Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wadowice-Osiedle Nr 3 Wadowice-Osiedle Nr 5 Wadowice-Osiedle Nr 7 Wadowice-Osiedle Nr 9
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Emilia Bieniek
165
(4,10%)
-
2
Małgorzata Teresa Maciejczyk
17
(0,42%)
-
6
Piotr Andrzej Ulatowski
21
(0,52%)
-
3
Renata Maria Rokitka
19
(0,47%)
-
4
Tomasz Sikora
25
(0,62%)
-
5
Radosław Jan Kozłowski
16
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Barbara Maria Widlarz
42
(1,04%)
-
1
Bartosz Jan Kaliński
913
(22,69%)
-
4
Kazimierz Porabik
66
(1,64%)
-
5
Krystyna Curzydło
49
(1,22%)
-
3
Anna Krystyna Pławny
72
(1,79%)
-
2
Piotr Krzysztof Hajnosz
175
(4,35%)
-
7
Krzysztof Jaworski
21
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ KLINOWSKI I WOLNE WADOWICE
-
3
Paweł Krasa
172
(4,27%)
-
1
Mateusz Michał Klinowski
698
(17,35%)
-
4
Agata Lorkowska
20
(0,50%)
-
2
Natalia Wanda Ogierman
34
(0,84%)
-
5
Zbigniew Marek Jurczak
108
(2,68%)
-
6
Izabela Marzena Jagosz
51
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SPOŁECZNA WADOWICE
-
5
Zbigniew Władysław Targosz
22
(0,55%)
-
2
Szymon Ficek
170
(4,22%)
-
4
Dominika Wiktoria Wiktor
13
(0,32%)
-
1
Leon Piotr Jamrożek
80
(1,99%)
-
3
Izabella Adamczyk
21
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA GMINA WADOWICE
-
2
Janina Ewa Kamińska
148
(3,68%)
-
5
Jan Dziwisz
40
(0,99%)
-
4
Anna Leokadia Ochocka
29
(0,72%)
-
1
Stanisław Marek Jasiński
284
(7,06%)
-
6
Ewa Izabella Zatorska
33
(0,82%)
-
3
Robert Kochman
47
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
-
3
Edyta Barbara Bodzioch
47
(1,17%)
-
5
Łukasz Przemysław Master
24
(0,60%)
-
2
Ada Dorota Karcz - Zielińska
92
(2,29%)
-
1
Jolanta Maria Łysak
61
(1,52%)
-
4
Piotr Zając
18
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
-
2
Iwona Regina Roman
25
(0,62%)
-
7
Piotr Antoni Wacław
28
(0,70%)
-
4
Adriana Korzeniowska
16
(0,40%)
-
3
Czesław Gruszeczka
13
(0,32%)
-
1
Małgorzata Ciepły
104
(2,58%)
-
6
Michał Bogal
3
(0,07%)
-
5
Helena Babulska
22
(0,55%)
Okręg 2
Wadowice-Osiedle Nr 1 Wadowice-Osiedle Nr 2 Wadowice-Osiedle Nr 6 Wadowice-Osiedle Nr 4 Wadowice-Osiedle Nr 8
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Kazimiera Karolina Furdzik
78
(1,87%)
-
2
Katarzyna Janina Ślusarz
39
(0,94%)
-
3
Józef Szczepan Żmij
53
(1,27%)
-
5
Tomasz Andrzej Foryś
50
(1,20%)
-
1
Piotr Lasek
233
(5,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Stanisław Albin Matuszyk
31
(0,74%)
-
2
Ludwika Tkacz
276
(6,63%)
-
5
Franciszek Krzyżak
101
(2,43%)
-
4
Katarzyna Małgorzata Stopa
199
(4,78%)
-
6
Małgorzata Zofia Kopytyńska - Smolik
50
(1,20%)
-
1
Tomasz Adam Korzeniowski
532
(12,78%)
-
3
Maria Anna Zadora
479
(11,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ KLINOWSKI I WOLNE WADOWICE
-
5
Krzysztof Wojciech Faber
169
(4,06%)
-
4
Katarzyna Elżbieta Paśnik
122
(2,93%)
-
1
Maciej Michał Mąka
376
(9,03%)
-
2
Lena Jadwiga Czechowicz
349
(8,38%)
-
3
Łukasz Zdzisław Błasiak
147
(3,53%)
-
6
Maria Sprada
54
(1,30%)
-
7
Celina Harmata
103
(2,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SPOŁECZNA WADOWICE
-
2
Adam Stanisław Kwarciak
108
(2,59%)
-
1
Grzegorz Tomasz Pacut
101
(2,43%)
-
3
Anna Agnieszka Targosz
43
(1,03%)
-
5
Agnieszka Kazimiera Pacut
30
(0,72%)
-
4
Karol Szymon Pietluch
7
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POWIAT WADOWICKI”
-
7
Bartłomiej Stanisław Bik
35
(0,84%)
-
3
Beata Ewa Pisarska
14
(0,34%)
-
4
Przemysław Jan Zięba
8
(0,19%)
-
1
Michał Janusz Skorecki
252
(6,05%)
-
2
Beata Alina Korzeniowska
62
(1,49%)
-
5
Agnieszka Renata Wojtas
26
(0,62%)
-
6
Krzysztof Adam Siwicki
37
(0,89%)
Okręg 3
Sołectwo Chocznia Sołectwo Kaczyna Sołectwo Ponikiew Sołectwo Ponikiew-Chobot Sołectwo Gorzeń Dolny Sołectwo Gorzeń Górny Sołectwo Zawadka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Dorota Pająk
114
(3,01%)
-
1
Andrzej Zakrzewski
61
(1,61%)
-
3
Jerzy Książek
17
(0,45%)
-
4
Justyna Stefania Szczecińska
35
(0,92%)
-
5
Mateusz Karol Mierzejewski
99
(2,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Beata Katarzyna Wajdzik
74
(1,95%)
-
1
Jan Poradzisz
237
(6,25%)
-
3
Krzysztof Książek
227
(5,99%)
-
4
Renata Jamróz
92
(2,43%)
-
6
Andrzej Stanisław Hałat
381
(10,05%)
-
2
Józef Cholewka
456
(12,03%)
-
5
Beata Anna Gurdek
113
(2,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ KLINOWSKI I WOLNE WADOWICE
-
3
Michał Łukasz Guzdek
128
(3,38%)
-
4
Lucyna Angelika Dąbrowska
34
(0,90%)
-
1
Tomasz Bąk
307
(8,10%)
-
6
Julia Helena Kania
43
(1,13%)
-
2
Ewa Lucyna Klimowska
60
(1,58%)
-
5
Henryk Leon Bąk
75
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA GMINA WADOWICE
-
4
Jan Paweł Wąsik
129
(3,40%)
-
1
Andrzej Strzeżoń
217
(5,73%)
-
6
Jerzy Tomasz Byrski
60
(1,58%)
-
5
Janina Stanisława Nowicka
31
(0,82%)
-
7
Kinga Janina Króliczek
73
(1,93%)
-
2
Mariusz Tomasz Jakubas
471
(12,43%)
-
3
Joanna Bożena Lenart
74
(1,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
-
3
Barbara Sabina Master
26
(0,69%)
-
2
Paweł Kliś
44
(1,16%)
-
5
Barbara Jolanta Malata
30
(0,79%)
-
1
Władysław Franciszek Guzdek
55
(1,45%)
-
4
Dominik Borycki
27
(0,71%)
Okręg 4
Sołectwo Jaroszowice-Zbywaczówka Sołectwo Jaroszowice Sołectwo Barwałd Dolny Sołectwo Klecza Górna Sołectwo Klecza Dolna Sołectwo Roków Sołectwo Babica Sołectwo Wysoka Sołectwo Stanisław Górny
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Patrycja Jolanta Janica
80
(1,92%)
-
6
Roman Gabriel Burdek
14
(0,34%)
-
2
Robert Władysław Koźbiał
97
(2,32%)
-
5
Jerzy Józef Prochal
15
(0,36%)
-
3
Karolina Katarzyna Mrózek
25
(0,60%)
-
4
Monika Brzezińska
16
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Franciszek Lempart
264
(6,32%)
-
3
Beata Maria Medoń
122
(2,92%)
-
1
Maria Potoczna
318
(7,62%)
-
2
Ireneusz Marcin Chrapla
597
(14,30%)
-
5
Mariusz Krzysztof Słupski
150
(3,59%)
-
7
Aldona Fila
36
(0,86%)
-
8
Józef Adam Zatorski
54
(1,29%)
-
6
Elżbieta Teresa Gałuszka
355
(8,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ KLINOWSKI I WOLNE WADOWICE
-
1
Robert Jerzy Malik
371
(8,89%)
-
6
Lucyna Joanna Dęgoszewska
25
(0,60%)
-
4
Teresa Lucyna Romanowska
147
(3,52%)
-
5
Tadeusz Edward Gawron
43
(1,03%)
-
3
Maria Brania
108
(2,59%)
-
2
Jarosław Paweł Danek
40
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SPOŁECZNA WADOWICE
-
1
Bożena Michalina Balon
20
(0,48%)
-
2
Alicja Zofia Majewska
18
(0,43%)
-
3
Sylwester Balon
12
(0,29%)
-
6
Maciej Henryk Kot
7
(0,17%)
-
4
Krystyna Dubel
20
(0,48%)
-
5
Krzysztof Jan Zmysłowski
9
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKA GMINA WADOWICE
-
2
Adam Jeziorski
252
(6,04%)
-
1
Dorota Joanna Balak
335
(8,02%)
-
3
Paweł Józef Stopa
180
(4,31%)
-
5
Agnieszka Barbara Koper
25
(0,60%)
-
4
Renata Maria Kubera
142
(3,40%)
-
6
Dawid Mariusz Dobrowolski
11
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD
-
5
Kazimierz Tomasz Zieliński
19
(0,46%)
-
3
Jakub Michał Barcik
21
(0,50%)
-
4
Paulina Maria Migdałek
8
(0,19%)
-
1
Zofia Pająk
155
(3,71%)
-
2
Jarosław Marek Malinowski
64
(1,53%)