Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ruda Śląska

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    RUDA ŚLĄSKA: 1 MAJA (Z NUMERAMI: OD 365 - NIEPARZYSTE I OD 362 - PARZYSTE), ADAMA HULOKA, ADAMA MICKIEWICZA, AKACJOWA, ALEKSANDRA PUSZKINA, ANDRZEJA MIELĘCKIEGO, ANTONIEGO MAYA, ANTONIEGO SIERONIA, ANTONIEGO TIAŁOWSKIEGO, ANTONIEGO ZIELIŃSKIEGO, ASFALTOWA, ASTRÓW, BALLESTREMÓW, BANKOWA, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, BOBRECKA, BRATKÓW, BYTOMSKA, BZÓW, CHABRÓW, CHRYZANTEM, CYPRIANA NORWIDA, CZEREŚNIOWA, CZESŁAWA MIŁOSZA, DROGA DO LIPIN, DUNAJEWSKIEGO, DWORCOWA, EMANUELA IMIELI, EMANUELA SMOŁKI, EMILII PLATER, EUGENIUSZA ROMERA, FABRYCZNA, FELIKSA WYLEŻOŁA, FIOŁKÓW, FLORIANA, GLIWICKA, GÓRNICZA, GRUNWALDZKA, GUSTAWA MORCINKA, HELENY MODRZEJEWSKIEJ, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, IGNACEGO NOWAKA, JANA DOBREGO, JANA GIERAŁTOWSKIEGO, JANA KILIŃSKIEGO, JANA MATEJKI, JANA STYCZYŃSKIEGO, JANA WANIORA, JARACZA, JAŚMINÓW, JERZEGO ZIĘTKA, JESIONOWA, JOACHIMA ACHTELIKA, JOANNY, JÓZEFA JANTY, JÓZEFA SZAFRANKA, JULIUSZA LIGONIA, JURIJA GAGARINA, KARDYNAŁA AUGUSTA HLONDA, KAROLA GODULI, KAROLA MIARKI, KĘDZIERZYŃSKA, KLARY, KOKOTEK, KONSTANTEGO CIOŁKOWSKIEGO, KONSTANTEGO LATKI, KONWALII, KOPALNIA KAROL, KOŚCIELNA, KROKUSÓW, KRÓLOWEJ JADWIGI, KS. JÓZEFA CZEMPIELA, LESZCZYNOWA, LIPIŃSKA, LUDWIKA PIECHY, LUDWIKA SOLSKIEGO, MACIEJA, MAGAZYNOWA, MAGNOLII, MAKSYMILIANA KOLBE, MARIANA SMOLUCHOWSKIEGO, MARII KONOPNICKIEJ, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, MATEUSZA, MŁODEGO GÓRNIKA, MŁYN SZOMBIERSKI, NA ŁĄKACH, NAD BYTOMKĄ, NARCYZÓW, NOWOBYTOMSKA, NOWORUDZKA, OGRODOWA, OLCHOWA, ORZEGOWSKA, OWOCOWA, PAWŁA, PIASECZNA, PIASTOWSKA, PIOTRA TOMANKA, PLAC CHOPINA, PLAC NIEPODLEGŁOŚCI, PLAC SZKOLNY, PODLAS, PORĘBSKA, POTOKOWA, POWSTAŃCÓW, PROMIENNA, PRZEDSZKOLNA, PRZEDTORZE, PRZELOTOWA, PRZY KOLEI, RACIBORSKA, RENCISTÓW, RÓŻANA, RYSZARDA SPRUSA, SASANEK, SKALNA, SŁOWIAŃSKA, SOBIESKIEGO, SOSINKI, STANISŁAWA, STANISŁAWA STASZICA, STANISŁAWA LEMA, STANISŁAWY WYSOCKIEJ, STARA, STAROWIEJSKA, STEFANA BANACHA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, STORCZYKÓW, STROMA, SZCZĘŚĆ BOŻE, SZYB BARBARY, SZYB BARTOSZA, SZYB MIKOŁAJ, SZYB POWIETRZNY, SZYB WALENTY, SZYB ZOFII, TOROWA, TULIPANÓW, TYLNA, WACŁAWA SIERPIŃSKIEGO, WALENTEGO FOJKISA, WANDY, WARSZAWSKA, WAWELSKA, WENUS, WESOŁA, WĘGLOWA, WIKTORA BRAŃSKIEGO, WIKTORA BUJOCZKA, WINCENTEGO, WINCENTEGO JANASA, WINCENTEGO LIPA, WITOLDA CZAPLI, WITOLDA DOROSZEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA WOŁKOWA, WŁADYSŁAWA ŻELEŃSKIEGO, WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO, WOLNOŚCI, ZABRZAŃSKA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ, ZWYCIĘSTWA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Grażyna Dziedzic
      1 423 (9,81%)
    2. 5 Maciej Zbigniew Ziomek
      340 (2,34%)
    3. 4 Andrzej Kazimierz Pacławski
      430 (2,97%)
    4. 10 Marek Franciszek Kobierski
      300 (2,07%)
    5. 8 Krzysztof Adam Kuberek
      69 (0,48%)
    6. 7 Ewa Barbara Banach
      83 (0,57%)
    7. 9 Marcelina Magdalena Skubis
      57 (0,39%)
    8. 6 Ewa Beata Błąkała - Zawronek
      115 (0,79%)
    9. 3 Jacek Tomasz Jarocki
      563 (3,88%)
    10. 2 Agnieszka Barbara Płaszczyk
      802 (5,53%)

