Wizyta w kinie z voucherem Helios i Multikino

Materiał informacyjny EBILET POLSKA sp. z o.o.
Udostępnij:

Wizyta w kinie to jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Pandemia przez pewien czas przeszkadzała miłośnikom kultury zaspokajać swoją ciekawość poprzez wyjścia do kina, jednak dziś nic już nie stoi na przeszkodzie, aby obejrzeć seans w swoim ulubionym kinie. Najlepiej zrobić to z wykorzystaniem voucherów kinowych Helios i Multikino – gwarantują lepsze ceny oraz bardzo dużą swobodę w podjęciu decyzji, kiedy i jaki seans wybierzesz.

Vouchery kinowe do kina Helios i Multikina

W dzisiejszym bardzo szybko zmieniającym się świecie czasem ciężko znaleźć czas na takie przyjemności jak np. wyjście od kina. Na szczęście istnieją sposoby, które znacznie ułatwiają znalezienie czasu na seans. Jednym z nich jest np. zakup vouchera Helios lub vouchera Multikina

„Żeby nie było śladów” – długo oczekiwana premiera już w kinach

Film reżyserii Jana Matuszyńskiego „Żeby nie było śladów” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, której nikt nie powinien przegapić! Historia w filmie odbywa się w Polsce w 1983 roku, kiedy w kraju panował stan wojenny i przedstawia walkę opozycjonistów z komunistycznym systemem i władzami. Głównymi bohaterami są Grzegorz Przemyk, syn opozycyjnej poetki Barbary Sadowskiej, który zostaje pobity przez patrol policyjny i w konsekwencji umiera, Jurek Popie (kolega zabitego i świadek zdarzenia) oraz przedstawiciele władzy i służb wewnętrznych. W filmie reżyser pokazuje działania ówczesnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz jego próby powstrzymania ruchu rewolucyjnego. „Żeby nie było śladów” to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika historii.

„Jak rozmawiać z psem” – idealny pomysł na seans z dzieckiem

Voucher kinowy można również wykorzystać na seans z dzieckiem. Jednym z najciekawszych nowych filmów familijnych jest amerykańsko-brytyjska produkcja „Jak rozmawiać z psem”, reżyserii Gila Jungera. W filmie młody geniusz Olivier chciałby poznać myśli swojego najlepszego przyjaciela – psa o imieniu Henry. Przeprowadza zatem zadziwiający eksperyment i nawiązuje w ten sposób telepatyczną więź ze swoim zwierzęciem. W ten sposób Oliver i Henry zaczynają się nawzajem porozumiewać i znajdują wiele wspólnych cech. Z czasem na ich trop trafiają jednak ludzie, którzy chcą wykorzystać telepatyczny eksperyment do swoich celów. W ten sposób rozpoczyna się niezapomniana przygoda Oliviera i psa Henrego.

„Teściowie” – gratka dla miłośników komedii

Wesele i ślub czasem mogą pójść całkowicie niezgodnie z planem. Film „Teściowie” jest tego najlepszym dowodem. Miłośnicy komedii mogą wiec wykorzystać swoje vouchery właśnie na ten seans. Film reżyserii Kuby Michalczuka opisuje historię dwóch całkowicie różnych rodzin – odróżnia ich zarówno pochodzenie i status, jak i gust i plany. Na domiar złego para młoda odwołuje ślub i znika przed rozpoczęciem przyjęcia. W filmie można zobaczyć bardzo interesującą przygodę rodziców panny młodej i pana młodego, którzy znaleźli się w bardzo niecodziennej sytuacji. Jak sobie z nią poradzili? Czym zakończyło się wesele? Zdecydowanie warto wybrać się do kina Helios lub Multikina dowiedzieć się o losach obu rodzin i samej pary młodej!

Dodaj ogłoszenie