Wszystko dla kierowców

  Wszystko dla kierowców

  IDCZAK

  Polska

  Polska

  Wszystko dla kierowców
  Wielu kierowców zna łódzki adres Elektronowa 8A. Kiedyś mieściła się tu baza transportowa, obecnie działa nowoczesny kompleks obsługi samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Auto Centrum.
  Wszystko dla kierowców
  Pod wieloma względami jest to miejsce, które powinni poznać wszyscy zmotoryzowani, nie tylko z Łodzi i najbliższych okolic. Szczególnie dotyczy to posiadaczy samochodów po gwarancji. Działa tu bowiem wielomarkowy serwis samochodów różnych typów. Jest również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, sklep z częściami a także samochodowe SPA, które przywraca blask nawet mocno zaniedbanym pojazdom.

  To jeszcze nie wszystko.
  Przy Elektronowej 8A jest również serwis specjalizujący się we wszechstronnej obsłudze samochodów z grupy VW, tj. Volkswagen, Audi, Skoda i Seat. Ważne jest to, że prowadzi go firma Idczak, z marką VW związana od 45 lat, w tym ponad 30 lat będąca autoryzowanym serwisem samochodów tej marki. Obecność firmy Idczak ma tu trudne do przecenienia znaczenie, gdyż jej pracownicy mają długoletnie doświadczenie w pracy z tymi autami, dysponują nowoczesnym sprzętem ale ceny za usługi mają niższe niż w autoryzowanym serwisie. W czasach, gdy w wydatkach na eksploatację samochodu, szczególnie kilkuletniego, liczy się każda złotówka, taka oferta jest nie do pogardzenia. Ważne jest, że robią to fachowcy wyposażeni w urządzenia jak z autoryzowanej stacji obsługi, a rachunek jest niższy.

  Komu na Elektronową będzie daleko, może przyjechać do Zgierza (Lipowa 12), gdzie przy drodze Łódź - Zgierz od lat działa firma Idczak. Tam zakres usług jest dokładnie taki sam. Obie lokalizacje należą do Grupy Idczak, która proponuje kompleksową obsługę samochodów, głównie po gwarancji, ale nie tylko.

  - Stworzyliśmy centra kompleksowej obsługi samochodów różnych typów i marek - mówi Jacek Idczak. - Mamy dobrze przygotowanych ludzi, nowoczesny sprzęt i przede wszystkim doświadczenie w tej robocie. Chcemy stworzyć alternatywę dla autoryzowanych firm, które są dla wielu kierowców zbyt drogie. Tyle ma do zaoferowania już dziś Grupa Idczak z serwisami: w Łodzi Auto Centrum, ul. Elektronowa 8A, oraz w Zgie-rzu, ul. Lipowa 12.

  - W planach mamy kolejne inwestycje, jak np. profesjonalny demontaż wyeksploatowanych pojazdów, sprzedaż używanych części (z gwarancją!), sprzedaż używanych samochodów oraz warsztat blacharsko-lakierniczy - dodaje Piotr Kalinowski, prezes Auto Centrum.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo