(fed)
WIDZEW STAL NA ŻYWO. WIDZEW STAL LIVE
WIDZEW STAL NA ŻYWO. WIDZEW STAL LIVE archiwum Dziennika Łódzkiego
WIDZEW STAL WYNIK. W sobotę, 1 grudnia, Widzew Łódź podejmuje zespół Stali Stalowa Wola. Czy łodzianom uda się wreszcie przełamać złą passę i czy w ostatnim meczu w tym roku zdobędą trzy punkty? Dowiecie się tego, śledząc naszą relację z meczu Widzew - Stal. Pierwszy gwizdek zabrzmi na al. Piłsudskiego tradycyjnie o godz. 19.10. Bądźcie z nami!

WIDZEW STAL WYNIK: by odświeżyć stronę, naciśnij klawisz F5

Widzew Łódź

0

Stal Stalowa Wola

0

Koniec meczu. Widzew po raz kolejny nie jest w stanie odnieść zwycięstwa. Jednak gdy patrzyło się na grę Stali, należy cieszyć się, że Widzewiakom udało się wywalczyć choć punkt w tym spotkaniu. Dziękujemy za śledzenie relacji na naszej stronie i zapraszamy na kolejne mecze!

90+3' Mihaljević miał teraz szansę ale leciutko zagrana piłka trafia pod nogi obrońcy.
90+2' Strzał Zuziaka zza pola karnego. Bramkarz gości broni z dużymi problemami.
90+1' Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy.
90' Aut dla Widzewa na wysokości pola karnego gości. Piłka trafia do Zuziaka, ten jednak posyła ją za linię końcową.
89' Mihaljević przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie sięga po gwizdek.
88' Leży w polu karnym jeden z obrońców Stali. Gościom absolutnie się teraz nie spieszy.
87' Wrzutka z wolnego trafia wprost w rękawice Wolańskiego.
86' Stal znowu przy piłce na połowie Widzewa. Sędzia odgwizduje faul na jednym z zawodników gości.
84' Kolejna zmiana w Widzewie. Ameyaw za Gibasa.
83' Gutowski znowu próbuje strzelać na bramkę Stali z dystansu. Znowu niecelnie.
82' Świderski fauluje jednego z zawodników Stali na wysokości pola karnego Widzewa. Na szczęście do dośrodkowania najwyżej wyskoczył Wolański, który łapie piłkę.
81' Dziubiński przedarł się przez obrońców Widzewa, na szczęście nie udało mu się zdobyć bramki.
80' Gutowski strzela z dystansu. Niecelnie.
80' Wrzutka w pole karne Widzewa i z problemami interweniuje Wolański.
79' Dzisiejszy mecz na stadionie przy al. Piłsudskiego obserwuje przeszło 15700 widzów.
78' Gutowski fauluje Czajkowskiego ze Stali.
76' Marek Zuziak posyła z dystansu prawdziwą petardę! Niestety - trafia w poprzeczkę.
76' Zła centra i obrońcy Stali wybijają piłkę.
75' Zmiana w Widzewie: Świderski za Mąkę. Pierwszy kontakt z piłką i wywalczył rzut rożny.
74' Rzut rożny dla gości mógł skończyć się stratą bramki. Niemal z linii piłkę wybija jednak jeden z obrońców.
73' Mroziński z wolnego strzela na bramkę Widzewa, jednak broni Wolański.
72' Kibicom gości udziela się gorąca atmosfera Serca Łodzi:

70' Kristo dośrodkowuje w pole karne Stali, tam jednak nie było nikogo, kto mógłby wykończyć akcję.
68' Stelmach strzelał z dystansu, jednak trafia w boczną siatkę bramki Widzewa.
66' Gibas próbował chyba podać do wybiegającego na skrzydło Zuziaka, w efekcie oddaje piłkę obrońcom.
64' Rzut rożny dla Stali. Główkuje Mroziński, piłka na szczęście mija bramkę.
63' Kristo pięknie podawał do Mąki w pole karne. Szkoda, że ten nie odegrał do kolegi, bo jego strzał trafił prosto w bramkarza.
61' Próba Mąki. Z niesamowitego kąta posyła piłkę w pole karne gości, ta o centymetry mija bramkę.
59' Kristo ładnie podaje do Mihaljevica, ten wbiega w pole karne, jednak tam fauluje obrońcę.
58' Stal znowu w polu karnym Widzewa. Na szczęście jeden z zawodników pospieszył się ze strzałem.
57' Ładna centra widzewiaków w pole karne, do piłki nie zdołał jednak dojść Mihaljević.
55' Strzela z dystansu Mroziński, na szczęście Wolański był dobrze ustawiony i broni.
55' Kolejna groźna akcja Stali. Na szczęście jeden z zawodników gości był na spalonym.
53' Mihaljević wyszedł na dobrą pozycję, ale zwalnia akcję, zagrywając do Gutowskiego. Obrońcy Stali szybko wyjaśniają sytuację.
51' Co za akcja Stali. Dadok podał do niepilnowanego Mistrzyka, na szczęście dla łodzian, ten trafia w poprzeczkę.
50' Wrzutka z wolnego w pole karne Widzewa, ale jeden z zawodników Stali na spalonym.
48' Kozłowski wywalczył aut na wysokości pola karnego gości.
46' Zaczynamy drugą połowę. Od środka widzewiacy. Dwie zmiany w Widzewie. Gutowski za Pięczka i Wełna za Michalskiego.

Sędzia kończy pierwszą połowę. Zapraszamy po przerwie

45+9' Ostatnie minuty to bardzo rwana gra. Piłka co chwila wypada na aut.
45+7' Zuziak fauluje jednego z zawodników Stali.
45+5' Podanie Kristo przecięte przez jednego obrońców. Szkoda!
45+3' Mroziński wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak wyjście Wolańskiego ratuje sytuację.
45+2' Dadok strzela z dystansu, na raty broni Wolański.
45'+1 Sędzia dolicza 9 minut.
45' Mroziński groźnie strzela na bramkę Widzewa. Piłka ląduje wprost w rękawicach Wolańskiego.
44' Mroziński dostaje żółtą kartkę na Mihaljevicu.
43' Groźnie teraz Stal. Jednak napastnik gości nie daje rady Wolańskiemu.
42' Kozłowski strzela niecelnie z dystansu na bramkę Stali.
41' Widzewiacy wciąż utrzymują posiadanie przy polu karnym Stali. Czy zaowocuje to bramką?
40' Michalski skrzydłem, ograł w sytuacji jeden na jeden obrońcę, jednak nie udało mu się dośrodkowanie i piłkę wybijają goście.
39' Kristo centruje w pole karne. Był tam Michalski, jednak podanie było za mocne i piłkę łapie bramkarz.
38' Żółta kartka dla Gibasa za faul na zawodniku gości.
37' Kristo zaczął coś, co mogło być początkiem obiecującej akcji, ale Mąka popełnia błąd i akcja załamuje się.
35' Stal utrzymuje się przy piłce na połowie Widzewa, ale ostatecznie goście wybijają futbolówkę na aut.
34' Sędzia wznawia grę. Z autu Stal, ale jeden z zawodników gości zagrywa ręką.
34' W takich warunkach trudno zobaczyć piłkę:

