Wkład alfonsów w PKB

  Wkład alfonsów w PKB

  Witaszczyk na dziś

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wkrótce Polacy przestaną narzekać, że Jacek Rostowski nadmiernie zadłużył Polskę. Od 2007 roku, kiedy został ministrem finansów, dług urósł nam o 374 miliardy. Jakim sposobem ma się nam poprawić? Dzięki Unii Europejskiej! Ta nakazała krajom członkowskim doliczać do swych dochodów (PKB) urobek prostytutek, przemytu oraz produkcji i handlu narkotykami - odkrył "DGP".
  Jerzy Witaszczyk

  Jerzy Witaszczyk ©Grzegorz Gałasiński/archiwum Dziennika Łódzkiego

  W państwowym skarbcu pieniędzy od tego nie przybędzie, bo zatrudnieni w ww. dziedzinach gospodarki narodowej podatku nie płacą, ale dzięki temu sprytnemu manewrowi obniży się w procentach dług publiczny Polski. Teraz jest rwanie włosów, że będziemy drugą Grecją, bo oficjalne zadłużenie wynosi 55 proc., nie licząc długów zamiecionych pod dywan. A tak dzięki UE procentowy wskaźnik zadłużenia spadnie, bo Rostowski doliczy do dochodów państwa wyimaginowane dochody z prostytucji, przemytu, narkotyków.

  To dobra strona wynalazku Unii Europejskiej, która nakazuje doliczać do dochodów państwa nieznane i nieopodatkowane dochody pań lekkich obyczajów i ich alfonsów tudzież reszty.
  Zła jest taka, że od "powiększonych" tym sposobem dochodów państwa trzeba będzie płacić większą składkę do unijnego budżetu; przecież unijne nieroby, łącznie z europosłami, muszą z czegoś żyć. I to dobrze!

  Jakich kolejnych rozporządzeń możemy się spodziewać, kiedy już nie da się podnosić dochodów z pomocą prostytutek i ich alfonsów? Na przykład Unia każe państwom wliczyć do swych dochodów honoraria morderców na zlecenie. I znowu się poprawi.

  Jerzy Witaszczyk

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (7)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wniosek jest jeden - to sa chorzy na mysle ludzie

  kkk (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 16 / 8

  Trudno komentować czyny ludzi upośledzonych.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Do czytelników

  Romek Zw (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 5

  Proszę się przyznać czy jesteście dumni, że Polska już prawie 10 lat należy do Unii Europejskiej, która pod każdym względem przoduje w świecie i jest dla świata niedoścignionym przykładem?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  unia to same straty, i jak widać najbardziej moralne

  koszmar (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 4

  To najwieksza we wszechświecie osmiornica, która opłaca swoich gangsterów w postaci komisarzy, którzy za ogromna i dozywotnia kasę zdradzają każdy kraj, który reprezentują. Tam mało kto walczy o...rozwiń całość

  To najwieksza we wszechświecie osmiornica, która opłaca swoich gangsterów w postaci komisarzy, którzy za ogromna i dozywotnia kasę zdradzają każdy kraj, który reprezentują. Tam mało kto walczy o swoja ojczyznę. Tam jak w mafii sa sami dyspozycyjni komisarze, którzy spolegliwie się zgadzają na niszczenie gospodarki swojego kraju. Bo czymże jest aprobata, aby niszczyc rodzimy przemysł i godzic się aby go nie wspierać pieniędzmi państwowymi. Tak samo jest w przypadku wielu innych regulacji, które sa robione tylko pod wielkie swiatowe koncerny.
  Tymczasem robi się nam wode z mózgu, ze daje się nam ogromne kwoty.. I owszem daje, ale nie na rozwój rodzimej gospodarki, tylko na drogi, komunikacje, rewaloryzację czyli te dziedziny, które nie są w kryzysie najistotniejsze, bo nie rozruszają koniunktury, a tylko umożliwia sprawniejsze korzystanie obcych obywateli z naszych dóbr.zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kocham UE

  jani (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 14 / 10

  W trosce o środowisko naturalne Unia obetnie polskim firmom darmowe limity na emisję CO2 o 10 proc. Dzięki temu zdrożeje elektryczność, bo nasze elektrownie są węglowe więc będą musiały zapłacić...rozwiń całość