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Karol Jan Pieter
      245 (1,69%)
    2. 6 Mateusz Roman Kubica
      93 (0,64%)
    3. 3 Janusz Zbigniew Muzyczyszyn
      35 (0,24%)
    4. 4 Marta Halina Pietrzak
      39 (0,27%)
    5. 2 Jerzy Jacek Kasperek
      346 (2,39%)
    6. 5 Dariusz Marcus Gawron
      44 (0,30%)
    7. 7 Grzegorz Marek Danisz
      21 (0,14%)
    8. 8 Joanna Maria Domachowska
      67 (0,46%)
    9. 9 Sybilla Bożena Ogrocka
      16 (0,11%)
    10. 10 Iwona Joanna Skierlak
      68 (0,47%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Marek Jacek Wesoły
      1 615 (11,14%)
    2. 8 Adam Jacek Włodarczyk
      36 (0,25%)
    3. 2 Dorota Jolanta Tobiszowska
      1 109 (7,65%)
    4. 4 Krzysztof Jerzy Piechaczek
      368 (2,54%)
    5. 6 Krzysztof Jan Kic
      69 (0,48%)
    6. 3 Wioletta Ewa Nowak
      434 (2,99%)
    7. 5 Anna Żebrowska
      84 (0,58%)
    8. 7 Edmund Karol Sroka
      184 (1,27%)
    9. 10 Janina Małgorzata Klasik
      157 (1,08%)
    10. 9 Henryk Urban
      95 (0,66%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Aleksandra Maria Skowronek
      1 933 (13,33%)
    2. 3 Janusz Hubert Żurek
      334 (2,30%)
    3. 2 Bartosz Piotr Dobrowolski
      365 (2,52%)
    4. 5 Anna Helena Zarębska
      78 (0,54%)
    5. 4 Mirosław Piotr Riedel
      256 (1,77%)
    6. 6 Marek Szymon Szymański
      580 (4,00%)
    7. 7 Gabriela Weronika Korkus
      111 (0,77%)
    8. 9 Józef Aleksander Sarek
      128 (0,88%)
    9. 8 Aleksandra Anna Redełkiewicz
      172 (1,19%)
    10. 10 Władysław Kucharski
      394 (2,72%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bogdan Sylwester Bubała
      308 (2,12%)
    2. 3 Adam Grzegorz Cop
      58 (0,40%)
    3. 10 Jerzy Adam Urbański
      72 (0,50%)
    4. 5 Katarzyna Anna Bębnowicz
      46 (0,32%)
    5. 4 Daria Olimpia Januszkiewicz
      91 (0,63%)
    6. 8 Jerzy Skowron
      28 (0,19%)
    7. 6 Jolanta Izabela Beruda
      78 (0,54%)
    8. 2 Gizela Urszula Musioł
      93 (0,64%)
    9. 9 Tomasz Aleksander Muszik
      31 (0,21%)
    10. 7 Andrzej Ireneusz Wiśniewski
      36 (0,25%)

