Więcej niż apartamenty. Poznaj „Rudzką Przystań”, prestiżową inwestycję bez kompromisów.

Materiał informacyjny HOCAN ESTATE SP. Z O.O
Miejskie życie czy relaks w otoczeniu natury? A co jeśli obie opcje mogą się uzupełniać? Nad Stawami Stefańskiego w Łodzi powstaje idealne miejsce do życia dla tych, którzy przy wyborze nieruchomości nie idą na ustępstwa. „Rudzka Przystań” odpowiada na oczekiwania Klientów szukających czegoś więcej niż masowe inwestycje o przeciętnej jakości i braku wyjątkowego klimatu. Dowiedz się, co wyróżnią „Rudzką Przystań” i odpowiedz sobie na pytanie – czy to Twój przyszły dom?

Stawy Stefańskiego – mieszkaj w niepowtarzalnej lokalizacji

Na lokalizację apartamentów wybrano Stawy Stefańskiego, zieloną oazę w łódzkiej dzielnicy Górna. Dokładny adres to ulica Rudzka 105a. Rozszerzające się nieopodal koryto rzeki Ner tworzy największy łódzki akwen i otoczone jest przez niezliczoną ilość drzew oraz miejsc wypoczynku. Obszar ten należy do zespołu przyrodniczo-krajobrazowego „Ruda Willowa" - niezwykle cennego ze względu na krajobraz naturalny, widokowy i kulturowy.

Zaczynasz swój dzień od porannego joggingu? Dostępna w okolicy infrastruktura i otoczenie śpiewających ptaków z pewnością przypadnie Ci do gustu.

„Rudzka Przystań” jest świetnie skomunikowana z głównymi trasami dookoła Łodzi. Dzięki łatwemu dojazdowi do Autostrady A1 szybko dotrzesz na spotkanie biznesowe w Warszawie, czy w Katowicach. Jeszcze szybszy jest wyjazd w kierunku Wrocławia. A co z rozrywkami w centrum Łodzi? Znajdująca się na zachód ulica Pabianicka poprowadzi Cię w mniej niż kwadrans wprost do centrum miasta, przechodząc płynnie w znaną w całej Polsce reprezentacyjną ulicę Piotrkowską.

Na zakupowe szaleństwo wyskoczysz, w mniej niż 10 minut, do Portu Łódź z bogatą ofertę handlowo-usługową, m.in. IKEA.

Apartamenty klasy Premium w Łodzi

„Rudzką Przystań” tworzyć będzie 10 apartamentów Premium w zabudowie bliźniaczej, jedno lub dwu-lokalowej. Niska bryła zapewni pełną prywatność każdemu z mieszkańców tego miniosiedla, które na nowo wyznaczy najwyższy standard mieszkalnictwa w mieście. Zabudowa będzie zwrócona w kierunku wody, a od strony ulicy ciszę i intymność zapewni naturalny bufor z drzew. Pokaźne przeszklenia zapewnią dużą ilość dziennego światła i niepowtarzalny widok na stawy. Nie zabraknie oczywiście tarasów i przestronnych garaży.

Cała inwestycja przemyślana została z dbałością o najmniejsze szczegóły. Poza budynkami prace obejmują, m.in.:

  • wykonanie drogi dojazdowej,
  • budowę instalacji zewnętrznej kanalizacji sanitarnej, deszczowej, wodociągowej, gazowej oraz elektrycznej
  • doświetlenie terenu

Twoje miejsce w Łodzi

Stojąca za inwestycją HocanEstate Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego holdingu, realizującego inwestycje, m.in. w Hiszpanii i Niemczech. Bogate doświadczenie przeniesione na rynek polski pozwala na realizację projektów o najwyższym standardzie jakości i unikalnym designie. „Rudzka Przystań” to coś więcej niż sama architektura. To perfekcyjnie dobrana lokalizacja otulona naturą, w której oddzielisz pracę od relaksu. Zapewnij sobie i swoim najbliższym to, co najlepsze.

dane kontaktowe:

+48 508 056 779
mail: [email protected]

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie