(mek, ww)
Dziś piłkarze ŁKS zmierzą się na wyjeździe z Wisłą Puławy. Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu. Początek spotkania Wisła Puławy ŁKS Łódź LIVE o godzinie 17.

WISŁA PUŁAWY - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO [5.05.18]

RELACJA NA ŻYWO - WCIŚNIJ F5, BY ODŚWIEŻYĆ STRONĘ

WISŁA PUŁAWY

0

ŁKS ŁÓDŹ

0

ŁKS wywozi tylko jeden punkt z Puław, choć łodzianie powinni byli odnieść zwycięstwo w tym meczu. Dziękujemy Państwu za uwagę i zapraszamy do kolejnej relacji na naszej stronie.

94' Dośrodkowanie do Radionowa, ale ten niestety strzelił nad bramką. Koniec spotkania!
93' Na bramkę Wisły strzelał Pyrdoł! Ale bramkarz wybił piłkę nad bramkę. Rzut rożny dla ŁKS.
92' ŁKS na połowie przeciwnika. Rozmus do Zagdańskiego! Ale piłkę złapał Madejski. To powinna być bramka!
90' Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy...
89' Dośrodkowywali w pole karne łodzian puławianie ale interweniował Wolski. Co z tego, skoro gospodarzom udało się wywalczyć rzut rożny. Piłkę wybił Radionow, ale ta trafiła pod nogi Zulciaka, który na szczęście strzelił obok bramki.
88' I znów aut dla gospodarzy...
87' Aut dla Wisły.
86' Radionow faulował Popiołka - żółta kartka dla zawodnika ŁKS.
84' Ploj zagrał ręką, rzut wolny dla ŁKS, ale skończyło się na wybiciu piłki przez Kocota poza boisko.
83' Wolski próbował podać w pole karne, ale obrońcy ją przejęli.
82' Piłka wywędrowała na środek boiska, żadnego zagrożenia dla bramki Wisły.
81' Łodzianie wywalczyli rzut z autu na wysokości pola karnego.
80' Widejko faulowany przez Sedlewskiego.
78' Aut dla ŁKS. Jednak piłkę przejęli gospodarze.
76' Żółta kartka dla Wojciecha Łuczaka. Najpierw niebezpiecznie zagrał - podniósł za wysoko nogę, a potem dyskutował z sędzią...
75' Rzut wolny dla Wisły. Patejuk niecelnie, nad narożnikiem bramki.
74' Robert Hirsz strzelił na bramkę łodzian, ale odbił piłkę Kołba!
73' Akcja Wisły na bramkę łodzian, ale interweniuje Kołba.
69' Rzut rożny dla ŁKS. Próba uderzenia na bramkę Łuczaka, ale pewnie interweniuje Madejski.
68' Piłka przejęta przez ŁKS, Radionow podaje do Wolskiego, ale strzał blokuje Litwiniuk.
67' Kamil Rozmus otrzymał żółtą kartkę. Rzut wolny dla Wisły.
66' Rzut rożny dla Wisły. ŁKS przejmuje piłkę i rusza do kontrataku.
64' Schodzi z boiska Patryk Bryła. Za niego Łukasz Zagdański.
63' Wolski sfaulowany przez Popiołka, rzut wolny.
62' Rzut rożny dla Wisły Puławy.
61' Sedlewski z Wisły strzelał na bramkę ŁKS, ale futbolówkę złapał Kołba.
60' Rzut rożny dla Wisły. Łodzianie wybili piłkę.
58' Próba dośrodkowania, Rozwandowicz o włos ominął piłkę, którą przejęli gracze z Puław.
57' Żółta kartka dla Roberta Hirsza z Wisły.
55' Dośrodkowanie z wolnego w pole karne Wisły. Próbował uderzać Rozwandowicz, jednak nie udało mu się dojść do piłki.
52' Było groźnie! Pożak z 3. metra uderzał na bramkę Kołby, ale udało się wybić piłkę!
51' Rzut rożny dla Wisły, ale Łuczak przejął futbolówkę. Leży na boisku któryś z łodzian.
50' Aut dla Wisły. Wiślacy pod polem karnym ŁKS, ale Juraszek przytomnie wybił piłkę głową.
47' Groźna akcja pod polem karnym Wisły, ale niestety, nie zakończona strzałem.
46' Zaczynamy drugą połowę. W ŁKS bez zmian.

Im bliżej przerwy, tym bardziej zdecydowanie dominowali łodzianie. Zobaczymy, czy starczy im sił na drugą połowę. Do przerwy w Puławach 0:0. Na dalszą część relacji zapraszamy po przerwie.