    Okręg 2

    RUDA ŚLĄSKA: 1 MAJA (Z NUMERAMI; OD 120 DO 360A-PARZYSTE I OD 133 DO 363 - NIEPARZYSTE), ALOJZEGO JANKOWSKIEGO, ANTONIEGO NOWARY, BIELSZOWICKA (Z NUMERAMI: OD 1 DO 50), BOCIANÓW, BRATA ALBERTA, CHORZOWSKA, CZARNOLEŚNA, DĘBOWA, DOBREJ NADZIEI, DR. JÓZEFA ROSTKA, DZIAŁKOWCÓW, FRYDERYKA JOLIOT-CURIE, FRYDERYKA SZOPENA, GEN. HALLERA, GEN. STANISŁAWA MACZKA, GILÓW, GŁÓWNA (Z NUMERAMI: OD 1 DO 5 NIEPARZYSTE I OD 2 DO 20D PARZYSTE), GOŁĘBI, GROCHOWSKA, GRZEGORZA FITELBERGA, HANSA LIEBHERRA, HENRYKA SIENKIEWICZA, HUTNICZA, IGNACEGO KRASICKIEGO, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JADWIGI MARKOWEJ, JANA DŁUGOSZA, JANA FURGOŁA, JANA GWIŻDŻA, JANA SMOLENIA, JANA STEFANA DWORAKA, JANUSZA KORCZAKA, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO, JARZĘBINOWA, JASKÓŁCZA, JÓZEFA ELSNERA, JÓZEFA LOMPY, JULIANA TUWIMA, JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAROLA BYTOMSKIEGO, KAROLA GABORA, KATOWICKA (Z NUMERAMI: OD 1 DO 77), KAZIMIERZA, KĄPIELOWA, KOLEJOWA, KOLISTA, KOLONIA ZWYCIĘSTWA, KONSTANTEGO DAMROTA, KONSTYTUCJI, KRÓTKA, KS. JANA SZYMAŁY, KS. P. ŚCIEGIENNEGO, KUKUŁCZA, KUPIECKA, LECHA, LICEALNA, LISIA, LUDOMIRA RÓŻYCKIEGO, LUDOWA, LWA TOŁSTOJA, ŁĄCZNA, MICHAŁA OGIŃSKIEGO, MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA, MIESZKA I, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MOSTOWA, NOWA, OBJAZDOWA, OBROŃCÓW WESTERPLATTE, ODRODZENIA, OFIAR KATYNIA, OKOPOWA, OLIMPIJSKA, OSIEDLOWA, OSKARA KOLBERGA, PARKOWA, PAWŁA KUBINY, PAWŁA STALMACHA, PELAGII ZDZIEBKOWSKIEJ, PIASKOWA, PIOTRA CZAJKOWSKIEGO, PIOTRA NIEDURNEGO, PLAC JANA PAWŁA II, PLANTY KOWALSKIEGO, POCZTOWA, PODGÓRZE, POKOJU, POLNA, POPRZECZNA, RADOSNA, RATOWNIKÓW, ROBOTNICZA, RUDZKA, RYSZARDA MAGDZIORZA, SPOKOJNA, SPÓŁDZIELCZA, STALOWA, STRAŻACKA, SZAROTEK, SZYB ALINY, SZYB ANDRZEJA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TADEUSZA REJTANA, TADEUSZA SYGIETYŃSKIEGO, TADEUSZA SZELIGOWSKIEGO, TARGOWA, TEATRALNA, TEODORA NOWOKA, TOPOLOWA, WAWRZYNA KAŁUSA, WĄSKA, WIEJSKA, WINCENTEGO POLA, WITOLDA MALISZEWSKIEGO, WITOLDA PILECKIEGO, WŁADYSŁAWA REYMONTA, WODNA, WOJSKA POLSKIEGO, WRZOSOWA, WYZWOLENIA OD NUMERU 151, ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO, ZYGMUNTA NOSKOWSKIEGO, ŻELAZNA, ŻWIRKI I WIGURY

