WIDZEW ŁÓDŹ - PUSZCZA NIEPOŁOMICE RELACJA NA ŻYWO! 9.04.2021. Śledź wynik ONLINE z meczu Widzew vs. Puszcza

(pas, ww)
Dziś przy al. Piłsudskiego Widzew podejmie Puszczę Niepołomice. Początek spotkania o godz. 15:40. Składy i RELACJA NA ŻYWO poniżej. Zapraszamy!

WIDZEW PUSZCZA RELACJA NA ŻYWO, WYNIK MECZU ONLINE

WIDZEW ŁÓDŹ0
PUSZCZA NIEPOŁOMICE0

Koniec meczu. Widzew zawdzięcza wywalczenie punktu swojemu bramkarzowi!
93 min po składnej akcji i strzale Rakoczego z 10 metrów fantastyznie broni Wrąbel
92 min po kontrze Tomczyk nie opanował piłki
85 min Tomczyk za Samca Talara i Hanousek za Poczobuta
87 min Puszcza o krok od gola. W sytuacji sam na sam Rakoczy przegrał pojednek z Wrąblem
81 min Robak dobrze zagrał do Ameyawa, ten żle przyjął piłkę i szansa przepadła
79 min strzał z siedmiu metrów Michalskiego po podaniu Samca Talara broni Górski
75 min po ppodaniu Samca Talara, Mihalski wpadł w pole karne i stracił kontgrolę nad piłką, wyprowadzając ją na aut bramkowy
69 min rajd Górskiego lewą stroną boiska, strzał z ostrego kąta broni Wrąbel. Pierwszy celny strzał Puszczy
67 min Gach za Kosakiewicza, Mucha za Możdżenia
66 min Poczobut zobazył żółtą kartkę
65 min kontra Puszczy zakończona centrą w trybuny
62 min Ameyaw zmienia Kuna
61 min wolny Nowak zobaczył po faulu żółtą kartkę

60 min Widzew ma przewagę w posiadaniu piłki. I co z tego?
57 min wpada w pole karne Robak i posyła piłkę w trybuny
54 min Kosakiewicz ujrzał żółtą kartkę

52 min Nic ciekawego się nie dzieje
46 min zaczynamy drugą połowę. Widzew bez zmian
Koniec pierwszej słabej połowy
44 min piłkę po strzale Robaka (nogą!) łapie Górrski
43 min pierwszy trochę przyadkowy i słaby celny strzał (głową) w meczcu. Jego autorem był Robak. Górski nie złapał piłki i zrobiło się gorąco, ale nad wszystkim czuwał Uwakwe

33 min po kolejnej centrze Kosakiewicza nad poprzeczkę główkował Robak
31 min po dośrodkowaniu Kosakiewicza Michalski główkował obok słupka
29 min Kapitan Puszczy - Czarny fauluje kapiana Widzewa - Robaka
25 min nieudane dośrodkowania kończą się faulami
20 min Jedno, dwa podania i strata - tak to wygląda
15 min więcej strat i fauli niż płynnej gry
9 min po bardzo dobrym dośrodkowaniu Kosakiewicza, Robak w dogodnej sytuacji główkował obok słupka

5 min Gra głównie w środku pola
1 min Zaczynamy. Puszcza na biało, Widzew na czerwono

Godz. 17.35 Trener Widzewa - Enkeleid Dobi: Trzeba było odreagować ostatnią porażkę, dlatego są zmiany w składzie. Może to dobrze, że drużynę dosięgnął zimny prysznic, oby podziałał pozytywnie

Godz. 17.30 Zagrożonych pauzą czyli czwartą żółtą kartką pozostaje aż pięciu graczy Widzewa: Marek Hanousek, Dominik Kun, Mateusz Michalski, Mateusz Możdżeń oraz Patryk Stępiński.

Godz. 17.25 Trener Puszczy - Tomasz Tułacz: Ta liga jest specyficzna. Czym szybciej zespoły nauczą się reguł tutaj panujących, to tym lepsze wyniki będą osiągały. Puszcza bardzo dobrze czuje się w tej lidze. W tej lidze wygrywa drużyna, która jest bardziej zmotywowana, która bardziej chce.
Godz.17.20 W wyjściowej jedenaste Puszczy występuje wypożyczony z... Widzewa 20-letni Marcel Pięczek. Trener drużyny z NIepołomic - Tomasz Tułacz jest zdziwiony, że tak dobry młody piłkarz nie dosatwał za dużo szans na grani w łódzkim klubie. Marcel w Puszczy występował w różnych rolach i z reguły się w nih sprawdzał. Widzewiak występował już jakoś środkowy i boczny pomocnik, a nie tak dawno zdarzyło mu się nawet rozegrać pełne 90 minut na pozycji… prawego obrońcy! Jego nominalną pozycją jest lewa obrona.
Godz. 17.15 Łodzianie na swoim boisku przegrali tylko jeden mecz, przeciwko rywalowi zza miedzy, ŁKS. Nie licząc tej wpadki, Widzew u siebie traci średnio 0.4 gola na mecz – jest to najniższa średnia w całej lidze. Niepołomiczanie na wyjazdach strzelają dość regularnie, 1.36 bramki na spotkanie, średnio jednak ten sam zespół traci jednego gola co wyjazd już w pierwszej połowie.
Godz. 16:50 - Składy na mecz Widzew - Puszcza...
Widzew: Wrąbel – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Stępiński – Kun, Poczobut, Możdżeń, Michalski– Samiec-Talar, Robak
Rezerwowi: Kudrjavcevs – Caique, Grudniewski, Becht, Gach, Hanousek, P. Mucha, Ameyaw, Tomczyk

Puszcza: M. Górski – Cikos, Czarny, Hladik, Pięczek – Uwakwe, Serafin – Bartosz, Knap, Tomalski – Spławski
Rezerwowi: Kobylak – Stefanik, Radionow, Klec, S. Górski, Kobusiński, Rakoczy, Wyjadłowski, T. Mucha

Godz. 16:45 - Za chwilę podamy składy obu drużyn. Poniżej aktualna tabela I ligi.

Godz. 16:40 - Widzew dopiero po raz drugi w historii zagra z Puszczą Niepołomice. W rundzie jesiennej obejrzeliśmy pierwszy mecz niepołomickiej ekipy z Widzewem. Niestety łodzianie przegrali 0:1, teraz najwyższy czas na rewanż.