30' Kolejna przerwa w grze - na trybunie pod zegarem znów zapłonęły race i dym ponownie spowił murawę boiska.
29' Strata Sylwestrzaka sprawiła, że piłkarze Stali byli o włos od zdobycia gola. Na szczęście w ostatniej chwili zainterweniował obrońca.
27' Mąka do Michalskiego w pole karne gości, niestety ten nie miał do kogo odegrać.
27' Groźna wrzutka z autu w pole karne Widzewa, na szczęście akcja kończy się niecelnym strzałem piłkarza Stali.
26' Wznawiamy grę. Z autu Stal.
23' Z rzutu rożnego nic na szczęście nie wyszło. Teraz arbiter przerywa grę - dym z rac dostał się na murawę.
22' Mało brakowało! Najpierw groźna centra w pole karne Widzewa i niefortunne wyjście Wolańskiego, potem niebezpieczny strzał. Ostatecznie rzut rożny dla Stali.
20' Groźnie pod bramką Widzewa, ale jeden z zawodników Stali faulował Gibasa w polu karnym.
19' Rzut rożny dla Widzewa. Podanie do Mąki, ten dośrodkowuje do Sylwestrzaka, niestety był on dobrze kryty przez obrońcę. Od bramki goście.
18' Rzut z autu na wysokości pola karnego dla Widzewa.
17' Mihaljević przed szansą, ale piłkę, tuż przed polem karnym odbiera mu obrońca gości.
15' Rzut rożny dla Widzewa. Do piłki wyskoczył Sylwestrzak, jednak interweniują obrońcy i wybijają daleko futbolówkę.
14' Mąka dośrodkowywał w pole karne. Niestety, nie zdołał doskoczyć do piłki Mihaljević, zaś Zuziak nie zdążył złożyć się do strzału.
12' Kozłowski leżał przez chwilę na murawie. Jest mu udzielana pomoc. Ostatecznie widzewiak kuśtykając schodzi z boiska.
11' Waszkiewicz zablokowany w ostatniej chwili przez jednego z obrońców Widzewa.
10' Mąka w polu karnym. Niestety, piłka odskoczyła mu nieco i z obiecującej akcji nic nie wychodzi.
8' Mistrzyk groźnie wrzuca piłkę w pole karne Widzewa, jednak obrońcy łodzian byli dobrze ustawieni. Spalony.
7' Warto zauważyć, że sektor gości na dzisiejszym meczu wypełniony jest po brzegi przez kibiców "Stalówki" i ich przyjaciół.
6' Pięczek po skrzydle podawał do Mihaljevica, jednak obrońca gości unieszkodliwił naszego napastnika.
5' Dario Kristo próbuje przelobować bramkarza, w efekcie piłka wędruje wysoko nad poprzeczką.
4' Groźnie pod bramką Widzewa. Dośrodkowanie z rogu wędruje wprost na głowę Mrozińskiego, ten na szczęście nie zdołał umieścić piłki w bramce.
3' Groźna centra z wolnego Mrozińskiego. Na szczęście obrońcy Widzewa wybijają piłkę.
2' Kristo fauluje Mikołaja Trąbkę, który był na dobrej drodze, by zagrozić bramce Widzewa.
1' Zaczęli! Od środka goście.

Godz. 19.07 Skład Stali Stalowa Wola: Konefał – Waszkiewicz, Czajkowski, Janiszewski, Sobotka, Mistrzyk, Mroziński, Stelmach, Dadok, Trąbka, Trubeha

Rezerwowi: Frątczak – Łętocha, Kitliński, Jopek, Żyliński, Dziubiński, Stasiak

Godz. 18.54 Trybuny stadionu Widzewa powoli zapełniają się kibicami. Już za chwilę początek spotkania!

Godz. 18.28 Poznaliśmy skład Widzewa na mecz ze Stalą:

Patryk Wolański - Marcin Kozłowski, Radosław Sylwestrzak, Sebastian Zieleniecki, Marcel Pięczek, Mateusz Michalski, Mikołaj Gibas, Dario Kristo, Marek Zuziak, Daniel Mąka, Filip Mihaljević.

Rezerwowi: Maciej Humerski, Damian Paszliński, Michael Ameyaw, Przemysław Banaszak, Daniel Świderski, Tomasz Wełna, Konrad Gutowski.

Godz. 17.14 Już niecałe dwie godziny do meczu. Przypominamy, jak wyglądało pierwsze spotkanie Widzewa i Stali w tym sezonie. Kibice łodzian liczą, że dziś sytuacja się powtórzy i będzie 3:0 dla gospodarzy...

Zła passa widzewiaków trwa. Ostatnie zwycięstwo w lidze, łodzianie odnieśli ponad miesiąc temu. Od tej pory, kibice zespołu z al. Piłsudskiego obserwują festiwal pechowych remisów i kuriozalnych porażek swoich ulubieńców. W sobotę, 1 grudnia, zawodnicy Widzewa będą mieli okazję zatrzeć złe wrażenie i zasiać ziarno nadziei w sercach swoich fanów. Na al. Piłsudskiego Widzew Łódź podejmuje Stal ze Stalowej Woli. Czy łodzianom uda się wreszcie odnieść zwycięstwo? O tym przekonamy się już wkrótce!

Już wkrótce w tym miejscu rozpoczniemy relację na żywo z meczu Widzew - Stal. Wcześniej podamy składy obu drużyn.

Materiał oryginalny: WIDZEW STAL STALOWA WOLA WYNIK. Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 0:0. Relacja z meczu Widzew - Stal [1.12.2018] - Express Ilustrowany