Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Błędów ulice: Dolna, Nowy Świat, Grójecka, Kościelna, Stary Rynek.
Pokaż więcej
Danuta Kołacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
52
(22,22%)
Włodzimierz Szczepan Małachowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
30
(12,82%)
Jan Stefan Biedrzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
17
(7,26%)
Sebastian Adam Oziemski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
135
(57,69%)
Okręg 2
Sołectwo Błędów ulice: Długa, Poprzeczna, Parkowa, Nowy Rynek, Sadurkowska.
Pokaż więcej
Radosław Kornacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
20
(8,51%)
Marcin Emil Matysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
25
(10,64%)
Agnieszka Celina Maroszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
23
(9,79%)
Krzysztof Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(35,32%)
Zenon Żebrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
84
(35,74%)
Okręg 3
Sołectwa: Dąbrówka Nowa, Dąbrówka Stara, Goliany, Golianki.
Pokaż więcej
Stanisław Podsiadły
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
37
(12,80%)
Barbara Grażyna Napiórkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
95
(32,87%)
Leszek Paweł Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
35
(12,11%)
Robert Andrzej Borkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
122
(42,21%)
Okręg 4
Sołectwa: Pelinów, Wólka Dańkowska, Wilhelmów, Dańków.
Pokaż więcej
Konrad Banasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
10
(5,05%)
Dominik Górecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
90
(45,45%)
Edyta Szybińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
39
(19,70%)
Anna Palczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
59
(29,80%)
Okręg 5
Sołectwa: Oleśnik, Bielany, Roztworów, Zofiówka.
Pokaż więcej
Łukasz Dariusz Sybilski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
75
(36,59%)
Aleksander Sitarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
38
(18,54%)
Aneta Monika Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
92
(44,88%)
Okręg 6
Sołectwa: Trzylatków Duży, Sadurki, Tomczyce, Julianów, Nowy Błędów, Fabianów, Wólka Kurdybanowska, Śmiechówek.
Pokaż więcej
Hanna Biedrzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
53
(20,15%)
Leszek Bobrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
147
(55,89%)
Bartłomiej Kazimierz Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
18
(6,84%)
Tomasz Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
45
(17,11%)
Okręg 7
Sołectwa: Gołosze, Wólka Gołoska, Błogosław, Bolesławiec Leśny.
Pokaż więcej
Krzysztof Jan Kozera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
33
(14,22%)
Marek Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
65
(28,02%)
Paweł Tadeusz Skwarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
20
(8,62%)
Andrzej Michał Kępka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
114
(49,14%)
Okręg 8
Sołectwa: Kazimierki, Katarzynów, Borzęcin, Huta Błędowska, Ignaców.
Pokaż więcej
Elżbieta Rupiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
33
(12,55%)
Szymon Pietrzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
36
(13,69%)
Lilla Czarnecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
66
(25,10%)
Krzysztof Michał Kołacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
128
(48,67%)
Okręg 9
Sołectwo Wilków Pierwszy.
Pokaż więcej
Zbigniew Piotr Koziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
61
(27,35%)
Paweł Sobczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
54
(24,22%)
Leszek Tadeusz Wieczorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
56
(25,11%)
Magdalena Ewa Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
52
(23,32%)
Okręg 10
Sołectwo Wilków Drugi.
Pokaż więcej
Marcin Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
42
(19,44%)
Paweł Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
27
(12,50%)
Paweł Kacperski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
29
(13,43%)
Piotr Grzegorz Piekarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
118
(54,63%)
Okręg 11
Sołectwa: Jadwigów, Kacperówka, Łaszczyn, Janki, Załuski.
Pokaż więcej
Mirosław Franciszek Jakubczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
100
(45,87%)
Wojciech Nowocień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
53
(24,31%)
Monika Justyna Gierach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
17
(7,80%)
Krzysztof Robert Pełka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
48
(22,02%)
Okręg 12
Sołectwa: Annapol, Czesławin, Jakubów, Wilcze Średnie, Zalesie.
Pokaż więcej
Leszek Lucjan Słowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
63
(31,98%)
Stanisława Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
35
(17,77%)
Sylwia Lesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
39
(19,80%)
Monika Słowińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
60
(30,46%)
Okręg 13
Sołectwa: Machnatka, Lipie.
Pokaż więcej
Marek Rafał Rybicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
154
(58,11%)
Beata Zapadka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
32
(12,08%)
Mariola Jadwiga Noga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
79
(29,81%)
Okręg 14
Sołectwa: Machnatka-Parcela, Wilkonice, Ziemięcin, Bronisławów.
Pokaż więcej
Jolanta Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
46
(21,30%)
Dariusz Rybak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
110
(50,93%)
Bożena Urszula Rylska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERAZ MY
10
(4,63%)
Katarzyna Sokołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
50
(23,15%)
Okręg 15
Sołectwa: Trzylatków Mały, Cesinów-Las, Głudna, Trzylatków-Parcela.
Pokaż więcej
Paweł Dębowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ROZWÓJ
62
(23,85%)
Teresa Gniadzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWA GMINA
45
(17,31%)
Piotr Stanisław Jakubczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - WSPÓLNE DOBRO
153
(58,85%)