Widzew Łódź - Błękitni Stargard. Zdjęcia z meczu przy al. Piłsudskiego. Zobacz doping kibiców Widzewa! Widzew Łódź - Błękitni Stargard WYNIK

dem, ggZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (196 zdjęć)
Widzew Łódź - Błękitni Stargard. Zdjęcia z meczu przy al. Piłsudskiego. Zobacz doping kibiców Widzewa! Widzew zdobył trzy punkty wygrywając w Łodzi 2:0. Bohaterami meczu zostali Przemysław Kita i Marcin Robak!


CZYTAJ INNE ARTYKUŁY

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 36

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-10T09:11:53 02:00, ŁDZ:

W Sercu Łodzi przy Piłsudskiego znowu święto i atmosfera na najwyższym poziomie!!! Brawo.

2019-08-10T10:31:47 02:00, Łodzianin:

Serce Łodzi , to powiedzenie, nazwa należy do jedynego Łódzkiego klubu, a zwie się "ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY", tak dla twojej wiedzy kmiocie z byczyny.

2019-08-10T10:56:08 02:00, Gość:

Serce Łodzi jest przy Piłsudskiego, u was patrząc po nazwie klubu "kał es" to raczej "odbyt Łodzi" się znajduję. Widzisz jak łatwo się dogadaliśmy kibicu jedynego czosnkowego klubu w Łodzi.

2019-08-10T15:21:14 02:00, Gość:

hehe, co brałeś, wezmę i ja, serce Łodzi, ty kurwico i ten twój spęd kopaczy to serce byczyny.

Serce Łodzi bije właśnie tu, bije właśnie tu, bije właśnie tu. Tylko Widzew......RTS

G
Gość
2019-08-10T08:28:03 02:00, żenada:

1,5 h po meczu 195 zdjęć z meczu zespołu 2 ligowego a żeby zobaczyć zdjęcia ŁKS klubu ekstraklasy to trzeba poczekać z dzień czy dwa i oczywiście tylko maks kilkadziesiąt

A co tam fotografować? Dworzec Kaliski?

G
Gość
2019-08-10T10:05:49 02:00, nie ładnie tak:

dlaczego kibice widzewu zajmują sektor gości i siedzą z kibicami gości na nim ???????????????

2019-08-10T10:22:00 02:00, Gość:

do oni tak maj .sami sepia ale dla nich to dawać jak najwięcej się da

Kultura chłopku z Chechła

G
Gość

Ale smród od wczoraj w łodzi, traaagedia!!!! byczyńskie snopki zjechały

w
widzewu

Ksero Łodzi

G
Gość
2019-08-10T09:11:53 02:00, ŁDZ:

W Sercu Łodzi przy Piłsudskiego znowu święto i atmosfera na najwyższym poziomie!!! Brawo.

2019-08-10T10:31:47 02:00, Łodzianin:

Serce Łodzi , to powiedzenie, nazwa należy do jedynego Łódzkiego klubu, a zwie się "ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY", tak dla twojej wiedzy kmiocie z byczyny.

2019-08-10T10:56:08 02:00, Gość:

Serce Łodzi jest przy Piłsudskiego, u was patrząc po nazwie klubu "kał es" to raczej "odbyt Łodzi" się znajduję. Widzisz jak łatwo się dogadaliśmy kibicu jedynego czosnkowego klubu w Łodzi.

hehe, co brałeś, wezmę i ja, serce Łodzi, ty kurwico i ten twój spęd kopaczy to serce byczyny.

G
Gość

U tego gościa po prawej stronie widać ogromne zainteresowanie:}:}:}

G
Gość

podobno kibice widzewa się nie myją i od wczoraj śmierdzi w całej Łodzi

G
Gość

Ten doping to była totalna żenada, odwaga redaktora jest imponująca....

G
Gość
2019-08-10T09:11:53 02:00, ŁDZ:

W Sercu Łodzi przy Piłsudskiego znowu święto i atmosfera na najwyższym poziomie!!! Brawo.

2019-08-10T10:31:47 02:00, Łodzianin:

Serce Łodzi , to powiedzenie, nazwa należy do jedynego Łódzkiego klubu, a zwie się "ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY", tak dla twojej wiedzy kmiocie z byczyny.

Serce Łodzi jest przy Piłsudskiego, u was patrząc po nazwie klubu "kał es" to raczej "odbyt Łodzi" się znajduję. Widzisz jak łatwo się dogadaliśmy kibicu jedynego czosnkowego klubu w Łodzi.

M
Marsjanin
2019-08-09T23:29:22 02:00, Gość:

Choszczno za widzewem

Mars tylko msrts 2015

G
Gość
2019-08-10T09:54:56 02:00, Gość:

pytam się dlaczego nie było kompletu na pierwszym meczu sezonu ???????? przecież stadion taki mały podobno na 25-30 tys by się przydał hahahahahaa

2019-08-10T10:24:51 02:00, Gość:

Bo podawana jest faktyczna frekwencja na kołowrotkach i nie wlicza się kibiców z przed telewizora którzy nabyli karnet, czy bilet a nie przyszli jak na jednej trybunie na dworcu kaliskim.

i nie zwolnili miejsca hahahahah

G
Gość
2019-08-10T10:05:49 02:00, nie ładnie tak:

dlaczego kibice widzewu zajmują sektor gości i siedzą z kibicami gości na nim ???????????????

wakacje,żniwa,wykopki,dożynki,odpusty itp głupio się pytasz

Ł
Łodzianin
2019-08-10T09:11:53 02:00, ŁDZ:

W Sercu Łodzi przy Piłsudskiego znowu święto i atmosfera na najwyższym poziomie!!! Brawo.

Serce Łodzi , to powiedzenie, nazwa należy do jedynego Łódzkiego klubu, a zwie się "ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY", tak dla twojej wiedzy kmiocie z byczyny.

G
Gość
2019-08-09T22:52:31 02:00, Gość:

ale tam wszyscy stoją co to za stadion ??

2019-08-09T23:11:36 02:00, Gość:

Widziałem tez takie pastwisko z trybuna, o co tam chodzi?

tak normalnie, żebys się różowy ie odzwycził, dla twojego chorego umysłu, blaszok arena i kserodzew dba o sqoich karmicieli

Dodaj ogłoszenie