WIDZEW SKRA WYNIK. Zaskakująca porażka widzewiaków. Widzew Łódź - Skra Częstochowa WYNIK

Bartosz Kukuć
WIDZEW SKRA ONLINE. W środę, 3 czerwca, piłkarze Widzewa wracają do gry! Punktualnie o 19.10 zmierzą się na swoim obiekcie z zespołem Skry Częstochowa. Śledź z nami relację z meczu Widzew - Skra live. Zobacz, w jakiej formie są widzewiacy po przymusowej przerwie spowodowanej pandemią. Choć rozgrywki zostały wstrzymane, przed widzewiakami nadal tylko jedno zadanie: wywalczyć awans. Innej możliwości, kibice łódzkiego klubu nie biorą nawet pod uwagę. Zobacz mecz WIDZEW SKRA ONLINE i przekonaj się, czy łodzianie znajdą się bliżej celu.

WIDZEW - SKRA: TRWA RELACJA NA ŻYWO. NACIŚNIJ F5 ABY ODŚWIEŻYĆ STRONĘ!

WIDZEW ŁÓDŹ1
SKRA CZĘSTOCHOWA2

KONIEC MECZU - Widzew przegrywa ze Skrą Częstochowa 1:2. Nie tak miało być. To poważna wpadka zespołu Marcina Kaczmarka. Druga porażka w tym sezonie u siebie na pewno zabolała kibiców. Zwłaszcza, że postawa widzewiaków chwilami była zawstydzająca. Zwłaszcza na tle mądrze grających gości. Widzew-Skra 1:2.
90+5 min - Pawłowski broni po strzale Noconia.
90+4 min - Robak główkuje nad poprzeczką.
90+3 min - Kos łapie piłkę po centrze Mandiangu.
90 min - Sędzia przedłuża mecz o co najmniej cztery minuty.
89 min - Powinien być karny dla Widzewa. Sędzia nie dyktuje jednak ,,jedenastki", mimo ewidentnej ręki Radosława Gołębiowskiego.
88 min - Żółta kartka dla Holika.
87 min - Widzew zdobywa gola. Po centrze Kosakiewicza z wolnego z prawej strony, najwyżej skacze Gąsior i precyzyjną główką nie daje szans Kosowi. 1:2.
85 min - Coraz słabsza postawa Widzewa. Tak nie powinien się prezentować lider tabeli. Nawet w trzeciej lidze.
83 min - Daniel Mąka zmienia Wołąkiewicza.
80 min - Znów groźna akcja gości. Ale Andrzejczak strzela zbyt słabo i Pawłowski łapię piłkę.
79 min - Konrad Andrzejczak zmienia Niedbałę.
79 min - Ponownie Widzew ratuje brawurową interwencją Pawłowski.
77 min - Kolejne zamieszanie pod bramką Skry. Cóż jednak z tego, skoro wynik się nie zmienia. Widzew-Skra 0:2.
75 min - Rafał Brusiło zmienia Naporę.
75 min - Ósmy róg dla widzewiaków. Jednak z centry Mandiangu nic nie wynika.
73 min - Christopher Mandiangu zmienia Ojamę.
71 min - Mogło być 0:3. Centruje Nocoń, a Pawłowski świetnie interweniuje po główce z bliska Rumina.
69 min - Żółta kartka dla kierownika Widzewa Marcina Pipczyńskiego.
68 min - Wołąkiewicz ładnym wślizgiem zatrzymuje rywala. Mogło być bardzo groźnie.
67 min - Po centrze Wolsztyńskiego ,,nożyce" Tanżyny.
66 min - Siódmy róg dla gospodarzy.
65 min - Żółta kartka dla kogoś z ławki rezerwowych Skry.
64 min - Niecelne uderzenie Gutowskiego.
63 min - Radwański próbuje podać do Wolsztyńskiego.
62 min - Przewinienie Mesjasza na Ojamie.
60 min - Sędzia nie uznaje gola dla łodzian. Wprawdzie do siatki trafia Gutowski, jednak Kosowi przeszkadzają zarówno Robak, jak i Wolsztyński.
60 min - Róg dla Widzewa po akcji Wolsztyńskiego.
56 min - Rafał Wolsztyński zmienia Poczobuta.
55 min - Kolejny gol dla Skry. Tym razem Radosław Gołębiowski centruje w pole karne, a tam nieporozumienie Tanżyny z Pawłowskim pewnie wykorzystuje Daniel Rumin i trafia do siatki. 0:2.
54 min - Silny strzał Robaka z kilku metrów. Niecelny.
53 min - Kontra gości, ale niecelnie strzela Nocoń.
50 min - Kiepska centra Gutowskiego.
49 min - Żółta kartka dla Kosakiewicza.
49 min - Adam Mesjasz pewnie pokonuje Pawłowskiego. 0:1.
48 min - Po dośrodkowaniu Niedbały piłka odbija się od ręki Kosakiewicza i arbiter dyktuje karnego.
47 min - Faul Noconia na Gąsiorze. Z wolnego nic nie wynika.
47 min - Wymiana piłek Ojamy z Robakiem.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Widzew remisuje ze Skrą 0:0.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Widzew remisuje ze Skrą 0:0. Łodzianom nie jest łatwo. Wprawdzie mogli prowadzić, ale cały czas powinni zachować czujność. Widzew-Skra 0:0.
45 min - Żółta kartka dla Gąsiora.
44 min - Gutowski uderza zbyt późno.
42 min - Nocoń fauluje Gąsiora.
39 min - ,,Centrostrzał" Gąsiora omal nie zaskakuje golkipera.
38 min - Składna akcja Skry. Z prawej strony w pole karne wpada Krzysztof Napora, ostatecznie Gutowski wybija piłkę poza boisko.
36 min - Zamieszanie w polu karnym częstochowian.
34 min - Po stracie Kosakiewicza sprytnie zachowuje się Dawid Niedbała, którego techniczny strzał omal nie zaskakuje Wojciecha Pawłowskiego.
32 min - Kapitalne uderzenie z daleka Gąsiora. Byłby gol-marzenie, ale futbolówka trafia w poprzeczkę.
31 min - Znakomita interwencja Poczobuta.
28 min - Po wolnym Kosakiewicza zamieszanie przed bramką gości, ostatecznie główkuje Hubert Wołąkiewicz. Niecelnie.
27 min - Strzał z dystansu Piotra Noconia.
26 min - Pod stadionem zgromadziło się kilkuset kibiców. Starają się zachowywać dystans między sobą i dopinguja łodzian w asyście policjantów.
25 min - Piłkę traci Tanżyna. W rezultacie wolny dla częstochowian.
24 min - Sędzia uznał, że Kosakiewicz był na spalonym.
22 min - Strata Gutowskiego, ale naprawia swój błąd.
19 min - Nie było dalego. Prawą stroną przedziera się Ojamaa. Podaje w pole karne, ale Robak nie sięga piłki. Szkoda.
17 min - Ładna akcja Konrada Gutowskiego, który zagrywa piłkę wzdłuż linii bramkowej, ale wybija ją Mariusz Holik.
16 min - Po rożnym Kosakiewicza główkuje Daniel Tanżyna, a do odbitej piłki dopada Bartłomiej Poczobut, ale uderza niecelnie.
15 min - Znów róg dla Widzewa po zagraniu Ojamy.
13 min - Ojama nie zdążył do piłki po podaniu Robaka.
11 min - Róg Kosakiewicza.
11 min - Akcja Marcina Robaka. W efekcie róg.
10 min - Kiepska centra Ojamy.
8 min - Mocno przekombinowny wolny w wykonaniu gospodarzy.
5 min - Uderzenie Ojamy.
4 min - Dośrodkowanie Henrika Ojamy, ale Mateusz Kos pewnie łapie piłkę.
4 min - Pierwszy róg dla widzewiaków.
2 min - Dwa kolejne rogi dla zespołu gości.
POCZĄTEK MECZU - Początek meczu Widzewa ze Skrą.