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Elżbieta Grażyna Czapla
      97 (1,01%)
    2. 2 Henryk Dominik Piórkowski
      265 (2,76%)
    3. 1 Michał Walerian Pierończyk
      1 205 (12,57%)
    4. 5 Grzegorz Benedykt Gros
      89 (0,93%)
    5. 7 Katarzyna Małgorzata Sroka
      155 (1,62%)
    6. 3 Zofia Skowrońska
      229 (2,39%)
    7. 6 Ewa Maria Zieleźnik
      202 (2,11%)
    8. 8 Grzegorz Eugeniusz Handler
      425 (4,43%)

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Irena Czesława Kiziniewicz
      67 (0,70%)
    2. 1 Roman Marceli Kubica
      308 (3,21%)
    3. 2 Damian Piotr Belok
      265 (2,76%)
    4. 5 Iwona Irena Wolańska - Stachurska
      30 (0,31%)
    5. 6 Piotr Jerzy Skutela
      308 (3,21%)
    6. 7 Aneta Aleksandra Spałek
      74 (0,77%)
    7. 8 Tomasz Piotr Garbas
      113 (1,18%)
    8. 4 Jan Marek Migas
      63 (0,66%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Barbara Danuta Dworak
      232 (2,42%)
    2. 1 Stefania Krawczyk
      955 (9,96%)
    3. 4 Sławomir Włodzimierz Barwiak
      220 (2,30%)
    4. 2 Dariusz Piotr Wesoły
      888 (9,26%)
    5. 3 Joachim Jan Kuchta
      187 (1,95%)
    6. 6 Barbara Skrobisz
      109 (1,14%)
    7. 5 Ireneusz Adam Kominek
      148 (1,54%)
    8. 7 Bogusława Szydłowska
      90 (0,94%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marcin Tomasz Stiller
      186 (1,94%)
    2. 4 Krzysztofa Jadwiga Łabudzińska - Kuszewska
      98 (1,02%)
    3. 1 Barbara Maria Wystyrk - Benigier
      729 (7,61%)
    4. 7 Mateusz Dawid Kożdoń
      66 (0,69%)
    5. 6 Marek Bogdan
      105 (1,10%)
    6. 3 Andrzej Stania
      803 (8,38%)
    7. 5 Barbara Aleksandra Lemanik
      75 (0,78%)
    8. 8 Patrycja Luiza Pluta - Szymajda
      122 (1,27%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Iwona Maria Smieskol
      74 (0,77%)
    2. 1 Józef Piotr Milik
      226 (2,36%)
    3. 4 Józef Ernest Osmenda
      99 (1,03%)
    4. 3 Jarosław Henryk Lein
      90 (0,94%)
    5. 5 Ewa Maria Brzezińska - Dłóciok
      75 (0,78%)
    6. 8 Janusz Aleksander Mikitin
      39 (0,41%)
    7. 7 Zdzisław Julian Mikoda
      35 (0,37%)
    8. 6 Anna Jadwiga Spendel
      39 (0,41%)

