WIDZEW ŁÓDŹ GRAŁ Z RADOMIAKIEM. W MECZU PIERWSZEJ LIGI PADŁ REMIS

Jan Hofman
Jan Hofman
Piłkarze Widzewa w spotkaniu 18. kolejki pierwszej ligi zremisowali 1:1 z Radomiakiem. Łodzianie od 36 minuty grali w dziesiątkę, a od 38 przegrywali 0:1. Jednak widzewiacy w drugiej części spotkania pokazali futbolowy charakter. Zagrali z wielkim poświęceniem i zdołali uratować punkt. Na pewno zaangażowanie łódzkich piłkarzy w grę musiało budzić uznanie.

WIDZEW ŁÓDŹ RADOMIAK RADOM MECZ NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ1
RADOMIAK RADOM1

Koniec spotkania, Widzew - Radomiak 1:1
90+4' Wrąbel ratuje Widzew przed porażką
90+4' Zmiana w Widzewie, Grudniewski za Muchę.
90+3' Widzew rozsądnie się broni
90+1' Żółta kartka dla Ameyawa.
90' Sędzia doliczył cztery minuty
89' Aut dla Widzewa
88' Zmiana w Radomiaku, Sokół za Angielskiego.
87' Faul Abramowicza na Ameyawie, żółta kartka dla zawodnika gości.
86' Zmiana w Widzewie, Kun za Michalskiego. Widzew - Radomiak 1:1
85' Aut dla Radomiaka
83' Radomiak zaczyna się spieszyć
81' Michalski na spalonym
79' Radomiak znów zaczyna groźnie atakować
77' Dwie zmiany w Radomiaku, Gąska za Radeckiego, Kozak za Leandro.
76' Rożny dla gości
74' Strzał Robaka, ale piłka poleciała nad poprzeczką. Widzew - Radomiak 1:1
72' GOOOOOOOL dla Widzewa. Do siatka gości trafia Mucha. Duża zasługa przy tej bramce Michalskiego i Robaka.
69' Gach ukarany żółtą kartką. Faulowany Bogusz leży na murawie
68' Goście nie wysilają się specjalnie, pewnie już myślą o końcowym gwizdku
66' Aut dla Radomiaka
64' Rożny dla Widzewa. Widzew - Radomiak 0:1
63' Trudno się gra w dziesiątkę przeciwko tak silnej drużynie, jaką jest Radomiak
61' Dwie zmiany w drużynie Widzewa, Robak za Tomczyka, Ameyaw za Samca-Talara.
61' Faulowany Michalski
59' Zmiana w Radomiaku Fortes za Karwota.
59' Łodzian grają szybciej, ale...
58' Widzew nie ma pomysłu, jak odwrócić losy spotkania
56' Rożny dla Radomiaka
54' Goście nie kwapią się, by ruszyć do przodu. Wymieniają wiele podań
52' Radomiak spokojnie rozbija próby ataków Widzewa
50' Radomiak prowadzi i dlatego nie spieszy się z rozgrywaniem piłki
47' Widzew próbuje atakować
46' Zmiana w Widzewie Poczobut za Kitę.
46' Rozpoczęła się druga część spotkania.
Bardzo trudna sytuacja piłkarzy Widzewa. Grając w osłabieniu muszą odrobić straty. Czy to się uda? Wracamy po przerwie
45+1' Koniec pierwszej części spotkania
44' Kapitalna obrona Wrąbla po rzucie wolnym Radomiaka
43' Poczobut szykuje się do wejścia na boisko
41' Widzew się broni
38' Gol dla Radomiaka. Angielski po rykoszecie i piłka w siatce. Widzew - Radomiak 0:1
36' Czerwona karta dla Możdżenia. Ostry atak widzewiaka, słuszna decyzja sędziego. Widzew gra w dziesiątkę
34' Groźna akcja Radomiaka. Wrąbel dobrze interweniował
32' Rożny dla Widzewa
30' Mecz bardzo wyrównany
29' W akcjach Widzewa brakuje ostatniego celnego podania
27' Radomiak wyraźnie się rozkręca
25' Groźny strzał Abramowicza, ale obok bramki
25' Piłkę od bramki wybija bramkarz Widzewa
23' Widzew próbuje, ale brak klarownych sytuacji. Widzew - Radomiak 0:0
21' Rożny dla Widzewa
20' Dużo walki w środku pola
18' Rożny dla Widzewa, dośrodkowania łapie bramkarz gości.
16' Przemysław Kita na spalonym
15' Widzew próbował zaatakować, ale zbyt dużo chaosu w tej akcji
13' Faul dla Radomiaka przed polem karnym Widzewa
11' Gra toczy się w środku Pola
9' Słupek, po interwencji Wrąbla, ratuje Widzew przed utratą bramki. Strzelał Angielski. Widzew - Radomiak 0:0
9' Słaby strzał Możdżenia
8' Goście coraz śmielej atakują
6' Groźna akcja Radomiaka. Silny strzał Abramowicza
4' Radomiak bez akcji ofensywnej
3' Gospodarze mają inicjatywę, Radomiak przyczajony na własnej połowie
2' Różny dla Widzewa, Michalski przy piłce, ale strzelił wysoko nad poprzeczką
1' Spotkanie rozpoczęte
17.39. W pierwszym dzisiejszym meczu Resovia pokonała 2:1 Puszczę Niepołomice
Bramki: Jakub Wróbel 15, Kamil Słaby 19 - Jewhen Radionow 17, karny
17.37 Skład Radomiaka:Kochalski – Cichocki, Bodzioch, Rossi – Bogusz, Karwot, Kaput, Radecki, Abramowicz – Angielski, Leandro.

17.35 W spotkaniu z Radomiakiem Radom drużyna Widzewa zagra bez Enkeleida Dobiego na ławce trenerskiej. Szkoleniowiec podczas jego pierwszego wiosennego, ligowego meczu został ukarany czerwoną kartką za zachowanie na ławce rezerwowych. Dobi został odsunięty od prowadzenia drużyny w jednym spotkaniu.

17.32 Jak widać w Widzewie jedna zmiana w podstawowym składzie. Z powodu urazu stawu skokowego, na boisku nie ma Patryka Stępińskiego, którego miejsce na lewej obronie zajął Kacper Gach.
17.29 Na ławce rezerwowych łódzkiej drużyny zasiądą: Reszka – Grudniewski, Becht, Poczobut, Kun, Ameyaw, Fundambu, Czubak, Robak
17.25 Skład Widzewa: Wrąbel – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Gach – Michalski, Mucha, Możdżeń, Samiec-Talar – Kita, Tomczyk
Dziś piłkarze Widzewa na własnym stadionie zmierzą się z Radomiakiem Radom. Początek spotkania o godz. 17:40. Poniżej aktualna tabela I ligi.