tj
Widzew gra dziś z Pelikanem w Łowiczu
Widzew gra dziś z Pelikanem w Łowiczu Jarosław Kosmatka
Widzew Pelikan na żywo. Dziś o godzinie 18 piłkarze Widzewa grają ważny mecz z Pelikanem w Łowiczu. Łodzianie, których celem jest awans do II ligi, muszą ten mecz wygrać. Pelikan zajmuje 10 miejsce w tabeli i nie ma szans na walkę o wyższą klasę rozgrywek, nie musi się też bać spadku. Jaki będzie WYNIK MECZU WIDZEW PELIKAN? Zapraszamy na naszą relację.

WIDZEW PELIKAN relacja na żywo

Wynik meczu Widzew Pelikan 4:1 - strona wymaga odświeżenia F5

Koniec meczu - WIDZEW wygrywa 4:1
93' GOL dla PELIKANA. Błąd obrońców, zamieszanie w polu karnym i strzał z 7 metrów nie do obrony.
91' Żółta kartka dla Sebastiana Zielenieckiego.
Sporo teraz walki na boisku. Pelikan agresywnie, ale Widzew radzi sobie z piłkarzami z Łowicza.
89' Widzew spokojnie kontroluje przebieg meczu. To już ostatnie minuty.
GOOOOLLLL dla WIDZEWA ZUZIAK!!!! WIDZEW 4 Pelikan 0**87' Widzew prowadzi 3:0
Silny strzał Daniela w lewy górny róg i piłka w siatce, choć bramkarz był blisko, by ją sięgnac - strzał byłjednak zbyt silny.
Mąka.... GOOOOOLLLLLL
KARNY dla WIDZEWA
84' To mogła być bramka dla Widzewa, ale Demijan w dobrej sytuacji strzela wysoko nad poprzeczką. 81' Rzut wolny dla Widzewa - dobra wrzutka Mąki, ale bramkarz piąstkuje. Jeszcze strzał i piłka wychodzi na rzut rożny - odbita od nóg obrońcy.
79' Pelikan próbuje, Pelikan konstruuje akcje w ataku pozycyjnym. Widzew mądrze się broni.
_Michalski opuścił boiska, wbiegł Daniel Mąka_Krótka przerwa w grze - piłkarze uzupełniają płyny.
77' Pelikan w natarciu, ale Widzew wychodzi z własnego pola karnego. 76' Jeszcze około 15, 16 minut gry. Widzew prowadzi 2:0.
Zmiana w Widzewie - na boisku Michał Miller, zmienił Kazimierowicza
74' ZUZIAK głową w okienko, ale bramkarz wybija na rzut rożny! 72' Widzew z autu. Faul na naszym zawodniku. Zaczynamy z połowy boiska. 70' Humerski od bramki. Jeszcze 20 minut walki o punkty. 68' Teraz Widzew, dobra sytuacja, ale Michalski zamiast podawać, strzelał i bramkarz łatwo załapał piłkę. 67' Akcja Widzewa, ale przerwana na lini pola karnego. Sokół wychodzi z kontrą. 63' Humerski łapie piłkę po strzale Adamczyka! 60' Sporo walki w środku boiska. Czas płynie, ale koncentracja cały czas jest potrzebna, Pelikan próbuje atakować. 58' Groźna akcja Pelikana. Na szczęście dla Widzewa zażegnana przez obrońców. 57' Widzew kontroluje przebieg meczu. GOOOLLLL ZUZIAK Z LEWEGO NAROŻNIKA!!! WIDZEW PROWADZI 2:0**54' Michalski po prawym skrzydle, ale piłka wślizgiem wybita przez obrońcę na aut.
52' Rzut wolny dla łodzian, ale z dalszej odległości - strzał - niecelny.
50' Teraz Demijana niespodziewanie z 17 metrów, ale wprost w ręce bramkarza Pelikana - dobra decyzja napastnika.
48' Widzew musi uważać, ponieważ akcje Pelikana są groźne a prowadzenie tylko jedną bramką jest ryzykowane.
46' GRAMY W II POŁOWIE

47' KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. WYNIK BEZ ZMIAN. WIDZEW PROWADZI 1:0**45' Za chwile koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi 1:0.
Żółta kartka dla zawodnika Pelikana.
43' Teraz Pelikan zaczął atakować. Częściej jest na połowie Widzewa. Trzeba uważać, by nie stracić bramki "do szatni" 40' Wynik bez zmian. Widzew wciąż prowadzi 1:0. 36' Znów Widzew, znów dobra akcja, ale któryś z piłkarzy zagrał piłkę ręką.
Zamieszanie na polu karnym, obrońcy wybijają piłkę daleko na połowę Widzewa.
34' Kiks obrońcy Pelikana i piłka wychodzi na róg. 33' Znów trochę chaosu na murawie. Ale Pelikan nie dochodzi do pola karnego Widzewa. 31' Gramy dalej - Falon z 20 metrów, ale po ziemi i piłka w rękach bramkarza.
Chwila przerwy na uzupełnienie płynów - obie drużyny przy ławkach rezerwowych
29' Widzew wciąż w ataku
Bramkarz rzucił się w prawą stronę, Michalski strzelił po ziemi niemal w środek bramki.
25' GOOOOLLLLL MATEUSZ MICHALSKI!!!**KARNY dla WIDZEWA!
23' Aut dla Widzewa. Pigiel wznawia.
21' Trochę chaosu teraz w środku boiska.
19' Słupek po strzale Kacpra Falona!!! To była najlepsza sytuacja Widzewa. Wynik jednak bez zmian. Remis.
18' Michalski dobrze po prawej stronie i mamy rzut rożny
17' Akcja za akcję, obie drużyny próbują, ale teraz żadna nie potrafi doprowadzić do sytuacji bramkowej.

15'
Widzewiacy wychodzą z kontrą, ale Okachi przerywa dobrze zapowiadającą się akcję.
13' Pelikan w odpowiedzi groźnie - strzał z około 17 metrów i Humerski na róg.
11' Ależ teraz niewiele brakowało, by Widzew zdobył brmakę, niestety Zuziak miał 200 procentową sytuację, ale strzelił wysoko nad poprzeczką. Takie sytuacje TRZEBA wykorzystywać.
9' Widzew lepszy, Widzew cały czas w ataku, trzeba tylko strzelić celnie do bramki Pelikana.
6' Rzut wolny dla Widzewa. Kristo... prosto w mur, nic z tej akcji jednak nie wyszło. Szkoda.
4' Teraz Zuziak z lewej strony z ostrego kąta, ale znów piłka zablokowana. Widzew w natarciu!
3' Pierwsza akcja dla Widzewa, strzał Dario Kristo, ale strzał zablokowany.
1' Gramy!

17.51 Za chwilę zawodnicy Widzewa i Pelikana zejdą z boiska, by po kilku minutach wrócić na murawę
17.40 Piłkarze obu drużyn już na rozgrzewce

Pelikan:
P. Orzeł - P. Gawlik, B. Broniarek, G. Wawrzyński, K. Mycka, D. Dybiec, P. Okachi, R. Parobczyk, K. Kuczak, M. Wrzesiński, J. Bistuła
Widzew:
M. Humerski - B. Niedziela, R. Sylwestrzak, S. Zieleniecki, M. Pigiel, M. Michalski, M. Kazimierowicz, K. Falon, D. Kristo, M. Zuziak, R. Demjan

Relację z meczu Pelikan Widzew rozpoczynamy o godzinie 17.50.

Dziś piłkarze Widzewa muszą wygrać, by mentalnie spokojnie myśleć o kolejnym ważnym meczu, który czeka ich już w sobotę na własnym boisku z Polonią Warszawa.
Ale najpierw trzeba zdobyć 3 pkt. w meczu z Pelikanem. Wydawać by się mogło, że piłkarzy Widzewa czeka łatwe spotkanie, ale już wielokrotnie przekonali się, że nie ma łatwych przeciwników. W tej lidze wszyscy chcą "postawić" się renomowanemu klubowi i grają zwykle na ponad 100 procent swoich możliwości. NA dodatek szkoleniowcem Pelikana jest przecież Marcin Płuska, były trener Widzewa, który z pewnością będzie chciał zrobić wszystko, że powstrzymać Widzew.

Zapowiada się więc bardzo ciekawy mecz w Łowiczu.

WIDZEW PELIKAN WYNIK NA ŻYWO

Materiał oryginalny: Widzew Pelikan na żywo. Wynik meczu Widzew Łódź Pelikan Łowicz. Relacja z meczu pomiędzy Widzewem i Pelikanem - Express Ilustrowany