    Okręg 3

    RUDA ŚLĄSKA: 1 MAJA (Z NUMERAMI OD 1 DO 131 - NIEPARZYSTE I OD 2 DO 118 PARZYSTE), ADAMA ASNYKA, ADMIRALSKA, ADOLFA KEMPNEGO, ALBERTA PAKUŁY, ALBINA KOWACZKA, ARMII KRAJOWEJ, ARTURA GROTTGERA, BAGIENNA, BASENOWA, BESKIDZKA, BIELSZOWICKA (Z NUMERAMI: od 51), BOROWA, BRUNONA SCHULZA, BUDOWLANYCH, BUKOWA, BURSZKI, CHŁOPSKA, CICHA, CISOWA, CYNKOWA, CZWARTAKÓW, DOLNA, DR. JORDANA, DZIEWANNY, EDMUNDA KOKOTA, ELIZY ORZESZKOWEJ, ENERGETYKÓW, ERNESTA TWARUSZKI, FIŃSKA, FLORIANA MARCINIAKA, GABRIELA NARUTOWICZA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, GEN. BEMA, GĘSIA, GLINIANA, GŁÓWNA (Z NUMERAMI: OD 7 NIEPARZYSTE I OD 22 PARZYSTE), GÓRNA, GRABOWA, GRANICZNA, GRODZKA, HALEMBSKA, HALINY POŚWIATOWSKIEJ, HARCERSKA, HUBALCZYKÓW, HUSARSKA, IGNACEGO KACZMARKA, JADWIGI ŚLĄSKIEJ, JAKUBA JASIŃSKIEGO, JANA BRZECHWY, JANA KASPROWICZA, JANA PARANDOWSKIEGO, JASNA, JASTRZĘBIA, JAWOROWA, JEDNOŚCI, JERZEGO KUKUCZKI, JOACHIMA LELEWELA, JODŁOWA, JÓZEFA PONIATOWSKIEGO, JUNAKÓW, JUTRZENKI, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KAROLA WIDECKIEGO, KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO, KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, KINGI, KŁODNICKA, KOCHŁOWICKA (Z NUMERAMI: OD 1 DO 90), KOMUNY PARYSKIEJ, KONSTANTEGO I. GAŁCZYŃSKIEGO, KOŃCZYCKA, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KOSYNIERÓW, KRUCZA, KRZYWA, KS. HENRYKA MAZURKA, KS. JANA HRUBEGO, KS. JÓZEFA NIEDZIELI, KS. PAWŁA LEXA, KURPIOWSKA, KUŹNIKÓW, KWIATOWA, LEŚNA, LIGOCKA, LUBUSKA, LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO, LUDWIKA ZAMENHOFA, ŁANOWA, ŁOWICKA, ŁUŻYCKA, MAJOWA, MAKOSZOWSKA, MAKOWA, MAKSYMILIANA CHROBOKA, MAŁA, MARII DĄBROWSKIEJ, MARII KUNCEWICZOWEJ, MARII RODZIEWICZÓWNY, MARZANNY, MAZURSKA, MIEDZIANA, MIĘDZYBLOKOWA, MIKOŁOWSKA, MIŁA, MIODOWA, MŁYŃSKA, MODRZEWIOWA, MOKRA, MORSKA, NA PIASKI, NAD DOŁAMI, NIKODEMA JARONIA, NOBLISTÓW ŚLĄSKICH, NOWOWIEJSKA, NOWY ŚWIAT, OBROŃCÓW POKOJU, ODRZAŃSKA, OGRODNICZA, OLSZYNOWA, ORLA, PANCERNYCH, PANEWNICKA, PARTYZANTÓW, PASIECZNA, PAWŁOWSKA, PCK, PIERNIKARCZYKA, PIĘKNA, PIONIERÓW, PIOTRA SKARGI, PIWNA, PODLASKA, POGODNA, POLIGONOWA, POLI GOJAWICZYŃSKIEJ, POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, POZNAŃSKA, PRZYJAŹNI, PTASIA, RACŁAWICKA, ROLNICZA, ROMANTYCZNA, ROMUALDA TRAUGUTTA, RÓWNOLEGŁA, RYBNICKA, RYCERSKA, SEJMU ŚLĄSKIEGO, SKOŚNA, SŁONECZNA, SOBÓTKI, SOKOLSKA, SOLIDARNOŚCI, SOSNOWA, SPIŻOWA, SPORTOWCÓW, SREBRNA, STANISŁAWA KUNICKIEGO, STANISŁAWA NABZDYKA, STAROPOLSKA, STRZELCÓW BYTOMSKICH, STUDZIENNA, SZKOLNA, SZPITALNA, ŚMIŁOWICKA, ŚWIERKOWA, ŚWIĘTOJAŃSKA, UŁAŃSKA, USTRONNA, WALEREGO WRÓBLEWSKIEGO, WAWRZYŃCA SZCZUDLAKA, WĘZŁOWA, WIERZBOWA, WILCZA, WIOSENNA, WIŚNIOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, WOJCIECHA DRZYMAŁY, WOJCIECHA KOSSAKA, WSPÓLNA, WYPOCZYNKOWA, WYSOKA, WYŻYNNA, ZACISZE, ZAJĘCZA, ZIELONA, ZŁOTA, ŻELIWNA, ŻYTNIA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Izabela Ewa Palacz
      205 (1,54%)
    2. 5 Arkadiusz Zdzisław Pilarz
      51 (0,38%)
    3. 3 Michał Tomasz Wieczorek
      362 (2,73%)
    4. 6 Weronika Agnieszka Copik
      96 (0,72%)
    5. 1 Anna Monika Krzysteczko
      1 527 (11,50%)
    6. 2 Witold Leszek Hanke
      708 (5,33%)
    7. 8 Lucjan Karol Pakura
      117 (0,88%)
    8. 7 Andrzej Bernard Umlauf
      191 (1,44%)

