W Anglii na najwyższym szczeblu grał w latach 1991-1997. Zdążył wystąpić w 54 spotkaniach, głównie w barwach Sunderlandu, choć został sprzedany do Aston Villi. Karierę zakończył w 1998 roku w Darlington. Obecnie jest trenerem, w 2018 roku prowadził Olimpię Grudziądz.

6/18
Przechodził do Evertonu, do jeszcze wtedy starego formatu...

Robert Warzycha

Przechodził do Evertonu, do jeszcze wtedy starego formatu ligi angielskiej. Był naocznym świadkiem przemian, którego efektem było powstanie ligi o nazwie Premier Leagie. Na Wyspach grał łącznie cztery lata (1991-1994). Przez ten czas rozegrał 72 mecze i strzelił 6 goli. Jest pierwszym piłkarzem spoza Wysp Brytyjskich, który strzelił bramkę w Premier League (od 20 lutego 1992 roku). Po angielskiej przygodzie Warzycha grał jeszcze na Węgrzech i w Stanach Zjednoczonych.

7/18
Występujący wcześniej w takich klubach, jak Olympique...

Piotr Świerczewski

Występujący wcześniej w takich klubach, jak Olympique Marsylia i SC Bastia Świerczewski miał być wzmocnieniem Birmingham City w Premier League. Ostatecznie zagrał tylko nieco ponad 30 minut w przegranym spotkaniu z Chelsea. W pozostałych spotkaniach nie łapał się nawet do kadry meczowej.

8/18
Napastnik dołączył w 2005 roku do ekipy FC Portsmouth....

Emmanuel Olisadebe

Napastnik dołączył w 2005 roku do ekipy FC Portsmouth. Zagrał w dwóch spotkaniach i nie zaprezentował się zbyt dobrze. Najpierw jego drużyna przegrała z Evertonem 0:1, a następnie została rozgromiona przez Birmingham 0:5. Łącznie Olisadebe spędził na angielskich boiskach 66 minut.