tj
Widzew dziś gra na wyjeździe z Ruchem
Widzew dziś gra na wyjeździe z Ruchem Polskapress
Widzew wygrał dziś z Ruchem w Chorzowie 3:1. Łodzianie zagrali dobry mecz - szczególnie w pierwszej połowie, w której już po niespełna 20 minutach prowadzili dwoma bramkami. W drugiej Ruch zagrał lepiej, pokonał Wolańskiego, ale łodzianie kontrolowali przebieg spotkania.

Widzew Ruch na żywo online

WIDZEW RUCH wynik 3:1
KONIEC MECZU - Widzew wygrywa w Chorzowie z Ruchem 3:1
93' Jeszcze kontra Ruchu, ale Wolański na posterunku.
90' Kazimierowicz z dystansu - nad poprzeczką
Pięczek za Gutowskiego
88' Aut dla Widzewa
86' Dobra akcja Banaszaka - szkoda, że zabrakło zimnej krwi.
Michalski zmienia Mąkę.
83' Ruch dominuje w tej części meczu - Widzew w obronie.
79' Rzut rożny dla Widzewa.
Banaszak za Świderskiego - zmian w Widzewie
77' Gra od kilku minut toczy się na połowie gości.
74' To mogła być kolejna bramka dla Ruchu, ale Wolański wybronił strzał. Widzew Ruch 3:1
GOL dla Ruchu
72' Ruch w natarciu - Widzew się broni.
69' Zmiana w Widzewie Kamiński za Zuziaka
68' Teraz żółta kartka dla Zuziaka za faul na środku boiska.
67' Żółta kartka dla Kozłowskiego - zdaniem sędziego łodzianin symulował faul w polu karnym
63' Ruch próbuje, Ruch chce zmienić oblicze meczu, ale na razie Widzew dobrze radzi sobie w defensywie.
58' Kontra Ruchu - strzał z około 25 metrów, ale Wolański na posterunku!
Teraz świetnie Widzew - szkoda, że nie miał, kto wpakować piłki do siatki
57' Sporo walki na boisku.
55' Faul w środku boiska - Widzew od rzutu wolnego.
52' W odpowiedzi Widzew. Szkoda, że Zuziak nie dograł Świderskiemu, "Świder" byłby sam na sam.
50' Dobra akcja Ruchu - rzut rożny
48' Dobra akcja Widzewa - Gutowski w polu karnym, ale strzelił w plecy obrońcy.
46' Gramy w II połowie!

Koniec I połowy - zapraszamy na II część
Daniel dobrze znalazł się w polu karnym po wrzutce, uderzył z pierwszej piłki z 9 metrów i bramkarz Lech nie miał szans
GOOOOLLLL dla Widzewa - Daniel Świderski**45' Rożny dla Widzewa 44' Ruch zaatakował, ale bardzo powoli i bez pomysłu. Obrońcy Widzewa radzą sobie i nie dopuszczają gospodarzy do pola karnego. 42' Mateusz Bogusz zahaczony po wślizgu, leży na murawie - przerwa w grze. 40' Widzew cały czas na połowie Ruchu. 38' Bomba Kazimierowicza, ale bramkarz Lech wybija na róg. 35' Lekko zaostrzyła się gra w środku pola. 33' Teraz rożny dla Ruchu - było groźnie, ale sytuacja opanowana. 28' Widzew na połowie Ruchu 25' Ruch nie ma na razie argumentów, by zagrozić bramce Patryka Wolańskiego. 22' Lech od bramki. 19' Wynik bez zmian. Gra też - choć teraz nieco wolniej piłkarze rozgrywają piłkę. 17' Widzew dominuje. Ruch nie jest w stanie przeprowadzić żadnej składnej akcji na naszej połowie boiska. 15' Aut dla Widzewa 14' Widzew nie daje zbyt wiele pograć gospodarzom.
Dobre zagranie Mąki - wspaniały strzał Gutowskiego i piłka ląduje w siatce.
8' GOOOLLLLLLL GUTOWSKI 7' Widzew na razie kontroluje grę. 5' Rożny dla Widzewa - strzał, ale w boczną siatkę 3' GOOOOLLLLLL Marek Zuziak!!!!**1' Zaczynamy

Składy:
Widzew
P. Wolański - M. Kozłowski, R. Sylwestrzak, S. Zieleniecki, T. Wełna, D. Mąka, M. Gibas, M. Kazimierowicz, K. Gutowski, M. Zuziak, D. Świderski
Ruch
K. Lech - L. Duriska, B. Kulejewski, D. Małkowski, P. Miakhow, R. Obst, T. Podgórski, P. Mandrysz, M. Bogusz, B. Wdowik, A. Balicki

17.43 Widzew dziś bez swojego króla środka pola - Dario Kristo. Dario narzeka na lekki urazi sztab szkoleniowy zadecydował, że nie będzie dziś grał.
17.40 Za 20 minut początek meczu Widzew vs Ruch - piłkarze jeszcze na murawie
17.35 Bilans meczów Widzewa z Ruchem to w sumie 64 spotkania. 26 zwycięstw Widzewa 20 remisów 18 zwycięstw Ruchu
17.30 Piłkarze obu drużyn Widzewa i Ruchu już na rozgrzewce

Kibice spekulują, że mecz zakończy się podziałem punktów - taki właśnie mecz przyjaźni. Co na to piłkarze? Na pewno będą chcieli udowodnić, że na boisku będzie sportowa walka o 3 punkty, wszak każda zdobycz przybliża zespół Widzewa na upragnionego awansu do wyższej klasy rozgrywek.

Widzew Ruch na żywo. Dziś piłkarze Widzewa jadą do Chorzowa na mecz z miejscowym Ruchem. Zgoda, jaka panuje pomiędzy kibicami obu klubów powoduje, że przed nami mecz przyjaźni - na trybunach. A jak będzie na murawie? Widzew Ruch na żywo od godziny 18. Widzew Ruch live. Wynik Widzew Ruch na żywo.

Kadra Widzewa na mecz z Ruchem:
Bramkarze: Maciej Humerski, Patryk Wolański
Obrońcy: Mikołaj Gibas, Sebastian Kamiński, Marcin Kozłowski, Marcel Pięczek, Radosław Sylwestrzak, Tomasz Wełna, Sebastian Zieleniecki
Pomocnicy: Michael Ameyaw, Konrad Gutowski, Maciej Kazimierowicz, Dario Kristo, Nika Kwantaliani, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Marek Zuziak
Napastnicy: Przemysław Banaszak, Daniel Świderski.

Materiał oryginalny: Widzew Ruch - wynik meczu 3:1. Łodzianie zasłużenie przywożą z Chorzowa 3 punty i umacniają się w fotelu lidera rozgrywek - Express Ilustrowany