  W trosce o środowisko naturalne Unia obetnie polskim firmom darmowe limity na emisję CO2 o 10 proc. Dzięki temu zdrożeje elektryczność, bo nasze elektrownie są węglowe więc będą musiały zapłacić za to, że wypuszczają w powietrze dym ze swoich kominów. Prąd w Polsce jest teraz nieznośnie tani, tego już dłużej nie można tolerować. Powinien na początek kosztować co najmniej 1 zł za kWh. zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Duma mnie rozpiera

  CC (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11 / 8

  Ja jestem dumny, że wreszcie ktoś wreszcie zmusił bezproduktywne jednostki, jak k****, alfons, przemytnik i narkoman do pracy na rzecz zwiększenie Produktu Krajowego Brutto. Tym kimś jest Unia...rozwiń całość

  Ja jestem dumny, że wreszcie ktoś wreszcie zmusił bezproduktywne jednostki, jak k****, alfons, przemytnik i narkoman do pracy na rzecz zwiększenie Produktu Krajowego Brutto. Tym kimś jest Unia Europejska zarządzana prze najmądrzejszych ludzi.zwiń

  Zdjęcie autora komentarza
  Ballada o mocnym zabarwieniu erotycznym.

  ksantypa_222

  Zgłoś naruszenie treści / 19 / 8

  Jakim mianem należałoby określić nasz rząd w przypadku wejścia w życie tego nakazu(?) wytycznej(?) dyrektywy(?) Unii Europejskiej?
  [sutener m IV «mężczyzna czerpiący zyski z cudzego nierządu»]
  A...rozwiń całość

  Jakim mianem należałoby określić nasz rząd w przypadku wejścia w życie tego nakazu(?) wytycznej(?) dyrektywy(?) Unii Europejskiej?
  [sutener m IV «mężczyzna czerpiący zyski z cudzego nierządu»]
  A więc sutenerzy, stręczyciele, alfonsi, kuplerzy!
  Póki co prostytucja w Polsce nie jest karalna, karalne jest właśnie sutenerstwo! Jak sobie nasza władza z tym poradzi? Zmieni obowiązujące prawo? To jest pytanie przynajmniej za 100 euro!!!
  Obłożyć istniejące agencje towarzyskie i salony masażu odpowiednio wyliczonym podatkiem ? To jest oczywiste. Problem się zaczyna w momencie ustalenia indywidualnego uzysku pań (panów też) Wyposażyć pracownice i pracowników w odpowiednie liczniki połączone z kasami fiskalnymi? Przecież sito musi być szczelne! A co zwłaszcza z panienkami niezrzeszonymi, pracującymi w pocie czoła przy drogach pod specjalną opieką?
  Doliczenie również dochodów (PKB) z przemytu, produkcji i handlu narkotykami moim zdaniem trąci wręcz szaleństwem!!! Ci ludzie z UE zrobią wszystko, aby Polska płaciła większą składkę do unijnego budżetu. Nigdzie nie udało mi się przeczytać: jaka jest roczna nasza składka, a ile faktycznie otrzymujemy z wspólnego budżetu UE.
  A przecież istnieją inne metody cerowania naszego polskiego budżetu: pełne opodatkowanie naszego Kościoła i Kościołów innych wyznań na normalnych zasadach ( z wprowadzeniem kas fiskalnych rejestrujących każdą usługę – nie bądź głupi – weź paragon!), likwidacja KRUSU, wprowadzenie obligatoryjnego obowiązku posiadania kas fiskalnych przez lekarzy i prawników, likwidacja wszelkich przywilejów dla sędziów, górników i służb mundurowych, likwidacja Senatu RP, ograniczenie liczby posłów w Sejmie do 200 zawodników, ograniczenie liczby urzędników przynajmniej o 70%. To tak na dzień dobry.

  Dla poprawienia nastroju:

  http://www.youtube.com/watch?v=t6qDEidleqg
  zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Czyli władza staje sie sutenerem i alfonsem, który czerpie korzyści

  z nierządu (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 12 / 9

  Ba...... żeby tylko z nierządu ............ jak na rasowego mafioze przystało będzie czerpać korzyści z handlu narkotykami i etc.
  Koszmar.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo