WIDZEW - ŚLĄSK RELACJA NA ŻYWO 24.09.19 [transmisja meczu, wynik online] Puchar Polski mecz Widzewa ze Śląskiem, sprawdź wynik

KONIEC MECZU. BRAWO WIDZEW

90+3 min. - Robak strzelił karnego

Znów sędzia konsultuje decyzję z sędziami systemu VAR

RZUT KARNY DLA WIDZEWA. FAULOWANY ROBAK

90+2 min. - Przerwana kontra Widzewa

90+1 min. - sędzia przedłużył mecz o 3 minuty

90 min. - Czerwona kartka dla Pawelca

86 min. - Wielka radość na Widzewie

Sędzia sprawdzał jeszcze decyzją poprzez system VAR i uznał gola. Jego autorem był Robak

85 min. - Kita wywalczył piłkę, Robak zaatakował i oddał piłkę Gutowskiemu. Ten strzelił, piłka odbiła się jeszcze od Robaka i wpadła do siatki

GOL DLA WIDZEWA

14.711 widzów na stadionie

78 min. - Pawłowski broni nogą strzał Picha

76 min. - Mandiangu za Mąkę

75 min. - ostre stracie przed bramką Śląska. Przerwa w grze

74 min. - zmiana w drużynie gości: Pich za Gąskę

73 min. - Kajzer uratował swoją drużynę, bo Kita był blisko. Gutowski strzelał jeszcze do pustej bramki, ale z daleka i nie trafił

72 min - Zmiana w Widzewie: Radwański zastąpił Możdżenia

69 min. - Robak wywalczył róg, Mąka traci piłkę podaną przez Gutowskiego

65 min. - Poczobut fauluje Markovicia. Wolny dla Śląska na wysokości pola karnego. Widzewiacy wybili piłkę

63 min. - dośrodkowanie Mąki i będzie róg

61 min. - Gutowski wywalczył róg

57 min. - Możdżeń źle dośrodkowuje z wolnego

56 min. - Pawłowski doskonale broni strzał głową Exposito

55 min. - z rogu na aut - tak niedokładnie grają piłkarze Śląska

54 min. - dobry atak gości, Exposito strzelił ponad bramką

52 min. - dobry atak Gutowskiego lewym skrzydłem, ale fatalne dośrodkowanie do nikogo

50 min. - Pawłowski przy wybijaniu piłki podaje rywalom, Tanżyna ratuje sytuację

49 min. - dobry odbiór Możdżenia, ale dośrodkowanie zablokowane

48 min. - po rogu dośrodkowanie Mąki nie dochodzi do Robaka

46 min. - Żółtą kartką ukarany Żivulić

Początek drugiej połowy meczu

Kibice Widzewa odpalili race, nad trybuną pod zegarem unoszą się kłęby dymu, na szczęście trwa przerwa

Koniec pierwszej połowy

45+9 min. - Robak zagapił się w dobrej akcji Widzewa i stracił piłkę

45+8 min. - rzut wolny dla Widzewa, ale fatalnie rozegrany

45+7 min. - po kombinacyjnej akcji Łabojko strzelał z linii pola karnego - obok

45+5 min. - Możdżeń strzelał zza pola karnego, ale obok słupka bramki

45+3 min. - Możdżeń upomniany przez sędziego za krytykowanie orzeczeń arbitra

Jednak nikt z piłkarzy Śląska nie zagrał ręką. Nie ma karnego

40 min. - KARNY DLA WIDZEWA, ale sędzia sprawdza decyzję poprzez system VAR

40 min. - Poczobut uratował w ostatniej chwili zatrzymując Markovicia

39 min. - Exposito trafił w słupek, ale był na spalonym, gola i tak by nie było

36 min. - ni to strzał, ni dośrodkowanie Gutowskiego. Tracimy piłkę. Robak krytykuje młodszego kolegę

34 min. - Pawłowski do Kordasa, młody lewy obrońca nie opanował piłki

32 min. - znów Gąska strzelał, tym razem głową z kilku metrów, Pawłowski kapitalnie broni
30 min. - Mąka strzelał z kilkunastu metrów, ponad bramką

28 min. - Celeban podał wprost na nogę Robaka, ale napastnik Widzewa nie wykorzystał prezentu

27 min. - Kibice głośnym dopingiem wspierają Widzew

24 min. - za zagranie ręką żółtą kartką ukarany Pawelec. Widzew atakuje

22 min. - Goście byli bardzo blisko zdobycia gola. Gąska uderzył tuż obok słupka, Pawłowski nawet nie drgnął

19 min. - rzut wolny dla Śląska na wprost bramki. Zieleniecki ukarany żółtą kartką

18 min. - dobry atak Mąki i podanie do Kity zablokowane

16 min. - za długie podanie Tanżyny

13 min. - po 10 minutach przerwy gra została wznowiona

Informowaliśmy o spodziewanych zadymach, które mieli wywołać na stadionie kibice z Wrocławia. Nadal trwa przerwa. Delegat PZPN Mirosław Starczewski nie zezwala na rozpoczęcie gry. Spiker Marcin Tarociński apeluje o porządek. Wzorowo zachowujący się kibice Widzewa głośno domagają się, by fani Śląska wyszli ze stadionu. Skandują: wyp...