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Maria Mercik
      165 (1,24%)
    2. 5 Rafał Zygmunt Przybyła
      28 (0,21%)
    3. 1 Tomasz Marcin Piechniczek
      769 (5,79%)
    4. 3 Jacek Andrzej Skierlak
      61 (0,46%)
    5. 4 Mirosław Marcin Szczepaniak
      43 (0,32%)
    6. 8 Lucyna Bogdanowicz
      88 (0,66%)
    7. 6 Ludwik Strzempek
      120 (0,90%)
    8. 7 Joanna Dominika Rosół
      57 (0,43%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Katarzyna Irena Korek
      671 (5,05%)
    2. 4 Jerzy Jan Kot
      235 (1,77%)
    3. 3 Krzysztof Bartosz Bochnia
      660 (4,97%)
    4. 1 Kazimierz Józef Myszur
      1 851 (13,94%)
    5. 7 Sylwia Dominika Kępa
      206 (1,55%)
    6. 8 Maria Monika Dąbrowska
      296 (2,23%)
    7. 6 Tomasz Dominik Gajewski
      187 (1,41%)
    8. 5 Edward Ignacy Kuś
      133 (1,00%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Mateusz Marek Mrochen
      165 (1,24%)
    2. 7 Zbigniew Andrzej Dubiński
      38 (0,29%)
    3. 5 Magdalena Szpotan
      88 (0,66%)
    4. 2 Łukasz Wojciech Wodarski
      1 063 (8,00%)
    5. 3 Katarzyna Ewa Parylak - Jadwiszczok
      191 (1,44%)
    6. 6 Mateusz Marek Wróbel
      150 (1,13%)
    7. 1 Wioletta Janina Tkocz
      962 (7,24%)
    8. 4 Sławomir Andrzej Ochliński
      526 (3,96%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Katarzyna Wioleta Janiszewska
      307 (2,31%)
    2. 5 Urszula Gertruda Kasprzak
      96 (0,72%)
    3. 2 Krzysztof Sebastian Żywot
      416 (3,13%)
    4. 4 Zbigniew Tadeusz Barański
      234 (1,76%)
    5. 6 Beata Barbara Huczała
      20 (0,15%)
    6. 3 Joanna Maria Felkel
      62 (0,47%)
    7. 8 Zbigniew Zatorski
      112 (0,84%)
    8. 7 Beata Kańtoch
      26 (0,20%)

