Wpadka zboczeńca z Warszawy, który zaatakował łodziankę

Wiesław PierzchałaZaktualizowano 
Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Warszawy, który w niedzielę rano w centrum Łodzi zaatakował na tle seksualnym 19-letnią łodziankę: rozpiął jej bluzkę i dotykał miejsc intymnych. Najpewniej usłyszy zarzut usiłowania gwałtu, za co grozi do 12 lat więzienia.

Do ataku zboczeńca doszło około godz. 6 w rejonie skrzyżowania ul. Sienkiewicza i ul. Roosevelta. Dziewczyna wracała z nocnej imprezy w klubie przy ul. Piotrkowskiej. Miała wrażenie, że jest śledzona przez tajemniczego osobnika.

Dlatego postanowiła zadzwonić do swojej znajomej, jednak nie zdążyła, ponieważ poczuła mocne szarpnięcie. Jak się okazało nieznany jej  mężczyzna podbiegł do niej i zaczął szarpać za ręce . Według relacji kobiety, dotykał jej  miejsc intymnych. Po chwili  pokrzywdzona oswobodziła się i uciekła. Napastnik nie odpuszczał i biegł za nią. Pokrzywdzona zauważyła innego mężczyznę, którego poprosiła o pomoc. To ostudziło zamiary sprawcy. Napadnięta kobieta dopiero wieczorem zgłosiła się do I komisariatu i poinformowała o zdarzeniu – informuje Joanna Kącka, rzecznik KWP w Łodzi.

Policjanci wszczęli śledztwo. Zabezpieczyli nagrania z monitoringu ulicznego, na którym widać było napastnika. Ustalili, że jest mieszkańcem stolicy. We wtorek rano pojechali do Warszawy i zatrzymali 36-latka w jego mieszkaniu. Był kompletnie zaskoczony szybką akcją łódzkich policjantów i nie stawiał oporu. Został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań w Łodzi. W środę zostanie przesłuchany przez prokuratora.

polecane: Flesz: Ceny owoców i warzyw niezmiennie na bardzo wysokim poziomie.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 15

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-18T15:58:22 02:00, łodzianin:

Kiedyś kobiety bardziej się szanowały i nie włóczyły się o 6 rano same po mieście.

Co ty gadasz w ogóle człowieku.. Przez 4 lata wracałam z pracy po 6 rano ( praca na nocki w hotelu ) lub po 5 rano wychodziłam DO pracy, piątek świątek niedziela. I co ? Też się nie szanowałam bo do pracy chodziłam ?! Równie dobrze mógł napaść o 10 rano w niedzielę gdy jest mniej osób na chodnikach pomiędzy kamienicami.

G
Gość
2019-06-19T07:01:21 02:00, Gość:

Nie zboczeniec, lecz przedstawiciel szlachetnej mniejszościowej orientacji seksualnej.

Hihihi, o tak, niedługo to rzeczywiście będzie mniejszość :D

G
Gość

Nie zboczeniec, lecz przedstawiciel szlachetnej mniejszościowej orientacji seksualnej.

G
Gość

Ustalili dane gościa na podstawie zeznań i monitoringu? No, no, pełny szacunek. Pozdrawiam łódzkich policjantów.

G
Gość
2019-06-18T15:58:22 02:00, łodzianin:

Kiedyś kobiety bardziej się szanowały i nie włóczyły się o 6 rano same po mieście.

2019-06-18T16:24:56 02:00, Gość:

Co Cię to obchodzi człowieku kto o której i skąd wraca? Pewnie ten zbok miał podobne myślenie jak ty : "Ooo, łazi sama o 6.00 rano po mieście, to się pewnie nie szanuje i mogę ją zgwałcić". Brak słów.

2019-06-18T18:25:51 02:00, Ech:

Nie o to chodzi baranku. Chodzi o to że okazja czyni złodzieja.

Że lepiej nie ryzykować.

O 6-ej rano, a i wcześniej, to ludzie do pracy też chodzą

G
Gość

Tęsknimy za PO! Podniesiecie wiek emerytalny do 70 roku życia? Zabierzecie 500 plus, cofniecie opodatkowanie marketów i banków zachodnich, a podniesiecie podatki polskim firmom i przedsiębiorcom, żeby zasypali dziurę budżetową? Resztę OFE weźmiecie? Zagonicie ludzi do roboty w niedziele i święta? Sami na Maderę pojedziecie w tym czasie? 5 latki poślecie do szkół, żeby mogły od 14 roku życia pracować za 1700, tyrać za pół darmo dla Europy? Najlepszą rodziną dla państwa będzie bezdzietna rodzina? Na nic nie będzie i nic się nie będzie dało?

E
Ech
2019-06-18T15:58:22 02:00, łodzianin:

Kiedyś kobiety bardziej się szanowały i nie włóczyły się o 6 rano same po mieście.

2019-06-18T16:24:56 02:00, Gość:

Co Cię to obchodzi człowieku kto o której i skąd wraca? Pewnie ten zbok miał podobne myślenie jak ty : "Ooo, łazi sama o 6.00 rano po mieście, to się pewnie nie szanuje i mogę ją zgwałcić". Brak słów.

Nie o to chodzi baranku. Chodzi o to że okazja czyni złodzieja.

Że lepiej nie ryzykować.

d
darek-też z łodzi
2019-06-18T15:58:22 02:00, łodzianin:

Kiedyś kobiety bardziej się szanowały i nie włóczyły się o 6 rano same po mieście.

2019-06-18T17:35:11 02:00, Gość:

Może kiedyś mężczyźni bardziej szanowali kobiety, co?

jasne - twoja kobita o 6 rano to już spała gdzieś na mecie, a tak na marginesie, pozdrów ją od chłopaków z polesia

G
Gość
2019-06-18T15:58:22 02:00, łodzianin:

Kiedyś kobiety bardziej się szanowały i nie włóczyły się o 6 rano same po mieście.

Może kiedyś mężczyźni bardziej szanowali kobiety, co?

G
Gość
2019-06-18T15:58:22 02:00, łodzianin:

Kiedyś kobiety bardziej się szanowały i nie włóczyły się o 6 rano same po mieście.

2019-06-18T16:24:56 02:00, Gość:

Co Cię to obchodzi człowieku kto o której i skąd wraca? Pewnie ten zbok miał podobne myślenie jak ty : "Ooo, łazi sama o 6.00 rano po mieście, to się pewnie nie szanuje i mogę ją zgwałcić". Brak słów.

Równie dobrze dziewczyna mogłaby iść o 6.00 rano do pracy, a nie wracać z imprezy. Co to ma do rzeczy

G
Gość
2019-06-18T15:58:22 02:00, łodzianin:

Kiedyś kobiety bardziej się szanowały i nie włóczyły się o 6 rano same po mieście.

Co Cię to obchodzi człowieku kto o której i skąd wraca? Pewnie ten zbok miał podobne myślenie jak ty : "Ooo, łazi sama o 6.00 rano po mieście, to się pewnie nie szanuje i mogę ją zgwałcić". Brak słów.

d
dzioucha Mamuki

wieczorem było bezpieczniej. używki wyparowały sen nie morzył i pamięć wróciła. no, na pewno nie naciągnięty delikwent ...

ł
łodzianin

Kiedyś kobiety bardziej się szanowały i nie włóczyły się o 6 rano same po mieście.

G
Gość

brawo policja. Tak działać dalej, brawo

PS. Warszawiak...nie ma reguły skąd tacy przychodzą.

Dodaj ogłoszenie