Wielki mecz w Sieradzu. Warta powstrzymała lidera III ligi ŁKS II.Około 800 fanów FOT

Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz zremisowała z ŁKS II
Warta Sieradz zremisowała z ŁKS II Fot. Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz, po najlepszym w tym sezonie meczu ligowym, zremisowała w piątkowe popołudnie na stadionie MOSiR z ŁKS II Łódź 0:0. Goście są liderem tabeli grupy pierwszej III ligi - mają na koncie 62 punkty i awans do II ligi na wyciągnięcie ręki. Sieradzanie z 31 punktami zajmują w tabeli 15 miejsce i są poważnie zagrożeni spadkiem do IV ligi.

Gospodarze spokojnie mogli mecz wygrać, bo zwłaszcza w drugiej połowie mieli dogodne okazje na strzelenie gola. Ostatnie 10 minut grali zresztą z przewagą jednego zawodnika, bo czerwoną kartką (druga żółta) upomniany został kapitan łodzian Aleksander Ślęzak.

Warto podkreślić znakomitą postawę obu bramkarzy - Tomasza Kucharskiego z ŁKS II i Kamila Miazka z Warty. Mecz oglądało około 800 kibiców.