Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Pyrzyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
-
2
Sylwia Gabryelczyk
132
(1,79%)
-
1
Janusz Zenon Budynek
373
(5,05%)
-
3
Małgorzata Szczęśniak
59
(0,80%)
-
4
Artur Kuca
76
(1,03%)
-
5
Dorota Gorąca
82
(1,11%)
-
6
Mirosław Adam Czerbniak
4
(0,05%)
-
8
Iwona Zibrowska-Osóch
98
(1,33%)
-
7
Paulina Chmielowiec
12
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Elżbieta Jolanta Krzywicka
50
(0,68%)
-
3
Mirosław Gryczka
80
(1,08%)
-
1
Ryszard Berdzik
171
(2,32%)
-
8
Maria Barbara Dembowska
4
(0,05%)
-
6
Przemysław Daniel Maciąg
245
(3,32%)
-
2
Mirela Dominika Dziwińska
59
(0,80%)
-
4
Danuta Cząstka
57
(0,77%)
-
5
Stefan Edward Naworol
66
(0,89%)
-
9
Grzegorz Stanisław Jastrzębski
55
(0,74%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Elżbieta Janina Gabruch
27
(0,37%)
-
2
Piotr Paweł Modzelewski
51
(0,69%)
-
1
Wiktor Tołoczko
579
(7,84%)
-
3
Ryszard Edward Grzesiak
148
(2,00%)
-
9
Radosław Jan Mierzwiak
97
(1,31%)
-
5
Judyta Fornalczyk
63
(0,85%)
-
6
Katarzyna Jaszczak
98
(1,33%)
-
7
Katarzyna Helena Modzelewska
16
(0,22%)
-
8
Tomasz Michał Tyczkowski
91
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jarosław Ileczko
279
(3,78%)
-
3
Renata Bochan-Bochanowicz
399
(5,40%)
-
4
Arkadiusz Małecki
196
(2,65%)
-
5
Halina Rabenda
65
(0,88%)
-
6
Małgorzata Zybała
318
(4,31%)
-
7
Andrzej Wiesław Ogiejko
115
(1,56%)
-
9
Genowefa Święcka
145
(1,96%)
-
2
Stanisław Stępień
427
(5,78%)
-
8
Piotr Józef Kuleta
76
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT NA PLUS
-
6
Mirosław Staciwa
169
(2,29%)
-
2
Beata Kozak
68
(0,92%)
-
5
Marta Maduzia
83
(1,12%)
-
3
Magdalena Cupak
42
(0,57%)
-
4
Dariusz Władysław Jagiełło
198
(2,68%)
-
1
Robert Betyna
400
(5,42%)
-
7
Jarosław Stankiewicz
98
(1,33%)
-
9
Ariel Ostolski
140
(1,90%)
-
8
Julita Kozieł
44
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA ZIEMI PYRZYCKIEJ
-
3
Alicja Anna Pajor-Kubicka
125
(1,69%)
-
5
Sandra Niekorek
74
(1,00%)
-
7
Miłosz Łuszczyk
107
(1,45%)
-
2
Jan Jakub Prokop
183
(2,48%)
-
4
Karolina Polewczak
47
(0,64%)
-
1
Marek Henryk Danielak
147
(1,99%)
-
6
Izabela Agnieszka Mikołajczak
78
(1,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Teresa Pihan
45
(0,61%)
-
1
Józef Bronisław Czaboćko
217
(2,94%)
-
7
Waldemar Paweł Lemiesz
118
(1,60%)
-
5
Łucja Dominika Ogrodowicz
42
(0,57%)
-
4
Elżbieta Karwecka
55
(0,74%)
-
2
Aleksander Butkowski
54
(0,73%)
-
3
Zdzisław Błaszczak
38
(0,51%)
Okręg 2
Gmina Lipiany, Gmina Przelewice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
-
1
Mirosław Andrzej Bitenc
283
(6,99%)
-
3
Adam Bujalski
19
(0,47%)
-
2
Grażyna Wojciechowska
14
(0,35%)
-
5
Aneta Walencik
10
(0,25%)
-
4
Maria Rogalska
23
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Eugeniusz Turtoń
88
(2,17%)
-
5
Katarzyna Stępień
34
(0,84%)
-
3
Jarosław Marcin Kraśniański
