MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wspólne sukcesy Gwardii Łódź i Międzynarodowej SMS Edukacja i sport

Dariusz Kuczmera
Dariusz Kuczmera
Od lewej stoją: Vasyl Melnyk – trener judo, Vitalii Shulha – zawodnik, Ivan Terekhov – zawodnik, Zbigniew Pacholczyk – trener główny, Janusz Rześniowiecki – dyrektor szkoły
Od lewej stoją: Vasyl Melnyk – trener judo, Vitalii Shulha – zawodnik, Ivan Terekhov – zawodnik, Zbigniew Pacholczyk – trener główny, Janusz Rześniowiecki – dyrektor szkoły
Judo. Właśnie kończy się rok szkolny, a zarazem upływa drugi rok współpracy pomiędzy Klubem Sportowym „Gwardią” Łódź reprezentowanym przez Prezesa, trenera głównego Zbigniewa Pacholczyka, a Międzynarodową Szkołą Mistrzostwa Sportowego, reprezentowaną przez Dyrektora Janusza Rześniowieckiego.

Dwa lata wspólnych doświadczeń przyniósł wiele sukcesów sportowych uczniom szkoły, a zarazem sportowcom Gwardii. Niewątpliwie do najznaczniejszych z nich można zaliczyć: brązowy medal wywalczony przez Ivana Terekhova (kat. wagowa 81 kg) oraz VII miejsce Vitalia Shulhi (kat. wagowa 60 kg) w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 21., które odbyły się 6-7 marca tego roluw Trzebnicy. Sukces ten jest tym większy, że uczeń Ivan Terekhov jest pierwszym medalistą mistrzostw Polski w historii szkoły.
Wśród wielu utalentowanych judoków jest znaczna grupa młodzieży, która przyjechała do Polski z Ukrainy, ucząc się i startując na matach w naszym kraju i zagranicą.
Liczymy, że poszerzymy grono sportowców uczących się w Międzynarodowej Szkole Mistrzostwa Sportowego, dlatego gorąco zachęcamy do udziału w naborze rekrutacyjnym do tej szkoły, gdzie każdy sportowiec chcący kontynuować karierę będzie mógł realizować swoją pasję i z łatwością pogodzić z ją z nauką.
Trwa nabór do Szkoły Podstawowej oraz Liceum Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Edukacja i Sport. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 570-753-808 oraz mejl: [email protected] i [email protected]. Uczniowie bez zabezpieczenia socjalnego mogą liczyć na zwolnienie z czesnego bursy, jak również z opłat za wyżywienie, po uzyskaniu pozytywnej opinii pedagoga szkolnego.
ą

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Mbappe nie zagra z Polską?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki