WIDZEW - RESOVIA WYNIK ONLINE. 3 listopada 2019 r.: wynik meczu Widzew Łódź - Resovia Rzeszów na żywo [WYNIK ONLINE]

bartZaktualizowano
WIDZEW - RESOVIA RELACJA LIVE. 3 listopada 2019 r.: śledź z nami mecz Widzew Łódź - Resovia Rzeszów na żywo [WYNIK ONLINE]
Widzew - Resovia: mecz na żywo. W niedzielę, 3 listopada, piłkarze Widzewa podejmują na swoim stadionie zespół Resovii.

WIDZEW - RESOVIA RELACJA LIVE. NACIŚNIJ F5, BY ODŚWIEŻYĆ STRONĘ

WIDZEW ŁÓDŹ0
RESOVIA RZESZÓW1

KONIEC MECZU - Widzew przegrywa z Resovią 0:1. Wprawdzie bramka dla gości paść nie powinna (jeden z graczy gości zagrał bowiem ręką w początkowej fazie akcji), ale nie zmienai to faktu, że rzeszowianie sprawiali w tym meczu lepsze wrażenie. To pierwsza porażka czterokrotnych mistrzów Polski w tym sezonie. Niezwykle bolesna dla łodzian. Wypada mieć nadzieję, że wyciągną z niej wnioski. Widzewiacy spadli na czwarte miejsce w tabeli. Za tydzień zmierzą się w Pruszkowie ze Zniczem.
90+8 min - Nieudany róg Mandiangu. Po chwili ponownie dośrodkowuje, ale bez efektu.
90+7 min - Zamieszanie w polu karnym gości.
90+6 min - Żółta kartka dla Daniela za opóźnianie gry.
90+1 min - Resovia obejmuje prowadzenie. Sędzia nie zauważa zagrania ręką jednego z zawodników Resovii. Tanżyna próbuje to zasygnalizować, ale arbiter nie reaguje. Później sytuację stara się ratować wślizgiem Rudol, ale nie trafia w piłkę. W efekcie Krykun podaje do Adamskiego, a ten trafia do pustej bramki. 0:1.
90 min - Mecz potrwa przynajmniej siedem minut dłużej.
90 min - Zmiana w Resovii. Domoń za Kalińca.
89 min - Z wolnego centruje Kosakiewicz, groźnie główkuje Wolsztyński, ale Daniel łapie piłkę.
88 min - Pawłowski łapie piłkę po strzale Dziubińskiego.
86 min - Żółta kartka dla Wolsztyńskiego.
86 min - Zmiana w Resovii. Adamski zastępuje Świderskiego.
86 min - Centra Kosakiewicza.
85 min - Akcja Kosakiewicza zakończona celnym uderzeniem.
84 min - Dośrodkowanie Kosakiewicza.
83 min - Kontratak Świderskiego.
82 min - Złe podanie Mandiangu.
82 min - Faul na Wolsztyńskim.
80 min - Dzisiejsze spotkanie ogląda na stadionie 16643 kibiców. Oni znów nie zawodzą.
79 min - Zła kontra Widzewa.
78 min - Feret zamyka akcję z bliska po dośrodkowaniu z lewej strony. Strzał jest niecelny.
76 min - Główka Tanżyny nad poprzeczką.
76 min - Dwa kolejne rogi dla Widzewa. Jednak z nic z nich nie wynika (centrował Kosakiewicz).
74 min - Zmiana w Widzewie. Schodzi Kita, wchodzi Wolsztyński.
73 min - Pawłowski pewnie broni uderzenie z dystansu Dziubińskiego.
72 min - Róg dla dobrze grających gości.
71 min - Tym razem Poczobut ,,dyskutuje" z Płatkiem.
70 min - Interwencja Tanżyny.
70 min - Feret mija Kordasa, na szczeście Poczobut ratuje sytuację wślizgiem.
68 min - Ostre wejście Rudola w Krykuna.
68 min - Kita stara się podać do Mandiangu.
67 min - Strzał Robaka z niespełna 16 metrów obok słupka. Podawał Mandiangu.
65 min - Zbyt mocne podanie Ameyawa do Kosakiewicza.
64 m n - Męska rozmowa Robaka z arbitrem.
62 min - Ostro faulowany Poczobut. Ale kontynuuje grę.
62 min - Zmiana w Widzewie. Ameyaw za Gutowskiego.
61 min - Strzał Mandiangu.
60 min - Resovia nadal bardzo groźna.
57 min - Poczobut próbuje obsłużyć Kosakiewicza.
57 min - Kita podaje do Mandiangu w polu karnym. Ale jego strzał w polu karnym blokuje Kaliniec.
56 min - Niecelne uderzenie Świderskiego z dystansu.
54 min - Ładny przechwyt Poczobuta.
52 min - Po centrze Kalińca, w ostatniej chwili Tanżyna wybija futbolówkę poza boisko.
51 min - Mandiangu zmienia Mąkę.
51 min - Wygląda na poważną kontuzję Mąki. Zostaje zniesiony z boiska.
48 min - Po centrze Gutowskiego, Kita próbuje strzelać.
47 min - Interwencja Pawłowskiego.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Widzew remisuje bezbramkowo z Resovią. Gospodarze sie starają, ale to goście mogą mieć niedosyt, byli bowiem nieco bliżsi objęcia prowadzenia. Zapraszamy na relację po zmianie stron.
45 min - Pierwsza część meczu potrwa przynajmniej minutę dłużej.
45 min - Kolejne pojedynki Tanżyny ze Świderskim.
41 min - Robak pada w polu karnym. Jednak sędzia nie reaguje. Gdyby gwizdnął, goście nie mogliby mieć pretensji.
39 min - Wolny dla Widzewa. Ale nic z tego nie wynikło.
38 min - Centruje Krykun.
37 min - Żółta kartka dla Mąki za faul. W związku z tym nie zagra on w meczu w Pruszkowie ze Zniczem.
36 min - Mąka zbyt mocno podaje do Kity.
35 min - Mąka stara się ,,wymusić" na arbitrze faul przed polem karnym rzeszowian.
33 min - Groźne dośrodkowanie Fereta w pole karne.
33 min - Myli się Kordas, w efekcie uderza Świderski, ale niecelnie.
32 min - Po rożnym Kosakiewicza Robak groźnie główkuje obok słupka.
31 min - Biegowy pojedynek Świderskiego z Rudolem, ale wybiegający Pawłowski przytomnie interweniuje.
29 min - Niedokładne zagranie Robaka.
27 min - Po błędzie Rudola (poślizgnął się i stracił piłkę) Krykun jest sam na sam z Pawłowskim, strzela z ostrego kąta, ale golkiper wygrywa to starcie.
26 min - Ładna interwencja Zalepy.
25 min - Indywidualna akcja Robaka.
24 min - Kita fauluje Kubowicza.
23 min - Podanie Mąki do Robaka, ale napastnik jest na spalonym.
22 min - Rudol próbuje ,,uruchomić" Robaka.
21 min - Główka Fereta nad poprzeczką.
19 min - Ładna akcja Kordasa lewą stroną boiska. Podaje do Mąki, jednak jeden z obrońców w ostatnim momencie wybija piłkę.
17 min - Żóła kartka dla Rudola za uderzenie łokciem Krykuna.
16 min - Nerwowy mecz widzewiaków. Sporo fauli z obu stron.
14 min - Gutowski traci piłkę po główce Możdżenia.
13 min - Po rożnym główkuje Kubowicz, ale Pawłowski pewnie interweniuje.
10 min - Po kontrze gości niecelnie strzela Dziubiński.
8 min - Robak zbyt mocno podaje do Kosakiewicza.
7 min - Po błędzie Mąki, Rudol w ostatniej chwili ładnie powstrzymuje Świderskiego.
5 min - Niecelne uderzenie Kalińca.
4 min - Rudol fauluje Świderskiego.
3 min - Starcie Rudola ze Świderskim.
2 min - Widzew stara się ,,wciągnąć'' Resovię na własną połowę.
POCZĄTEK MECZU - Sędzia rozpoczyna mecz Widzewa z Resovią.

