Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
BOJANICE, Czarny Las-leśniczówka, HERSZTUPOWO, Wygoda-część wsi Hersztupowo
Pokaż więcej
Bernadeta Busz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
132
(53,23%)
Przemysław Stanisław Klupsch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
116
(46,77%)
Okręg 2
KARCHOWO, NOWY BELĘCIN, Czepiec-część wsi Nowy Belęcin, Góruszki-część wsi Nowy Belęcin, Wyżucin-część wsi Nowy Belęcin, STARY BELĘCIN
Pokaż więcej
Henryka Barbara Przybylska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
155
(46,27%)
Marcin Jan Kołodziej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
41
(12,24%)
Michał Chwaliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA CHWALISZEWSKIEGO
139
(41,49%)
Okręg 3
BIELAWY, BRYLEWO, KRZEMIENIEWO (ulice: Dworcowa-od Nr 1 do Nr 50, Brylewska, Przemysłowa, Spółdzielcza, Zielona)
Pokaż więcej
Aleksandra Maria Kolasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
175
(61,19%)
Paweł Matuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
111
(38,81%)
Okręg 4
KRZEMIENIEWO (ulice: Bankietowa, Brzozowa, Dworcowa-od Nr 51 do Nr 177, Handlowa, Jaworowa, Jodłowa, Kwiatowa, Leszczyńska, Leśna, Modrzewiowa, Ogrodowa, Przylesie, Różana, Rzemieślnicza, Sosnowa, Świerkowa, Usługowa)
Pokaż więcej
Roman Tomasz Długi
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
160
(51,28%)
Piotr Stefan Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
152
(48,72%)
Okręg 5
KRZEMIENIEWO (ulice: Polna, Sportowa, Wiejska)
Pokaż więcej
Leszek Stanisław Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
124
(50,82%)
Anna Cicha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
120
(49,18%)
Okręg 6
DROBNIN, MIERZEJEWO
Pokaż więcej
Mirosław Jan Wasiółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
212
(62,17%)
Anna Maria Dudziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
129
(37,83%)
Okręg 7
PAWŁOWICE (ulice: Gościniec, Granicznik, Wielkopolska-od Nr 54 do Nr 141), Granicznik-osada, Mały Dwór-część wsi Pawłowice
Pokaż więcej
Stanisław Żabicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
44
(21,78%)
Jolanta Maria Adamczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
158
(78,22%)
Okręg 8
KOCIUGI, PAWŁOWICE (ulice: Leszczyńska, Słoneczna, Szkolna, Wielkopolska-od Nr 1 do Nr 53)
Pokaż więcej
Jolanta Maria Stelmaszyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
74
(27,51%)
Michał Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
195
(72,49%)
Okręg 9
PAWŁOWICE (ulice: Bramowa, Lipowa, Mielżyńskich-od Nr 1 do Nr 44B i nieparzyste od Nr 45 do Nr 75, Modrzewiowa, Spokojna, Sportowa, Topolowa)
Pokaż więcej
Roman Raburski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
74
(45,12%)
Katarzyna Wysocka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
90
(54,88%)
Okręg 10
PAWŁOWICE (ulice: Mielżyńskich-parzyste od Nr 46 do Nr 74, nieparzyste od Nr 77 do Nr 85, Zielona)
Pokaż więcej
Marek Ślęzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
73
(26,64%)
Mateusz Krzyżoszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAMIĘ OSIEDLA
89
(32,48%)
Tomasz Adamczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
112
(40,88%)
Okręg 11
GARZYN (Osiedla: Słoneczne, Zakątek)
Pokaż więcej
Kornelia Rozwalka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
51
(24,17%)
Krystian Dominik Dutkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
109
(51,66%)
Ewelina Maria Lewińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(24,17%)
Okręg 12
GARZYN (ulice: Akacjowa, Brzozowa, Jesionowa, Kasztanowa, Kościelna, Kwiatowa, Leszczyńska, Ogrodowa)
Pokaż więcej
Marcin Kmieć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
155
(52,01%)
Małgorzata Danuta Tarnowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
143
(47,99%)
Okręg 13
GÓRZNO, ZBYTKI
Pokaż więcej
Mirosław Krysztofiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
108
(73,97%)
Mateusz Rupociński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
38
(26,03%)
Okręg 14
OPOROWO, Grabówiec-przysiółek, Kałowo-osada, Nadolnik-leśniczówka, OPORÓWKO
Pokaż więcej
Andrzej Leszek Banaszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
201
(59,29%)
Józefa Adamska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA GARBACZA KRZEMIENIEWO 2.0
138
(40,71%)
Okręg 15
Piotr Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBONI
125
(69,83%)
Mariusz Bryl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA SOBECKIEGO NASZA GMINA NASZ DOM
54
(30,17%)