37
(0,91%)
-
1
Ewa Gąsiorowska-Nawój
601
(14,85%)
-
2
Artur Jacek Lipski
161
(3,98%)
-
6
Bożena Maria Kryśków
266
(6,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marek Wojciech Kibała
355
(8,77%)
-
5
Marta Wojciech
13
(0,32%)
-
3
Aneta Binkowska
307
(7,59%)
-
2
Piotr Rębacz
124
(3,06%)
-
4
Beata Katarzyna Kaniewska
58
(1,43%)
-
6
Krzysztof Maciej Socha
36
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Renata Krężel
93
(2,30%)
-
1
Jan Dominik Jaworski
307
(7,59%)
-
3
Teresa Sendłak
63
(1,56%)
-
2
Stanisława Iwankiewicz
144
(3,56%)
-
5
Marek Kostrzewski
67
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT NA PLUS
-
6
Zuzanna Wiktoria Kiezik
29
(0,72%)
-
2
Waldemar Kazimierz Wiśniewski
102
(2,52%)
-
4
Danuta Gbyl
59
(1,46%)
-
5
Ireneusz Paweł Dykiert
280
(6,92%)
-
1
Ewa Sulżyc
112
(2,77%)
-
3
Krzysztof Czarnota
80
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA ZIEMI PYRZYCKIEJ
-
2
Piotr Zajkowski
14
(0,35%)
-
1
Robert Piątek
29
(0,72%)
-
3
Justyna Ondycz
25
(0,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Jan Rusin
16
(0,40%)
-
1
Jacek Paweł Kocanowski
158
(3,91%)
-
3
Teresa Piekarska
21
(0,52%)
-
2
Krystyna Dembowska
18
(0,44%)
Okręg 3
Gmina Bielice, Gmina Kozielice, Gmina Warnice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKUTECZNY SAMORZĄD BEZPARTYJNY
-
2
Magdalena Cichoń
21
(0,61%)
-
1
Artur Pniewski
184
(5,35%)
-
5
Stanisław Ryszard Wądołowski
105
(3,05%)
-
4
Kamila Magdalena Hałasa
78
(2,27%)
-
3
Ireneusz Henryk Kondalski
50
(1,45%)
-
6
Izabela Anna Rogojsza-Pawlaczyk
19
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Daria Wojtalewicz
13
(0,38%)
-
6
Ignacy Maćkowiak
131
(3,81%)
-
3
Patrycja Nocoń
97
(2,82%)
-
5
Sylwia Ostrowska
52
(1,51%)
-
1
Marcin Łapeciński
174
(5,06%)
-
2
Jacek Chmielewski
133
(3,87%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Kinga Kubacka
80
(2,33%)
-
3
Patrycja Elżbieta Leśniewska
28
(0,81%)
-
1
Łukasz Makowski
225
(6,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Jan Marek Chmielewski
399
(11,60%)
-
3
Joanna Misiewicz
166
(4,83%)
-
1
Jacek Mariusz Pawlus
282
(8,20%)
-
5
Jolanta Zięcina-Pędziwiatr
277
(8,05%)
-
2
Waldemar Kienig
194
(5,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT NA PLUS
-
1
Ireneusz Waldemar Szymański
136
(3,95%)
-
2
Janusz Przepiórka
23
(0,67%)
-
5
Irena Laps
25
(0,73%)
-
6
Justyna Renata Urbanowicz
40
(1,16%)
-
3
Marcin Sztuka
146
(4,24%)
-
4
Agnieszka Edyta Matuszewska
72
(2,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA ZIEMI PYRZYCKIEJ
-
1
Kazimierz Pabjan
24
(0,70%)
-
2
Marcin Kuzdak
37
(1,08%)
-
5
Michał Dudek
77
(2,24%)
-
4
Jolanta Andrzejewska
6
(0,17%)
-
3
Agnieszka Ewa Skibicka
7
(0,20%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Beata Anna Statkiewicz
14
(0,41%)
-
2
Bogusław Włodarski
17
(0,49%)
-
4
Danuta Barbara Błaszczak
11
(0,32%)
-
1
Edward Jan Kiciński
97
(2,82%)