Godz. 19.05 - Będzie to ósme starcie obu zespołów (kiedyś Skra występowała pod nazwą Ogniwo). Ciekawe, że to częstochowianie mają korzystniejszy bilans. Widzew zwyciężył dwa razy, rywale cztery razy, zaś raz padł remis.

Godz. 18.57 - Szkoleniowiec łodzian dokonał więc Marcin Kaczmarek dwóch roszad w składzie w porównaniu do starcie z Górnikiem z Łecznej. Za kontuzjowanego Marcela Pięczka i pauzującego za żółte kartki Mateusza Możdżenia zagrają bowiem Marcel Gąsior oraz Kornel Kordas. Gęsior po raz pierwszy w sezonie 2019/2020 powalczy od pierwszego gwizdka arbitra.

Godz. 18.51 - Wyjściowa jedenastka Skry: Kos – Napora, Holik, Mesjasz, Gołębiowski – Kieca, Olejnik, Zalewski, Nocoń, Niedbała – Rumin.

Godz. 18.47 - Znamy już skład czterokrotnych mistrzów Polski. Łodzianie rozpoczną mecz w następującym składzie: Pawłowski – Kosakiewicz, Wołąkiewicz, Tanżyna, Kordas – Ojamaa, Gąsior, Poczobut, Radwański, Gutowski – Robak.

Godz. 18.06 Jeszcze raz oddajemy głos trenerowi Kaczmarkowi:

Zdajemy sobie sprawę, że to sytuacja nietypowa dla wszystkich. Nikt nie miał tak długiej przerwy w rozgrywkach. Specyficzne będą warunki. Ale jest wiele optymizmu. Cieszymy się, że zaczniemy grać. Jest oczekiwanie i dreszczyk emocji. Chcemy, by to trwało w zdrowiu. Nie było innego wyjścia. Albo trzeba grać w takich warunkach, albo nie grać wcale. Trzeba wyjść i udowodnić swoją wartość na boisku.

Godz. 16.40 W barwach Skry wystąpi piłkarz, którego nie trzeba przedstawiać kibicom z al. Piłsudskiego - to Maciej Kazimierowicz. Czy będzie chciał skarcić swój dawny klub?

Godz. 16.07 Co przed meczem ze Skrą mówi Marcin Kaczmarek, trener Widzewa?

Sytuacja jest dziwna dla każdego, ale nasz cel musi determinować nasze poczynania. Motywacja wewnętrzna musi być na bardzo wysokim poziomie, bo jesteśmy w Widzewie i tylko awans do pierwszej ligi może nas zadowolić.

Czy w środę, 3 czerwca, widzewiacy postawią kolejny krok na drodze do awansu? Jak prezentują się piłkarze łódzkiego klubu po przerwie w rozgrywkach? Czy Marcin Robak zachował wysoką formę? Kibice Widzewa z niecierpliwością czekają, by uzyskać odpowiedź na te pytania. Wszystkie je poznamy już o godz. 19.10, gdy zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra w meczu Widzew Łódź - Skra Częstochowa.

Śledź na naszej stronie relację live WIDZEW - SKRA. Jeszcze przed meczem znajdziecie tu ciekawe informacje dotyczące spotkania i biorących w nim udział drużynach.