(ww)
WIDZEW - SOKÓŁ OSTRÓDA RELACJA NA ŻYWO. Dzisiaj piłkarze Widzewa zagrali bardzo słabe spotkanie. Grali wolno i chaotycznie. Wielu graczy pokazało dzisiaj, że nie nadają się do takiego klubu jak Widzew. Bez charakteru. W obronie zagubieni, w ataku tragicznie. Jedynie Kozłowski grał na dobrym poziomie, reszta tragedia.

KONIEC MECZU!

96' Kwiek zagrywa niecelnie, jak zwykle, Panu już dziękujemy!
95' Michalski ładnie dostał piłkę na prawe skrzydło, wystarczyło dośrodkować, zrobił to ale wysoko i za boisko.
94' Falon uderza i znowu bramkarz gości broni. Widzew za późno zaczął grać w ten sposób. Może teraz.
93' Sylwestrzak głową strzela ale bramkarz gości cudem wybija z bramki!
92' Teraz rzut wolny dla łodzian, może teraz!
91' Rzut rożny dla Sokoła. Widzew wybija.
5 minut doliczone!
90' Koszmarny błąd Zielenieciego, wrzutka w pole karne i piłkarze Widzewa mogą dziękować że źle trafił w piłkę. Goście mieli 100 procent bramkę, na szczęście nie wykorzystali.
89' Łodzianie próbują atakować. Szykuje się zmiana we Widzewie.
88' Michalski dośrodkowuje ale wprost w ręce bramkarza. No z taką grą piłkarzy Widzewa chyba zarząd zdecyduje się na kolejne transfery i to nie małe.
85' Pigiel nie przyjął prostej piłki i było zagrożenie, Radwański fauluje.
84' Centra Kozłowskiego ale znów niecelnie. Widzew gra chaotycznie. Goście zaczynają grać na czas.
83' Jesteśmy na połowie Sokoła.
82' Michalski wychodzi sam na sam, strzela i bramkarz broni. To musi być bramka! Nie można marnować takich akcji.
80' Teraz ładna klepa piłkarzy Widzewa i ostatnie podanie Kozłowskiego niecelne. Od autu na swojej połowie Sokół.
ALEŻ DOPING NA WIDZEWIE, KIBICE CZEKAJĄ NA BRAMKĘ
77' Kwiek wrzuca ale piłka znów do niego wraca, kolejne dośrodkowanie, gorsze od tego pierwszego.
76' Piłka wybita i mamy rzut rożny.
75' Rzut wolny na Gołębiewskim. Będzie szansa na dośrodkowanie.
74' Widzew od autu. Kwiek strata za stratą, co ten człowiek robi.
A KIBICE WSPANIALE SIĘ BAWIĄ, SZKODA ŻE PIŁKARZE NIE DORÓWNUJĄ SWOJĄ POSTAWĄ DO TEGO CO DZIEJE SIĘ NA TRYBUNACH.
72' Widzew gra bardzo chaotycznie teraz. Czasami wygląda to bardzo słabo.
71' Radwański fauluje w środku boiska i otrzymuje żółty kartonik.
70' Kwiek dostał piłkę, wychodził Gołębiewski na czystą pozycję ale Kwiek zagrywa niecelnie. Schodzi Kazimierowicz, a na boisko Falon.
68' Żenująca strata Pigiela na połowie Widzewa i aut dla gości. Franciszek Smuda zdenerwowany krzyczy na Pigiela.
67' Pigiel dośrodkowuje, Gołębiewski uderza ale strzał zablokowany.
66' Kwiek otrzymał piłkę przed polem karnym, podał źle, poszła kontra i mało brakowało a napastnik Sokoła strzeliłby bramkę.
65' Widzew teraz zepchnął gości do defensywy.
64' Kozłowski huknął z 25 metra ale piłka przeleciała nad poprzeczką. Dobra decyzja.
63' Kolejna kontuzja zawodnika Sokoła. Daniel Mlonek kontuzjowany.
61' Teraz znakomita akcja Widzewa ładne dogranie Pigiela ale bramkarz wybija. Widzew ruszył do przodu!
59' Michalski zamiast podać uderza, strzał tragiczny. Łodzianie wciąż grają niedokładnie.
57' Mykytyn opuszcza boisko, mamy zmianę także w drużynie gości. Mykytyn doznał jakiegoś urazu.
56'**MAMY ZMIANY, Kwiek i Gołębiewski na boisko, Świderski i Mąka out.56' Teraz kolejna groźna akcja gości i do podania szybciej wyszedł Wolański i uprzedza napastnika Sokoła. Widzew gra źle. Niedokładnie. 55' Wolański łapie ale został jeszcze faulowany. 54' Teraz rzut wolny na naszej połowie dla Sokoła. Będzie groźnie. 52' Tym razem rzut rożny dla łodzian. Ładna wrzutka ale nikt nie wyskoczył do główki. Była idealna piłka. 51' Kolejny rzut rożny dla Sokoła. Dośrodkowanie, strzał z głowy i słupek!50' Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie ale wybijamy. 49' Centra na głowę do Millera, strzela głową ale dwa metry obok słupka. 47' Rzut rożny dla Widzewa. Mamy przerwę w grze. Uraz Kazimierowicza. 47' Dośrodkowanie w pole karne Widzew, ale strzał niecelny głową i Wolański od bramki. 46' Zaczęli - do boju Widzew, tylko zwycięstwo!**

Piłkarze wychodzą na murawę. Sokół Aleksandrów już wygrał swoje spotkanie 4:1.

