Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wpadka widziewianek. Przegrały z MUKS Poznań

Marek Kondraciuk
Wpadka widziewianek. Przegrały z MUKS Poznań Krzysztof Szymczak
Koszykarki Widzewa myślały już chyba o świętach, a nie o koszykówce, bo niespodziewanie przegrały w hali Parkowa z przedostatnim w tabeli MUKS Poznań 51:57.

Rywal jest już mocniejszy niż w pierwszej rundzie, ale ma tylko jedno zwycięstwo, więc wydawał się, że przegra w Łodzi. Podopieczne trenera Piotra Neydera nie znalazły jednak sposobu na mierzącą 192 cm poznańską środkową Larrissę Williams, która zdobyła 21 punktów.

Do przerwy widzewianki przegrywały różnicą aż 13 oczek (20:33), ale trzecią kwartę zaczęły obiecująco, od 7:0. Zrobiło się 27:33, ale Widzew nie potrafił utrzymać inicjatywy, a ostatnią ćwiartkę zaledwie zremisował.

Widzew - MUKS Poznań 51:57 (10:15, 10:18, 15:8, 16:16)

Widzew: Misiek 12, Pawlak 10, Polit 8, Jankowska 7, Tondel 6, Rzeźnik 5, Kopczyk 3, Głocka, Kotonowicz 0. Trener: Piotr Neyder.

MUKS Poznań: Williams 21, Makowska 10, Idziorek, La Fleur po 8, Owczarzak 6, Antczak, Koperwas 2, Durak 0. Trener: Iwona Jabłońska.