    Okręg 4

    RUDA ŚLĄSKA: 11 LISTOPADA, ALEJA DWORCOWA, ALFONSA ZGRZEBNIOKA, BAŁTYCKA, BARBARY, BISKUPA WILHELMA PLUTY, BOCZNA, BOLESŁAWA CHROBREGO, BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO, BOLESŁAWA PRUSA, BOROWIKÓW, BORÓWKOWA, BRATNIA, BRYGADZISTÓW, BRYNOWSKA, BRZOZOWA, CEGIELNIANA, CHMIELNA, CIASNA, CYPRYSOWA, DŁUGA, DOJAZDOWA, DOŻYNKOWA, DO DWORCA, DO GRÓDKA, DROBNA, DROZDÓW, EMILA SZRAMKA, FRANCISZKA WILKA, GAIKOWA, GAJOWA, GŁOGOWA, GOŚCINNA, GÓRNOŚLĄSKA, GROBLA KOLEJOWA, GRZYBOWA, GWARECKA, HANDLOWA, HARCMISTRZA JÓZEFA PUKOWCA, HENRYKA SŁAWIKA, HUCULSKA, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, JABŁONIOWA, JACKA, JACKA MALCZEWSKIEGO, JAGIELLOŃSKA, JAGODOWA, JANA, JANA DZIERŻONIA, JANA KARSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JERZEGO DRAŻYKA, JEŻYNOWA, JÓZEFA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JÓZEFA GRZEGORZKA, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, JÓZEFA PORDZIKA, JÓZEFA RYMERA, KALINOWA, KAMIENNA, KANARKÓW, KAROLINKI, KASZTANOWA, KASZUBSKA, KATOWICKA (Z NUMERAMI : OD 78), KLONOWA, KŁOSOWA, KOCHŁOWICKA (Z NUMERAMI: OD 91), KOMBAJNISTÓW, KOPALNIANA, KRAKOWSKA, KRAKUSA, KRAŃCOWA, KRĘTA, KS. AUGUSTYNA POTYKI, KS. LUDWIKA TUNKLA, KS. STANISŁAWA BISTY, KSIĘŻYCOWA, LEOPOLDA STAFFA, LETNIA, LIPOWA, ŁĄKOWA, ŁOWIECKA, ŁUKOWA, MALINOWA, MAŚLAKÓW, MAZOWIECKA, MIKOŁAJA REJA, MŁODZIEŻOWA, MRÓWCZA, NASYPOWA, NORBERTA BOŃCZYKA, ODDZIAŁÓW MŁODZIEŻY POWSTAŃCZEJ, OKRĘŻNA, ONDRASZKA, OPŁOTKI, OPOLSKA, ORZECHOWA, OŚWIĘCIMSKA, OTYLII, PAWŁA POLOCZKA, PELAGII KWAPULIŃSKIEJ, PIECZAREK, PLEBISCYTOWA, POMORSKA, PORANNA, POZIOMKOWA, PROSTA, PRZEMYSŁOWA, RADOSZOWSKA, ROBERTA ŻYMŁY, RYBNA, RYDZÓW, RYSZARDA SIEKIELA, RZECZNA, SADOWA, SIEWNA, SIKOREK, SKOWRONKÓW, SŁOWIKÓW, SOLNA, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA TURSKIEGO, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STEFANA BATOREGO, STEFANA ROGOZIŃSKIEGO, STRUMYKOWA, STRZELECKA, SUDECKA, SZPAKÓW, SZTOLNIOWA, SZTYGARSKA, SZYBOWA, SZYB ARTURA, ŚLĄSKA, ŚREDNIA, ŚWIĘTOCHŁOWICKA, TATRZAŃSKA, TĘCZOWA, WARMIŃSKA, WARSZTATOWA, WETERANÓW, WINCENTEGO POŚPIECHA, WIRECKA, WITA STWOSZA, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WOJCIECHA KORFANTEGO, WROCŁAWSKA, WSCHODNIA, WYZWOLENIA OD NUMERU 1 - 150, XAWEREGO DUNIKOWSKIEGO, ZGODY, ZIEMSKA, ZJEDNOCZENIA, ŻURAWIA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNY DZIEDZIC