45' Sędzia kończy pierwszą połowę.
44' Rzut wolny dla ŁKS. Łuczak w pole karne, ale strata.
43' Na spalonym Patejuk.
42' Rzut wolny dla Wisły.
40' Dośrodkowywał Łuczak, ale Juraszek niecelnie głową.
39'[b/] Pielach z Wisły przerwał w polu karnym akcję ofensywną łodzian.
[b]38'
ŁKS coraz częściej pod bramką Wisły, czy łodzianie zdołają strzelić w Puławach bramkę do szatni?
37' Tym razem strzelał Piotr Pyrdoł - prosto w bramkarza.
36' Strzelał na bramkę Wisły Kamil Rozmus - niestety, strzał nad bramką.
35' Aut dla ŁKS - wrzutka do Radionowa, ten oddaje piłkę kolegom - bez efektu. Piłka w posiadaniu Wisły.
33' Widejko próbował dogrywać do Bryły, jednak temu nie udało mu się dobiec do piłki i zagrozić bramce rywali.
32' Piłka wyszła za linię boczną. Rozmus dośrodkowuje w pole karne, ale piłkę odebrali Wiślacy.
31' Rzut rożny zakończony... kolejnym kornerem, tym razem z drugiej strony. Mateusz Pielach wybił jednak ponownie piłkę za bramkę.
30' Mógł strzelać Wojciech Łuczak, niestety strzał zablokowany przez obrońców. Rzut rożny dla ŁKS.
28' Kolejna nieudana akcja ŁKS, ale piłka znowu w posiadaniu piłkarzy Wisły.
27' ŁKS miał teraz dobrą okazję. Łodzianie powstrzymani jednak w polu karnym przez obronę.
22' Tym razem Pyrdoł dogrywał do Radionowa, ale nie udało mu się do niej zdążyć.
21' Kołba od własnej bramki, daleko do Łuczaka. Niestety, strata ŁKS, ale piłka szybko odzyskana - wiślacy stracili piłkę a dodatkowo faulowali Wolskiego.
20' Daleki wrzut w pole karne, ale Radionow nie zdołał na poważnie zagrozić bramce Wisły
19' Kocot próbował dośrodkowywać, ale piłka przejęta przez zawodników Wisły. Aut dla ŁKS.
18' Rozmus dograł do Radionowa, ale ten niecelnie strzelił w kierunku bramki Wisły.
17' Obrońcy Wisły wybijają piłkę z pola karnego po akcji Rozmusa.
16' Piłka z wolnego wprowadzona w pole karne łodzian, ale gracz łódzkiego klubu wybija futbolówkę na aut.
15' Żółta kartka dla Wolskiego za faul na Litwiniuku.
14' Piłkarze Wisły w próbie kontry, ale w efekcie Kołba został sfaulowany przez rywala i zacznie od bramki.
8' Próba strzału Wisły na bramkę łodzian, jednak strzał niecelny. Strzelał Litwiniuk.
7' Patejuk z Wisły strzelał na bramkę ŁKS, ale pewnie piłkę złapał piłkę na 8 metrze.
5' Bryła walczył z Wiślakami o piłkę na połowie przeciwnika, ale tylko aut dla gospodarzy.
3' Radionow faulowany przez rywala. ŁKS Zaczyna od rzutu wolnego.
1' Zaczęli. Od środka Radionow!

Godz. 16.58 - Piłkarze wychodzą na boisko!

Godz. 16.45 - Już tylko 15 minut do rozpoczęcia meczu! Tymczasem na stadionie w Puławach pustki. Nawet piękna pogoda nie przyciągnęła na mecz kibiców Wisły.

SKŁAD DRUŻYN ŁKS:
Kołba - Widejko, Juraszek, Rozwandowicz, Rozmus - Wolski, Łuczak, Kocot, Pyrdoł - Bryła, Radionow.
Rezerwowi**: Kazimierczak, Zagdański, Koprowski, Pyciak, Gamrot, Guzik, Kujawa

Godz. 15:40 - Niedługo podamy skład w jakim zagra drużyna ŁKS.

Dziś piłkarze ŁKS Łódź powalczą o kolejne ligowe punkty. Po ostatnim przegranym meczu łódzcy piłkarze będą chcieli się zrehabilitować kibicom i przywieźć do domu trzy punkty. Przeciwnik to Wisła Puławy, która broni się przed spadkiem.

Nie będzie to zapewne spacerek dla naszej drużyny ale liczymy, że ŁKS zagra jak przystało na wicelidera i wygra wywożąc do Łodzi jakże ważne trzy punkty.

Na RELACJĘ LIVE Z MECZU WISŁA PUŁAWY ŁKS ŁÓDŹ ZAPRASZAMY NA GODZINĘ 17

29. kolejka piłarskiej II ligi:
ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork 1:1

Dziś 5.05.2018
Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów (godz. 16).

Warta Poznań - Olimpia Elbląg (16).

Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo (17).

Rozwój Katowice - Błękitni Stargard (17).

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola (17).

Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie (17).

Radomiak Radom - Znicz Pruszków (17).

Wisła Puławy - ŁKS Łódź (17).

Materiał oryginalny: WISŁA PUŁAWY - ŁKS ŁÓDŹ NA ŻYWO [5.05.18] ZAPRASZAMY NA RELACJĘ LIVE Z MECZU WISŁA PUŁAWY ŁKS ŁÓDŹ - Express Ilustrowany