WIDZEW ŁÓDŹ - GÓRNIK ŁĘCZNA RELACJA NA ŻYWO. Śledź wynik meczu ONLINE. Dziś gra Widzew vs. Górnik Łęczna

(bart, ww)
Dziś piłkarze Widzewa zmierzą się na swoim stadionie z Górnikiem Łęczna. Zapraszamy na relację LIVE.

WIDZEW - GÓRNIK ŁĘCZNA RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ0
GÓRNIK ŁĘCZNA0

KONIEC MECZU - Widzew zaledwie remisuje w Łodzi z Górnikiem Łęczna 0:0. Wprawdzie rywal to wicelider tabeli, ale to żadne pocieszenie. Trudno nie być rozczarowanym. Widzew-Górnik 0:0.
90+1 min - Faul Tanżyny.
90 min - Sędzia przedłuża ten mecz o co najmniej trzy minuty.
89 min - Niepewnie piąstkuje Gostomski.
88 min - Mucha podaje do Michalskiego, ale jego uderzenie zostaje zablokowane. W efekcie tylko róg.
88 min - Faul Muchy.
86 min - Zmiana w Górniku. Aron Stasiak za Maka.
86 min - Zamieszanie w polu karnym gości. Jednak nic z niego nie wynikło.
85 min - Próba strzału Samca-Talara.
84 min - Gach podaje piłkę Gostomskiemu.
84 min - Leandro fauluje Muchę.
81 min - Zmiana w Górniku. Za Kalinkowskiego wchodzi ekswidzewiak Przemysław Banaszak.
80 min - Tomczyk przedarł się w polu karnym. Poszedł do końca, ale jego strzał z ostrego kąta broni Gostomski. Wcześniej podawał Caique.
79 min - Caique fauluje.
78 min - Kompromitujące podanie Kosakiewicza.
75 min - Po złym podaniu Caique, sytuację świetnie ratuje wślizgiem Tanżyna.
74 min - Dwie zmiany w Górniku. Marcin Stromecki za Krykuna, Michał Goliński za Struskiego.
74 min - Zmiana w Widzewie. Za Hanouska wchodzi Brazylijczyk Caique, który debiutuje w meczu łodzian o punkty.
73 min - Beznadziejne podanie Hanouska do Poczobuta.
71 min - Niby Widzew ma przewagę, ale nic z tego nie wynika.
68 min - Fatalne podanie Michalskiego w kontrataku gospodarzy.
67 min - Pierwszy celny strzał w tym spotkaniu. Muchy.
65 min - Podwójna zmiana w Widzewie. Schodzą Ameyaw i Robak, wchodzą Samiec-Talar i Paweł Tomczyk.
64 min - Atakowany przez Leandro Kosakiewicz strzela w polu karnym po podaniu Muchy.
62 min - Żółta kartka dla Tanżyny.
58 min - Gach przerywa wślizgiem akcję Górnika.
57 min - Cierpka w polu karnym Widzewa. Nic z tego nie wynika, choć było groźnie.
56 min - Robak podaje do Michalskiego, ten dośrodkowuje w polu karnym, ale Hanousek nie zdołał trafić w nią głową.
54 min - Uderzenie z dystansu Kosakiewicza.
53 min - Złe podanie Ameyawa do Hanouska w polu karnym.
51 min - Ładna centra Muchy, który wywalczył róg.
50 min - Śpiączka nie opanował piłki.
46 min - Starcie Muchy z Michałem Makiem.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Rozpoczyna się druga połowa meczu w Łodzi. Widzew-Górnik 0:0.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Widzew remisuje z Górnikiem 0:0. Nie jest to najgorszy mecz łodzian w tym sezonie, ale do najlepszego też wiele brakuje. Nie obejrzeliśmy żadnego celnego strzału. Widzew-Górnik 0:0.
45 min - Sędzia przedłuża pierwszą połowę o co najmniej minutę.
44 min - Faul na Poczobucie w środku pola.
43 min - Płaska centra Gacha w polu karnym. Ale wprost w ręce Gostomskiego.
41 min - Faul Muchy na Kalinkowskim.
40 min - Śpiączka dwa razy z kolei fauluje Nowaka. Za pierwszym razem sędzia nie reaguje, za drugim już tak.
37 min - Idiotyczny faul Gacha na Adrianie Cierpce.
35 min - Faul Ameyawa na Karolu Struskim.
34 min - Gach wybija piłkę na aut.
31 min - Zablokowany strzał Gacha.
30 min - Michalski ładnie podaje do Gacha, ale ten centruje fatalnie. Tylko róg.
28 min - Śpiączka na spalonym.
25 min - Faul Kalinkowskiego na Ameyawie.
24 min - Widzew stara się atakować.
23 min - Hanousek próbował główkować w polu karnym Górnika.
21 min - Faul Pajnowskiego na Hanousku.
20 min - Tanżyna przytomnie przecina lot piłki po prostopadłym podaniu Kalinkowskiego.
16 min - Po zgraniu piłki głową przez Robaka, nie trafił w nią stojący blisko bramki Tanżyna.
15 min - Żółta kartka dla Kamila Pajnowskiego za faul na Michalskim.
14 min - Złe podanie Marcina Robaka.
11 min - Uderzenie Michalskiego, futbolówka odbija się od Ameyawa i trafia do Macieja Gostomskiego.
9 min - Śpiączka wygrywa powietrzny pojedynek z Danielem Tanżyną i główkuje ponad poprzeczką.
8 min - Naciskany Mucha strzela nad bramką. Pomocnik gospodarzy był w tej akcji faulowany.
7 min - Centra Bartłomieja Kalinkowskiego z rogu, a Paweł Baranowski główkuje obok słupka. Zaspał Mateusz Michalski.
7 min - Dobre wybicie piłki z pola karnego przez Nowaka.
5 min - Faul Kacpra Gacha na Serhiju Krykunie.
5 min - Trwa walka w środku pola.
3 min - Faul na Ameyawie.
2 min - Róg dla gości po centrze Bartosza Śpiączki.
POCZĄTEK MECZU - Zaczynamy mecz Widzew-Górnik.
Godz. 17:36 - Dzisiejsze starcie jest czternastym w historii ligowych meczów Widzewa z Górnikiem. Bilans jest korzystniejszy dla łodzian, którzy triumfowali sześciokrotnie. Pięciokrotnie rezultat był nierozstrzygnięty, natomiast dwa razy triumfował zespół z Lubelszczyzny (bilans bramkowy wynosi 20:8 dla widzewiaków). W rundzie jesiennej w Łęcznej było 0:0.

Godz. 17:26 - Aż sześciu widzewiaków musi dzisiaj uważać na zbyt ostrą grę. Siedem żółtych kartek ma na koncie Bartłomiej Poczobut, natomiast po trzy: Grudniewski, Marek Hanousek, Dominik Kun, Mateusz Michalski oraz Możdżeń.

Godz. 17:22 - W porównaniu do meczu z Sandecją w Nowym Sączu, trener łodzian Marcin Broniszewski dokonał czterech roszad w składzie wyjściowej jedenastki. Zabrakło w niej Patryka Stępińskiego, Michała Grudniewskiego, Mateusza Możdżenia i Piotra Samca-Talara, są natomiast: Łukasz Kosakiewicz, Krystian Nowak, Patryk Mucha oraz Michael Ameyaw.

Godz. 16:45 - Oto składy obu drużyn na mecz Widzew - Górnik Łęczna
Widzew: Wrąbel – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Gach – Michalski, Poczobut, Mucha, Hanousek, Ameyaw – Robak
Rezerwowi: Kudrjavcevs – Grudniewski, Becht, Caique, Możdżeń, Kun, Fundambu, Samiec-Talar

Górnik: Gostomski – Orłowski, Baranowski, Pajnowski, Leandro – Kalinkowski, Cierpka – Krykun, Struski, Mak – Śpiączka
Rezerwowi: Kostrzewski – Rozmus, Midzierski, Stromecki, Kukułowicz, Goliński, Tkacz, Stasiak, Banaszak

Godz. 16:40 Dokładnie za godzinę łodzianie rozpoczną mecz z Górnikiem Łęczna. Poniżej aktualna tabela I ligi.