajem stadionu/trybuny, Minerska i daje wieksze pieniadze. Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz. Dzieki klubowi pisze sie o miescie tak jak np w kontekscie MS U20. Co z tego ma klub? Siajowa Lodzianke ktora musi sie dzielic z 15 innymi podmiotami, problem z zenujacym Makisem.

2019-07-23T12:21:13 02:00, www:

"Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz".W jaki sposób w 2. lidze wstydzew promuje Łódź ? Tym,że dziennikarze-mocne słowo,Ei,DŁ,GW piszą codziennie o wstydzewie pierdoły ? synek atakuj pole a nie komentowanie.....

2019-07-23T13:37:48 02:00, Gość:

Kompleksy parcha spod wiaty.

Sportowo nigdy nie osiągnięcie tyle co Widzew.

2019-07-23T16:35:57 02:00, Gość:

nawet nie zamierzamy ... 9:0 Eintracht to z wcześniejszych czasów i seria remisów prowadząca do upragnionego pozostania w 2lidze w ubiegłym sezonie

SUPER MARKA W WAŁKACH KORUPCJI W DŁUGACH W MGLISTEJ HISTORII I ...W PARASOLU OCHRONNYM PZPN

G
Gość
2019-07-23T12:14:20 02:00, Gość:

W Lodzi zawsze wszytsko jest na opak. Zero przedstawicieli Widzewa w Radzie :D Oni dostaja za to pieniadze? Miasto wydaje wiecej na stadion LKS, wynajem stadionu/trybuny, Minerska i daje wieksze pieniadze. Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz. Dzieki klubowi pisze sie o miescie tak jak np w kontekscie MS U20. Co z tego ma klub? Siajowa Lodzianke ktora musi sie dzielic z 15 innymi podmiotami, problem z zenujacym Makisem.

2019-07-23T12:21:13 02:00, www:

"Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz".W jaki sposób w 2. lidze wstydzew promuje Łódź ? Tym,że dziennikarze-mocne słowo,Ei,DŁ,GW piszą codziennie o wstydzewie pierdoły ? synek atakuj pole a nie komentowanie.....

2019-07-23T13:37:48 02:00, Gość:

Kompleksy parcha spod wiaty.

Sportowo nigdy nie osiągnięcie tyle co Widzew.

nawet nie zamierzamy ... 9:0 Eintracht to z wcześniejszych czasów i seria remisów prowadząca do upragnionego pozostania w 2lidze w ubiegłym sezonie

G
Gość

Jakim trzeba być debilami żeby pisać, że widzew wspaniale promuje Łódź . Albo łykają bardzo mocny towar.

F
Franz
2019-07-23T12:14:20 02:00, Gość:

W Lodzi zawsze wszytsko jest na opak. Zero przedstawicieli Widzewa w Radzie :D Oni dostaja za to pieniadze? Miasto wydaje wiecej na stadion LKS, wynajem stadionu/trybuny, Minerska i daje wieksze pieniadze. Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz. Dzieki klubowi pisze sie o miescie tak jak np w kontekscie MS U20. Co z tego ma klub? Siajowa Lodzianke ktora musi sie dzielic z 15 innymi podmiotami, problem z zenujacym Makisem.

2019-07-23T12:21:13 02:00, www:

"Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz".W jaki sposób w 2. lidze wstydzew promuje Łódź ? Tym,że dziennikarze-mocne słowo,Ei,DŁ,GW piszą codziennie o wstydzewie pierdoły ? synek atakuj pole a nie komentowanie.....

2019-07-23T13:39:57 02:00, Gość:

Widzew nawet będąc w 4 lidze promuję bardziej Łódź niż ŁKS. Niech miasto obiektywnie rozpoznaje potrzeby narazie to dość słabo wyszło ŁKS ma jedną trybunę... a Widzew ma za mały stadion. Oby rada przyczyniła się do tego aby było tak jak powinno być.

Promuje degrengoladę umysłową i patologie... wieczne libacje, mordo bicie i narkotyki.

A
Afgański patrol

Nie tykać i nie rozmawiać z Widzewem... cała Polska przecież o tym wie ze Widzew zakałą Polski jest... a na serio i poważnie... nie klepać interesów z kimś kto nie przestrzega żadnych reguł i jest nie obliczalny. Widzew to zło województwa łódzkiego...

G
Gość
2019-07-23T12:14:20 02:00, Gość:

W Lodzi zawsze wszytsko jest na opak. Zero przedstawicieli Widzewa w Radzie :D Oni dostaja za to pieniadze? Miasto wydaje wiecej na stadion LKS, wynajem stadionu/trybuny, Minerska i daje wieksze pieniadze. Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz. Dzieki klubowi pisze sie o miescie tak jak np w kontekscie MS U20. Co z tego ma klub? Siajowa Lodzianke ktora musi sie dzielic z 15 innymi podmiotami, problem z zenujacym Makisem.

2019-07-23T12:21:13 02:00, www:

"Widzew jest jedna z najwiekszych marek sportowych w Polsce I wspaniale promuje Lodz".W jaki sposób w 2. lidze wstydzew promuje Łódź ? Tym,że dziennikarze-mocne słowo,Ei,DŁ,GW piszą codziennie o wstydzewie pierdoły ? synek atakuj pole a nie komentowanie.....

Kompleksy parcha spod wiaty.

Sportowo nigdy nie osiągnięcie tyle co Widzew.

D
Derek

Oczekuję ,że ŁKS będzie miał cały stadion w jak najkrótszym czasie a Widzew dostanie pomoc co do rozbudowy. I za 3-4 lata niech derby Łodzi decydują o Mistrzostwie Polski!

Dodaj ogłoszenie