Dziś o godz. 18 piłkarze Widzewa zagrają z GKS Bełchatów. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z tego spotkania. Początek o godz. 18

WIDZEW ŁÓDŹ - GKS BEŁCHATÓW RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

RTS WIDZEW ŁÓDŹ0
GKS BEŁCHATÓW0

94 min - Uff. To już koniec spotkania. W sumie słaby mecz, bez większych emocji, do jak najszybszego zapomnienia! To było nieudane spotkanie dwóch ligowych przeciętniaków
91 min - szansa na gola dla Widzewa. Lenarcik obronił strzał Kuna, a przy dobitce Kun posłał piłKę wysoko nad poprzeczkę
88 min - Ojamaa za Michalskiego
85 min - Mleczko ujrzał żółtą kartkę
84 min - po fatalnej interwencji Mleczki, GKS był o krok od strzelenia bramki
82 min - Zdybowicz za Makucha
80 min - gra się ożywiła, ale składnych akcji brak
77 min -niepewna interwencja Mleczki, Wroński z 23 metrów nie trafił do pustej bramki!
77 min - piłka przeleciała nad głową Magiery, zaskoczony Michalski posłał ją głową daleko obok słupka

76 min - Błanik zmienia Eizencharta
75 min - zmiany w Widzewie: Możdżeń za Muchę, Kun za Fundambu
74 min - po rzucie rożnym, bardzo niecelne uderzenie Poczobuta
70 min - coraz więcej pretensji do swoich graczy ma trener Dobi
67 min - kiksy gonią niecelne podania
65 min - w polu karnym GKS Robak. Trafił źle w piłkę i Lenarcik pewnie ją chwycił
64 min - Robak zmienia Mąkę, a Prochownika - Becht
60 min - po dośrodkowaniu Prochownika, Michalskiego uprzedził Lenarcik
58 min - Mleczko pewnie łapie piłkę po uderzeniu z wolnego Michalskiego
57 min - Stępiński ujrzał żółtą kartkę
55 min - w ekwilibrystyczny sposób Tanżyna wybija piłkę na rzut rożny
54 min - niecelny strzał Poczobuta z dystansu
53 min - wydarzenie, w starciu Mąka ściągnął but z nogi Masa
52 min - jest walka, ale co poza nią?
47 min - Gancarczyk ujrzał żółtą kartkę
46 min - Michalski w polu bramkowym, próbował wycofać piłkę, ale Lenarcik ją wybił
46 min - zmiany w GKS. Na boisku Mas i Najemski. Łodzianie bez zmian.

Koniec pierwszej połowy. Łodzianie powinni o niej jak najszybciej zapomnieć!
44 min - zablokowany strzał Muchy zza pola karnego
40 min - trwa festiwal nieudolności w wykonaniu łodzian
36 min - po faulu żółtą kartkę ujrzał spóźniony Michalski
35 min - dużo optymizmu przy strzale Kosakiewicza z rzutu wolnego z 35 metrów. Piłka ląduje daleko od słupka
33 min - nuda, nic ciekawego się nie dziele
27 min - po składnej akcji GKS zabrakło dokładnego ostatniego podania
25 min - wolny z 25 metrów po indywidualnym ataku Fundambu, ale strzał Mąki panu Bogu w okno
23 min - Brakuje przyspiszenia, dokładnych podań jest nuda. GKS czuje się coraz pewniej w Łodzi
20 min - na razie słabiutki mecz w wykonaniu Widzewa
18 min - strzał Makucha zza pola karnego, tuż obok słupka
16 min - po słabym strzale Makucha piłkę łapie Mleczko
14 min - Mleczko uprzedza szarżującego Winsztala
13 min - długie prostopadłe podanie Magiery w pole karne. Makucha uprzedza Tanżyna
12 min - Prochownik szarżuje w polu karnym, ale podaje piłkę do rywali
9 min - po strzale Poczobuta i rykoszecie pierwszy rzut rożny
7 min - ostrożna gra głównie w środku pola
2 min - pierwszy faul w meczu na Prochowniku
1 min - zaczynamy mecz przy pustych trybunach. Przygnębiający widok
Godz.17.59 - kapitanem Widzewa jest Daniel Tanżyna
Godz. 17.55 - Trener GKS Marcin Węglewski w przeszłości pracował w Widzewie jako asystent trenerów Waldemara Fornalika, Pawła Janasa, Andrzeja Kretka i Czesława Michniewicza.
Ofensywny pomocnik GKS Szymon Łapiński, który zaczyna mecz na ławce rezerwowych  jest bratankiem wieloletniego kapitana Widzewa, a dziś eksperta i komentatora Polsatu Sport, Tomasza Łapińskiego, który dla łódzkiego klubu rozegrał ponad 300 spotkań, występując w nim przez 14 sezonów

Godz. 17.50 - Wyjątkowe były ostatnie derby regionu Widzew - GKS rozegrane 27 października 2018 roku na szczeblu II ligi. Niby mecz skończył się bezbramkowym remisem, ale ile się w nim działo! Zawody prowadził sędzia Rafał Rokosz. Pokazał wtedy zawodnikom obu drużyn 9 żółtych i 2 czerwone kartki, ale większość sankcji dotyczyło widzewiaków, którzy mecz kończyli w dziewiątkę. Łodzianie pokazali charakter i zremisowali to spotkanie.

Godz. 17.45 - Mecz poprowadzi 36 letni Tomasz Marciniak z Płocka. To brat najsłynniejszego polskiego arbitra - Szymona.

Godz. 17.40 - Do trzech razy sztuka. Derby regionu najpierw miały sią odbyć 23 października, potem 3 listopada. Karty rozdawał i nadal rozdaje koronawiurs. Ostatecznie w trzecim wyznaczonym terminie - 10 listopada do spotkania doszło.

Godz. 17 - Składy obu drużyn:
Widzew: Mleczko – Kosakiewicz, Grudniewski, Tanżyna, Stępiński – Mąka, Mucha, Poczobut, Michalski – Fundambu, Prochownik
Rezerwowi: Reszka – Nowak, Rudol, Becht, Pięczek, Możdżeń, Kun, Ojamaa, Robak

GKS: Lenarcik – Sierczyński, S. Michalski, Magiera, Szymorek – Wroński, Gancarczyk, Witek, Makuch, Eizenchart – Winsztal
Rezerwowi: Komar – Łapiński, Flaszka, Mas, Najemski, Skrobosiński, Błanik, Zdybowicz, Bator

Godz. 16:45 - Obie drużyny w tym sezonie mają po 3 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki, lecz GKS ma lepszą różnicę goli 7-10 wobec 8-13 ekipy RTS.

Godz. 16:35 - Poniżej aktualna tabela I ligi...

O godzinie 18 mecz Widzew - GKS Bełchatów. Szkoleniowiec ma obecnie do dyspozycji wszystkich graczy, którzy nie są kontuzjowani (chodzi o Petara Mikulicia i Przemysława Kitę), choć część z nich musi nadrobić zaległości treningowe spowodowane dłuższym rozbratem z piłką.