Godz. 13.05 - Zespoły na murawie. Widzew na czerwono, Resovia na czarno.

Godz. 13.04 - Kapitanami obu zespołów są dzisiaj Marcin Robak oraz Szymon Kaliniec.

Godz. 13.00 - W wyjściowej jedenastce gości jest dwóch ekswidzewiaków - napastnik Daniel Świderski oraz środkowy defensor Sebastian Zalepa.

Godz. 12.57 - Rzeszowianie, zresztą podobnie, jak widzewiacy, mają na koncie dwie porażki w rundzie jesiennej. Po raz ostatni dzisiejszy rywal łodzian nie wywalczył nawet punktu 7 września (1:2 w Łęcznej z Górnikiem).

Godz. 12.50 - Historia dotychczasowych meczów między Widzewem a Resovią przemawia za zespołem z al. Piłsudskiego. W czterech starciach o punkty widzewiacy wygrali dwukrotnie, dwa razy padł remis. W Łodzi było 3:0 i 2:1, natomiast na Podkarpaciu 1:1 i 0:0.

Godz. 12.42 - Po pauzie za żółte kartki do składu łodzian wraca prawy obrońca Kosakiewicz. W dzisiejszym starciu trzech widzewiaków musi uważać na zbyt ostrą grę. Mowa o Kicie, Mące oraz Radwańskim.

Godz. 12.26
Znamy składy obu drużyn:

Widzew: Wojciech Pawłowski, Łukasz Kosakiewicz, Sebastian Rudol, Daniel Tanżyna, Kornel Kordas, Daniel Mąka, Mateusz Możdżeń, Bartłomiej Poczobut, Konrad Gutowski, Przemysław Kita, Marcin Robak.
Rezerwowi: Patryk Wolański, Łukasz Turzyniecki, Sebastian Zieleniecki, Marcel Pięczek, Marcel Gąsior, Adam Radwański, Christopher Mandiangu, Michael Ameyaw, Rafał Wolsztyński

Resovia: Wojciech Daniel, Mateusz Geniec, Dawid Kubowicz, Sebastian Zalepa, Rafał Mikulec, Szymon Feret, Szymon Kaliniec, Grzegorz Płatek, Serhij Krykun, Adrian Dziubiński, Daniel Świderski
Rezerwowi: Piotr Gnatek, Radosław Adamski, Dariusz Frankiewicz, Konrad Domoń, Karol Twardowski, Mateusz Kantor, Bartłomiej Makowski, Kamil Radulj, Szymon Hajduk

Po pucharowym święcie, czas na powrót do rzeczywistości. W niedzielę, 3 listopada, w "Sercu Łodzi", Widzewiacy stoczą pojedynek z Resovią Rzeszów. Jeśli zwyciężą w tym meczu, mogą zostać liderami II ligi i postawić kolejny krok ku najważniejszemu w tym sezonie celowi, jakim jest awans do I ligi.

Czy łodzianom uda się zdobyć trzy punkty? O tym przekonamy się już wkrótce. Pierwszy gwizdek w meczu Widzew - Resovia już o godz. 13.05.

Śledźcie naszą relację live by jeszcze przed meczem poznać składy zespołów i ciekawostki dotyczące tego spotkania.