3 min. - Policja wkracza na stadion, kibice gości odpalili race. Przerwa w grze. Zawodnicy skupiają się przy ławkach rezerwowych. Fatalne zachowanie kibiców Sląska. Obok zajmowanego przez nich sektora pojawiła się policyjna armatka wodna

1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy

Godz. 20:29 - Sędzią VAR jest nasz międzynarodowy Szymon Marciniak

Godz. 20:27 - Widzew zagra w całych białych strojach, Pawłowski na czerwono, goście w tradycyjnych zielonych. Słyszymy Taniec Eleny

Godz. 20:26 - rozlega się tradycyjny hymn Łodzi, grany na trąbce

Godz. 20:25 - Stadion powoli się wypełnia

Godz. 19:50 - Zgodnie z zapowiedziami trener Marcin Kaczmarek za odsuniętego za kartki Łukasza Kosakiewicza wystawił do gry Łukasza Turzynieckiego, za kontuzjowanego Marcela Pięczka - Kornela Kordasa, a powracającemu po absencji Danielowi Tanżynie miejsca w drużynie ustąpił Sebastian Rudol.

Godz. 19:40 - Trener Vitezslav Lavicka (jako zawodnik brał udział w pamiętnych meczach wielkiego Widzewa ze Spartą Praga 36 lat temu) da szansę pograć dziewięciu rezerwowym. Z podstawowego składu Śląska na ostatni mecz ekstraklasy z Zagłębiem (4:4) na Widzew wyjdą tylko dwaj: Jakub Łabojko i Hiszpan Erik Exposito (zdobywca trzech goli w tamtym meczu).

Godz. 19:33 - Skład Śląska Wrocław: Kajzer – Dankowski, Celeban, Pawelec, Hołownia – Żivulić, Łabojko, Gąska – Marković, Exposito, Cholewiak
Rezerwowi: Putnocky – Broź, Puerto, Stiglec, Chrapek, Boruń, Musonda, Pich, Szczepan

Godz. 19:30 - Skład Widzewa na mecz ze Śląskiem: Pawłowski - Turzyniecki, Zieleniecki, Tanżyna, Kordas - Mąka, Możdżeń, Poczobut, Gutowski - Kita, Robak
Rezerwowi: Wolański, Rudol, Pięczek, Gąsior, Ameyaw, Radwański, Zejdler, Wolsztyński, Mandiangu.

Godz. 19:20 - Na mecz włodarze Widzewa zaprosili twórców największego sukcesu w historii klubu w Pucharze Polski. Widzew w 1985 roku wygrał to trofeum tysiąca drużyn pod wodzą trenera Bronisława Waligóry. Ten znany szkoleniowiec został zaproszony na mecz. Podobnie, jak piłkarze tamtego finału, mieszkańcy Łodzi do dziś: Krzysztof Kamiński, Mirosław Myśliński, Marek Dziuba.

Godz. 19:10 - oficjalna strona klubu podaje, że sprzedano 14.212 biletów na mecz

Godz. 18:30 - Niedługo podamy składy obu drużyn. Już teraz zapraszamy na RELACJĘ LIVE z meczu Widzew - Śląsk! Początek spotkania o 20:30.

Widzew Śląsk na żywo, godz. 18 - Na stadionie spodziewany jest prawie komplet publiczności. Do tej pory sprzedano ponad 14000 biletów, plus kibice Śląska, których grupa ma liczyć około 1000 osób. Licznik sprzedaży biletów jednak mknie jak szalony. Jedno jest pewne, dziś wspaniała publiczność będzie niosła II-ligowy Widzew w tym trudnym spotkaniu Pucharu Polski.

Godz. 17:40 - Po raz pierwszy na nowym stadionie Widzewa będzie funkcjonował system VAR. Początek spotkania Widzew - Śląsk o godzinie 20:30.

Widzew Śląsk LIVE, godz. 17:30 - Mecz 1/32 Pucharu Polski w Łodzi poprowadzi sędzia Wojciech Myć.

Godz. 17:20 - Wrocławska ekipa może się poszczycić tym, że zachowała miano jedynej niepokonanej w tym sezonie drużyny w piłkarskiej ekstraklasie.

Widzew Śląsk na żywo, godz. 17:15 - Przypomnijmy, że obecny kapitan i gwiazda zespołu z al. Piłsudskiego Marcin Robak ostatnie dwa sezony spędził właśnie w ekipie ze Śląska. Na nowym obiekcie drużyna Widzewa nie grała jeszcze z tak silnym rywalem.

Godz. 17:05 - Śląsk Wrocław zajmuje obecnie II miejsce w tabeli ekstraklasy. W ostatnim meczu po spotkaniu obfitującym w wiele goli i ładnych akcji ekipa z Wrocławia zremisowała z Zagłębiem Lubin 4:4. Poniżej górna część tabeli.

Dziś piłkarze z al. Piłsudskiego staną przed szansą wyeliminowania drużyny ekstraklasowej Śląska Wrocław. Czy ta sztuka uda się piłkarzom Widzewa przekonamy się już o godzinie 20:30. Wtedy usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego. Początek spotkania Pucharu Polski Widzew vs Śląsk o godz. 20:30.