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Krzysztof Rafał Mejer
      403 (3,68%)
    2. 2 Krzysztof Bogusław Rodzoch
      850 (7,76%)
    3. 3 Władysław Ryszard Dryja
      345 (3,15%)
    4. 5 Katarzyna Anna Mroczkowska - Lizut
      81 (0,74%)
    5. 7 Teresa Wieczorek
      433 (3,95%)
    6. 6 Beata Jolanta Drzymała - Kubiniok
      67 (0,61%)
    7. 4 Tomasz Jakub Broda
      136 (1,24%)

    KOMITET WYBORCZY ŚLĄSKIEJ PARTII REGIONALNEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Grażyna Janina Padlewska
      24 (0,22%)
    2. 3 Halina Maria Brzozoń
      56 (0,51%)
    3. 1 Marian Paweł Makula
      421 (3,84%)
    4. 2 Jan Augustyn Kołodziej
      90 (0,82%)
    5. 5 Janina Bożena Przysiężniuk - Muzyczyszyn
      11 (0,10%)
    6. 4 Łukasz Adrian Steuer
      189 (1,72%)
    7. 7 Kazimierz Płotkowski
      35 (0,32%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mariusz Adam Pakuza
      1 471 (13,42%)
    2. 3 Marcin Tomasz Pierończyk
      631 (5,76%)
    3. 2 Anna Katarzyna Samol
      351 (3,20%)
    4. 5 Łukasz Nowok
      195 (1,78%)
    5. 4 Karina Maria Kubicka
      433 (3,95%)
    6. 6 Sławomir Marek Derecki
      77 (0,70%)
    7. 7 Aleksandra Bogumiła Gajda
      174 (1,59%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Bianka Danuta Pietraszewska
      966 (8,81%)
    2. 2 Ewa Maria Chmielewska
      1 090 (9,95%)
    3. 3 Rafał Arkadiusz Wypior
      1 773 (16,18%)
    4. 5 Małgorzata Helena Kubela
      54 (0,49%)
    5. 4 Mateusz Andrzej Borysiewicz
      49 (0,45%)
    6. 6 Magdalena Barbara Wróbel
      56 (0,51%)
    7. 7 Jan Benigier
      43 (0,39%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Henryka Maria Skowrońska - Wawok
      70 (0,64%)
    2. 1 Jerzy Grzegorz Krótki
      200 (1,82%)
    3. 3 Jerzy Franciszek Grzesica
      18 (0,16%)
    4. 6 Grażyna Stanisława Kędzior
      31 (0,28%)
    5. 2 Jacek Dominik Zagórski
      67 (0,61%)
    6. 5 Grażyna Benedykta Maciągowska
      27 (0,25%)
    7. 7 Zbigniew Jan Litke
      43 (0,39%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Wideo

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

    25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

    Wybieraj świadomie! 30 minut darmowej ekojazdy z ING

    Wybieraj świadomie! 30 minut darmowej ekojazdy z ING

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Sonda

    Czy jesteś za złagodzeniem przepisów tak, by można było pić alkohol "pod chmurką"?

    Najczęściej czytane