KONIEC I POŁOWY

46' Mamy rzut rożny. Miller dostaje idealną piłkę na 5 metrze, ma przed sobą tylko pustą bramkę i wali wysoko w niebo. MASAKRA!
46' Wrzutka ale za mocno i od bramki Wolański. Sędzia dolicza minutę.
45' Maciek Kazimierowicz nakładką i będzie groźnie. Rzut wolny.
43' Rzut rożny dla Widzewa, dośrodkowanie ale obrona Sokoła wybija.
41' Mamy rzut wolny przed polem karnym gości z lewej strony.
39' Rzut wolny dla Widzewa., dośrodkowanie ale piłkarz Widzewa fauluje. Wcześniej żółta kartka dla piłkarza gości za faul na Świderskim.
37' Uderzenie z 35 metrów zawodnika gości i Wolański nie łapie, odbija przed siebie i było groźnie. Dlaczego nie łapał?
36' Ładna piłka Radwańskiego do Świderskiego ale napastnik Widzewa znów nie potrafi opanować piłki.
34' Paczkowski fauluje Radwańskiego i otrzymuje żółtą kartkę.
32' Teraz podanie na wolne pole ale Mąka znów spalony. Gwizdy na trybunach, chyba tutaj rzeczywiście nie było spalonego.
31' Dobre spotkanie, obie drużyny szybko grają piłką.
30' Pluta uderza i Wolański broni.
27' Piłka wpada do siatki Sokoła ale sędzia pokazuje spalonego.
24' Ależ Świderski jest surowy technicznie, teraz dostał ładną piłkę od Radwańskiego ale nie dał rady jej opanować.
23' Rzut wolny dla Sokoła. Wrzutka ale wybijamy na aut.
21' Widzew ma rzut rożny. Dośrodkowanie ale piłka wybita, sędzia odgwizduje spalonego.
18' Goście dobrze się bronią. Widzew też nie gra zbyt wysoko. Obie drużyny czekają na błędy przeciwnika.
15' Widzew wychodzi z kontrą ale piłka wybita. Widzew ma aut na wysokości pola karnego gości.
14' Rzut rożny dla Sokoła.
11' Michał Miller marnuje stuprocentową sytuację, piłka na 5 metrze a napastnik łódzki się przewraca, co on robi!
10' Ładne prostopadłe zagranie do napastnika gości ale sędzia pokazuje spalonego. Goście wyszli wysoko, widać że nie chcą się tylko bronić.
9' Świderski na spalonym. Nieuważnie zachował się napastnik WIdzewa, była szansa na kontrę.
8' Od tyłu zaatakowany Michalski. Powinna być kartka ale kończy się na upomnieniu.
7' Widzew w ataku pozycyjnym, a na trybunach głośne "HEJ GOOOL, HEJ GOOOL..."
4' Widzew od początku bardzo uważnie w obronie.
POD ZEGAREM FLAGA NA CAŁĄ DŁUGOŚĆ I SZEROKOŚĆ TRYBUNY Z NAPISEM WIDZEW.
3' Michalski faulowany w środku pola. Wolny dla Widzewa.
OD POCZĄTKU WSPANIAŁY DOPING! ALE TO NA STADIONIE WIDZEWA JUŻ NIKOGO NIE DZIWI. Mimo zamkniętego "zegara" znakomita atmosfera.
1' Rozpoczęła się I połowa! Trybuny już wypełnione do ostatniego miejsca.

17:55 Za chwilę zaczynamy relację. Zostańcie z nami.

SKŁAD WIDZEW: Wolański - Kozłowski, Zieleniecki, Sylwestrzak, Pigiel - Radwański, Kazimierowicz, Michalski, Miller, Mąka - Świderski.

Rezerwowi: Humerski, Kostkowski, Rakowski, Falon, Ostaszewski, Kwiek, Gołębiewski.

Piłkarze Widzewa po ostatnim meczu pokazali że są głównym faworytem do awansu. Pewnie pokonali Lechię Tomaszów na wyjeździe i widać, że kryzys łodzian jest już przeszłością. Miejmy nadzieję, że dziś Widzewiacy przed swoją znakomitą publiką zagrają godnie i wygrywając w dalszym ciągu będą liderem. Inny wynik niż zwycięstwo nie wchodzi w grę. Zapraszamy na relację na żywo. Mecz rozpocznie się o godz. 18.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej trzeciej ligi Sokół Konsport Aleksandrów Łódzki zmierzy się dzisiaj w Nowym Dworze Mazowieckim ze Świtem (16).