Widzew Odra na żywo. Wynik meczu Widzew Odra 0:1. Było źle? Nie, beznadziejnie

Widzew Odra na żywo. Czy łodzianie wreszcie zagrają tak, jak oczekują tego wierni fani?
Widzew Łódź Odra Opole na żywo. O godzinie 20.30 Widzew podejmuje na własnym stadionie drużynę Odry. Nie da się ukryć, że to bardzo ważny pojedynek dla łodzian, którzy marzą o awansie do ekstraklasy, ale gubią punkty. Od początku rundy coś w łódzkim zespole "nie działa" i kibice mają nadzieję, że dziś to się zmieni. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Widzew Odra.

Widzew Odra na żywo online

Wynik Widzew Odra 0:1

90+3 min Koniec meczu Jeden wielki gwizd. Druga porażka Widzewa na własnym stadionie tej wiosny
90+3 min Janus za Marca
90 min rozpaczliwe ataki Widzewa
88 min GOOL dla Odry!!!! Strzał zza pola karnego Klimka trafia do siatki. Czy Reszka mógł zachować się lepiej?
87 min trzy minuty dla gości, którzy nie schodzili z połowy Widzewa
84 min atakuje Odra, kończy się rzutem rożnym, w ostatniej chwili zablokowany Kędziora
82 min zablokowany strzał Guzdka
80 min Lipski za Hansena
76 min przewrotka Kuna, piłka trafiła do Nunesa, ktśry posłał piłkę z siedmiu metrów w górne trybuny
75 min Miziołek za Hrebenia, Souczek za Nowaka
73 min przy kontrze Odry znów Mikinić zepsuł osttanie pdoanie
72 min Terpiłowski za Zielińskiego
68 min Kostrzycki wybił piłkę spod nóg szarżującego Nunesa
67min nic się nie zmienia. Widzew gra słabo
66 min Czapliński za Żaka
65 min bilard Widzewa w polu karnym rywali, bez efektu
63 min po ostrym wejściu żółta kartka dla Nunesa
60 min trzy zmiany w Widzewie. Guzdek za Gołębiowskiego, Nunes za Kitę, Michalski za Danielaka.
57 min kibice domagają się w mało parlamentarny sposób lepszej gry Widzewa
54 min pierwszy celny strzał Widzewa. Uderzenie Hansena obronił Kuchta
53 min chaotyczny atak Danielaka, piłka na aucie
48 min żółta kartka dla Hrebenia po faulu na Hanousku
47 min kontra Widzewa, po akcji Kuna Hansen strzelił obok słupka
46 min zaczynamy drugą połowę
45 min koniec pierwszej połowy do jak najszybszego zapomnienia
44 min po trzech podaniach centra Gołębiowskiego w ręce bramkarza
42 min atak pozycyjny Widzewa z którego nic nie wyniknęło
37 min po faulu na Nowaku żółta kartka dla Żaka
34 min po zagraniu Hanouska Danielak w boczną siatkę
32 min kontra Odry dwa na jednego i złe ostatnie podanie
30 min pół godziny Widzewa bez składnej akcji i celnego strzału na bramkę
28 min dwa dobre podania łodzian w polu karnym, ale bez wykończenia czyli strzału na bramkę
25 min nie ma jedenastki, gramy dalej
24 min VAR czy rzut karny dla Widzewa? Był faul na Kicie?
22 min Hanousek odważnie między trzech rwali bez powodzenia
20 min odpowiedzialny powrót Zielińskiego, który odebrał piłkę rywalowi
18 min taka taktyka? Piłka kopana do góry, a potem na aut
14 min walczą walczą i nic więcej z tego nie wynika
11 min niecelny strzał Danielaka
10 min zatrzymany atak Kity, Hanousek posłał piłkę na wiwat
7 min na razie nieskładne ataki Widzewa
4 min atak Odry, dobrze ustawiony Nowak wyjaśnia sytuację
2 min po rzucie rożnym dla Widzewa nic ciekawego pod bramką Odry nie wynikło
1 min mecz się zaczął. Widzew na czerwono, Odra na niebiesko. Do Łodzi przyjechali również fani z Opola.
godz. 20.25 Czterech zawodników ma na koncie po trzy "żółtka". Są to Karol Danielak, Radosław Gołębiowski, Kacper Karasek oraz Mateusz Michalski. Jeśli któryś z nich zostanie ukarany przez sędziego w meczu z Odrą, to zabraknie go w składzie na kolejne spotkanie.

godz. 20.20 Trener Janusz Niedźwiedź: Nie ma kogoś takiego, jak ligowy średniak lub słabeusz. Wszystkie mecze są trudne, nikt tanio skóry nie sprzedaje i trzeba natrudzić się mocno, by zdobyć trzy punkty. Musimy patrzeć na siebie, ale też na rywala. Odra to zespół, który potrafi wymieniać piłkę, mocno fizyczny, z dużą grupą wysokich zawodników, którzy dobrze czują się przy stałych fragmentach gry w ofensywie. Łatwych spotkań w tej lidze nie ma meczu. Po meczu z Arką uporządkowaliśmy grę w obronie i w dwóch spotkaniach nie straciliśmy gola. To są te małe kroczki, na których się skupiamy, żeby osiągać lepsze wyniki. Jesteśmy widzewską rodziną, liczymy na wsparcie kibiców i ich doping.

godz. 20.10 Ihor Łytowka może zostać nowym bramkarzem Widzewa. 33-letniego ukraińskiego bramkarza w poniedziałek czekają testy medyczne przed ewentualnym transferem do pierwszoligowca. Ihor Łytowka dotychczas występował w ukraińskiej Desnie Czernihów. W tym sezonie w tamtejszej ekstraklasy zagrał w 13 spotkaniach ligowych.

godz. 20.05 W meczu konkurentów Widzewa do awansu Miedź zremisowała z Koroną 1:1. W czwartej doliczonej minucie czasu gry po dośrodkowaniu z prawej strony głową z 5 metrów uderzał Kamil Zapolnik, jednak kapitalnie na linii interweniował Konrad Forenc, ratując punkt Koronie
godz. 20 Poza meczową kadrą Widzewa znalazł się kontuzjowany Bartłomiej Pawłowskki. Tym razem w roli napastnika zacznie mecz Przemysław Kita.
Widzew: Reszka – Stępiński, Nowak, Kreuzriegler – Zieliński, Hanousek, Kun, Gołębiowski – Danielak, Normann Hansen – Kita
Rezerwowi: Ludwikowski – Nunes, Mucha, Lipski, Michalski, Terpiłowski, Guzdek, Montini, Villanueva

Widzew wygrał w tym roku tylko jeden mecz. Podopiecznym Janusza Niedźwiedzia udało się pokonać w Olsztynie Stomil 2:0. Poza tym piłkarze z Łodzi dostali 2:5 na inaugurację z Arką oraz 0:0 zremisowali z ostatnią drużyną w ostatnim tygodniu. Trudno więc być optymistą, nie tak to miało przecież wyglądać. Dlatego przez Widzewem trudny mecz z Odrą. Na dodatek kontuzjowani są Jakub Wrąbel i Daniel Tanżyna. Na jaki skład zdecyduje się trener? Czy łodzianie zagrają na miarę oczekiwań?

Mecz Widzew Odra na żywo od godziny 20.30. Zapraszamy na naszą relację na żywo!