WIDZEW RESOVIA relacja na żywo. Mecz pomiędzy Widzewem Łódź i Resovią Rzeszów zakończony. Łodzianie dopisują sobie 3 punkty

tj
Po ciężkim boju Widzew wygrywa z drużyną Resovii Rzeszów 2:1. Dobra pierwsza połowa meczu w wykonaniu podopiecznych Radosława Mroczkowskiego, ale w drugiej części łodzianie już tak dobrze nie zagrali. Kontaktowa bramka na 2:1 doprowadziła do nerwowej końcówki. Na szczęście Resovia nie zdołała strzelić bramki i Widzew wygrał 2:1.

WIDZEW RESOVIA NA ŻYWO

WIDZEW RESOVIA 2:1
94' KONIEC MECZU. WIDZEW WYGRYWA 2:1
93' Teraz będzie niebezpiecznie. Wolny i wrzutka w pole karne Widzewa.
92' Rzut wolny dla Widzewa. Resovia od bramki
91' Rzut rożny dla Resovii...
4 minuty sędzia przedłuża mecz.
90' Rzut rożny dla Widzewa. Bramkarz Resovii zacznie od bramki.
89' Widzew w ataku pozycyjnym.
87' Ewidentny faul na Widzewiaku wpolu karnym, ale sędzia nie gwiżdże "jedenastki".
86' Resobvia próbuje, Widzew zwalnia, szanuje piłkę.
Żółta kartka dla obrońcy Widzewa Kozłowskiego.
83' Wolański od bramki.
Faul Kwieka, wolny dla Widzewa.
81' Widzew zamknięty na własnej połowie.
80' Będzie nerwowo. Resovia ruszy do ataku.
Zamieszanie pod polem karnym i piłka w siatce bramki Widzewa.
GOL dlaResovii
76' Falon z dystansu. Bramkarz łapie.
75' Mikołaj Gibas wchodzi, Dario Kristo opuszcza murawę.
74' Minimalnie teraz Kazimierowicz- rzut rożny
73' 16 tys. 721 kibiców na stadionie Widzewa
71' Rożny dla Widzewa
68' Kacper Falon za Mateusza Michalskiego.
Ależ było gorąco- Wolański broni strzał z 5 metrów
66' Kolejny róg...
65' Adamski kropnął z 21 metrów, Wolański na róg.
Wynik bez zmian. Widzewprowadzi z Resovią 2:0
61' W odpowiedzi doskonała kontra Resovii, ale zażegnana.
60' Dwie świetne akcje: prawą stroną Świderski, chwilę później lewą Zuziak.
58' Widzew w ataku.
Zmiana w Widzewie. Paulius w jego miejsce Maciej Kazimierowicz
55' Ależ bomba Gutowskiego - piękna parada bramkarza gości.
Żółta kartka za faul na Kozłowskim.
53' Widzew w ataku pozycyjnym.
51' Rzut wolny dla Widzewa. Dobra wrzutka, ale Sylwestrzak faulował i Resovia od bramki.
49' Sporo gry w środkowej części boiska.
47' Dobra akcja Michalskiego, który z 14 metrów uderzył, ale obok słupka.
46' Gramy w II połowie!

50' Doliczonego czasu gry- koniec połowy.
48' Sporo nieczystej gry w tej części meczu.
5 minut dłużej będą grać piłkarze.
45' Sędzia na pewno o kilka minut przedłuży I połowę.
43' Faul na Widzewiaku. Będzie dośrodkowanie w pole karne... strzał głową, ale nad poprzeczką.
40' Dużo walki, dużo starć i pojedynków.
37' Dobra kontra Widzewa, strzał Gutowskiego - blisko spojenia
36' Rzut wolny dla Resovii - wybijamy
33' Resovia próbuje, Widzew spokojnie kontroluje grę.
29' GOOOOLLLLLL MATEUSZ MICHALSKI
Kontra Widzewa i KARNY
28' Znów bardzo groźnie i Wolański wybija.
27' Ależ teraz było groźnie pod naszą bramką - Wolański wybiega i ratuje sytuację.
25' Resovia agresywnie, szybko, ale to wszystko daleko od bramki Wolańskiego.
23' Dobre tempo meczu.
Rzut wolny, wrzutka, ale bramkarz gości piąstkuje.
18' Bardzo dobra akcja Widzewa w odpowiedzi.
17' Groźnie teraz Resovia. Obrońcy pozwolili na strzał z 19 metrów - obok słupka.
16' Szybki mecz na Widzewie. Widzew teraz na własnej połowie
13' Mecz wznowiony
9' Teraz przerwa w grze - race, które zostały odpalone, utrudniają widoczność.
5' Teraz rzut rożny dla Resovii
Ależ piękna bramka Dario Kristo. Mocny strzał z pierwszej piłki i bramkarz gości bezradny
GOOOOOOLLLLLL DARIO KRISTO!!!!
2' Rzut rożny dla Widzewa
1' Gramy!
19.08 Stadion zapełnia się jeszcze kibicami. Piłkarze za moment będą już na murawie.
19.00 Za 10 minut gwizdek arbitra i zaczynamy mecz WIDZEW VS RESOVIA
18.45 Piłkarze za chwilę powinni pojawić się na rozgrzewce.
18.40 W rejonie stadionu mnóstwo kibiców.

Piłkarze Widzewa nie rozpieszczają swoich sympatyków. Grają w kratkę i niepotrzebnie tracą punkty w meczach, które powinni wygrywać. Wszak delkaracja włodarzy klubu jest jasna. Awans do I ligi. Ale, żeby wejść na zaplecze ekstraklasy, trzeba wygrywać. JAk będzie dziś? WIDZEW RESOVIA NA ŻYWO.

Początek meczu na stadionie przy al. Piłsudskiego o godzinie 19.10. WIDZEW VS RESOVIA ONLINE