WIDZEW RADOMIAK RADOM NA ŻYWO. Dziś Widzew gra w Radomiu z miejscowym Radomiakiem. Wynik meczu Widzew Radomiak

tj
Widzew Radomiak Radom na żywo online. Dziś mecz na szczycie II ligi. Widzew, lider rozgrywek jedzie do Radomia na mecz z miejscowym Radomiakiem. Mecz Widzew Radomiak na żywo. Wynik meczu Widzew Radomiak online - zapraszamy do naszej relacji na żywo Widzew Radomiak Radom.

Widzew Radomiak na żywo - relacja online

WYNIK MECZU WIDZEW RADOMIAK 1:0

KONIEC MECZU - po nerwowej końcówce, Widzew zasłużenie wygrywa w Radomiu i wywozi z trudnego terenu 3 pkt.!
Wolański wychodzi i wyłapuje piłkę.
93' Wolny dla Radomiaka.
Świderski żółta kartka.
Na szczęście w mur - sędzia dolicza 4 minuty.
90' Znów fatalnie Widzew, znów faul i tym razem do bramki Wolańskiego około 22 metrów.
88' Wolański od bramki.
Obok słupka.
87' Faul i żółta kartka Sylwestrzaka - będzie niebezpiecznie. Rzut wolny z 30 metrów.
84' Podwójna zmiana w drużynie Radomiaka.
83' Znów było bardzo groźnie pod bramką Widzewa. Nie potrafimy przejąć teraz inicjatywy.
82' Groźna akcja pod bramka łodzian, ale Wolański łapie piłkę.
80' Świderski wywalczył rzut rożny.
77' Faul na Kozłowskim. Zmiana w Widzewie - Kazimierowicz schodzi z boiska, w jego miejsce Gibas.
76' Wolański ratuje teraz Widzew. To powinna być bramka dla Radomiaka - brawo PATRYK!
74' Dobrą zmianę dał Mąka.
Zmiana w Widzewie Kamiński za Michalskiego.
69' Wrzutka w pole karne Widzewa, Wolański od bramki.
65' Daniel Maka od kilku minut na boisku i już ładnie strzelił - piłka minimalnie obok spojenia.
62' Wysoko nad poprzeczką bramki Wolańskiego.
61' Będzie groźnie pod bramką Widzewiaków. Rzut wolny...
59' Widzew ma swoje sytuacje, ale brakuje wykończenia. Szkoda. Radomiak próbuje, ale łodzianie skuteczni w powstrzymywaniu ataków.
55' Faul na Widzewiaku w środku boiska.
53' Wynik bez zmian. Teraz Radomiak atakuje, chce doprowadzić do wyrównania. Widzewiacy się bronią.
48' Teraz wolny dla Radomiaka. Groźny strzał z rzutu wolnego, ale Wolański łapie piłkę.
47' Rzut wolny dla Widzewa.
Gramy w II połowie!

47' Wolański ratuje Widzew w sytuacji sam na sam! Koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi 1:0
45' Teraz zderzenie głowami piłkarzy Widzewa i Radomiaka - krótka przerwa w grze.
44' Znów świetna akcja Widzewa, szkoda, że piłka nie wpadła do siatki. Ale wciąż Widzew prowadzi 1:0 z Radomiakiem.
41' GGOOOOLLLLLLLL DARIO KRISTO płaski strzał z 20 metrów**40' Rzut wolny dla Widzewa
37' Kibice Radomiaka domagają się rzutu karnego za rękę Sylwestrzaka, ale sędzia pokazuje "gramy dalej.
35' Michalski!!! jak można nie trafić z 7 metrów! To powinna być bramka. 32' Mnóstwo szczęścia teraz po stronie Widzewa. Piłka minimalnie mija słupek po strzale Makowskiego! 31' Wreszcie Widzew dłużej gra piłką. 28' Sylwestrzak strzela głową, ale niecelnie. 27' Rożny dla Widzewa. 25' Ciężki mecz w Radomiu, może teraz... Gutowski, ale niecelnie! Szkoda tej akcji. 21' Dobra akcja Widzewa - Kazimierowicz, ale obrońcy wybijają na aut. 18' Teraz na trybunach gospodarze odpalili race 16' Znów Radomiak i znów groźnie - huknął z ostrego kąta Szuprytowski, ale w boczną siatkę. 14' Widzew na razie się broni, łodzianie sporadycznie przemieszczają się pod pole karne Radomiaka. 10' Radomiak w natarciu. Agresywnie, szybko i rzut rożny dla gospodarzy. 8' Żółta kartka dla Mateusza Michalskiego 7' Sporo walki w środku boiska. 4' Ależ teraz Widzew miał szczęście, Wolański czubkami palców wybija piłkę po przypadkowym strzale Leandro 3' Niezła pierwsza akcja łodzian, ale strzał Kristo niecelny.
Chwila przerwy - serpentyny na boisku.
1' GRAMY! 15.27 Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwile gwizdek arbitra WIDZEW vs RADOMIAK 15.15** Piłkarze już kończą rozgrzewkę. Za chwilę mecz Widzew Radomiak

Oto składy na mecz WIDZEW RADOMIAK
WIDZEW
P. Wolański - M. Kozłowski, R. Sylwestrzak, S. Zieleniecki, M. Pięczek, M. Michalski, M. Kazimierowicz, D. Kristo, K. Gutowski, P. Banaszak, F. Mihaljević

RADOMIAK
A. Haluch - M. Klabnik, M. Karwot, M. Świdzikowski, J. Wawszczyk, R. Makowski, D. Szuprytowski, Bruno, M. Kaput, P. Mikita, Leandro

Przed piłkarzami Widzewa dziś bardzo ważny i ciężki mecz. Łodzianie jadą do Radomia, by tam walczyć o kolejne punkty w drodze do awansu do wyższej klasy rozgrywek. W Widzewie niemal wszyscy piłkarze są gotowi do gry. Mecz rozpoczyna się o godzinie 15.30.

Zapraszamy do naszej relacji na żywo. Zaczynamy od 15.30.

Zwycięskiego składu się nie zmienia mówi futbolowe porzekadło, ale trener Radosław Mroczkowski nie może się do niego zastosować. Widzew efektownie 4:0 po dobrej grze pokonał Siarkę Tarnobrzeg i wszystko wskazuje na to, że warto znów zaufać ludziom, którzy biegali po boisku w tym spotkaniu.

Widzew Radomiak, czy łodzianie pozostaną na fotelu lidera?

Widzew Radomiak

Kadra na mecz z Radomiakiem: Maciej Humerski, Patryk Wolański, Mikołaj Gibas, Sebastian Kamiński, Marcin Kozłowski, Marcel Pięczek, Radosław Sylwestrzak, Sebastian Zieleniecki, Michael Ameyaw, Konrad Gutowski, Maciej Kazimierowicz, Dario Kristo, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Marek Zuziak, Przemysław Banaszak, Filip Mihaljević, Daniel Świderski.