Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Mierzęcice ul. Wolności od numeru 1 do numeru 61, ulice: Bankowa, Gminna, Głowackiego, Kościuszki, Widokowa, Księdza Władysława Zasadzina, Radosna; Targoszyce ul. Kościelna.
Pokaż więcej
Aneta Ilona Dróżdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
143
(44,27%)
Krzysztof Piotr Kobiałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
180
(55,73%)
Okręg 2
Sołectwo Mierzęcice ul. Wolności od nr 62 do końca, ulice: Południowa, prof. Tomasza Strzembosza.
Pokaż więcej
Katarzyna Małgorzata Burczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
159
(61,63%)
Bartosz Łukasz Jachimczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
99
(38,37%)
Okręg 3
Sołectwo Przeczyce ul. 21 Stycznia numery parzyste od nr 2 do nr 30 i numery nieparzyste od nr 1 do nr 123, ulice: Młyńska, Podgórna, Stawowa, Szeroka, Tysiąclecia, Zarzeczna, Zielona.
Pokaż więcej
Hanna Barbara Kałuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
144
(59,75%)
Barbara Marta Mucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
97
(40,25%)
Okręg 4
Sołectwo Przeczyce ul. 21 Stycznia numery parzyste od nr 32 do nr 56 i numery nieparzyste od nr 125 do nr 175, ulice: Targowa, Słoneczna, Rukoli.
Pokaż więcej
Katarzyna Agnieszka Kozieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
95
(45,45%)
Robert Artur Małecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
114
(54,55%)
Okręg 5
Sołectwo Przeczyce ul. 21 Stycznia numery parzyste od nr 58 do końca i numery nieparzyste od nr 177 do końca, ulice: Cicha, Podbiele, Polna, Spokojna.
Pokaż więcej
Mariusz Ireneusz Majcherczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
80
(38,46%)
Emilia Krzyżanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
128
(61,54%)
Okręg 6
Sołectwo Toporowice ulice: Czerwonego Zagłębia, Mostowa.
Pokaż więcej
Anna Mariola Kolasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
143
(77,72%)
Agata Cybuchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
41
(22,28%)
Okręg 7
Sołectwo Toporowice ulice: Dąbrowska, Dolna, Łąkowa, Ogrodowa, Źródlana.
Pokaż więcej
Przemysław Krzysztof Paszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
142
(56,57%)
Izabela Jadwiga Dziurowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
109
(43,43%)
Okręg 8
Sołectwo Nowa Wieś ul. Wojska Polskiego, Poranna, ul. Zawadzkiego od nr 2 do 65.
Pokaż więcej
Monika Wiesława Dyraga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
117
(61,58%)
Urszula Maria Gądek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
73
(38,42%)
Okręg 9
Sołectwo Nowa Wieś ul. Zawadzkiego od nr 66 do końca, ul. Strażacka. Sołectwo Najdziszów
Pokaż więcej
Iwona Sabina Kłys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
109
(38,79%)
Zbigniew Mieczysław Feliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
128
(45,55%)
Krzysztof Mieczysław Asman
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(15,66%)
Okręg 10
Sołectwo Boguchwałowice ulice: Jana Pawła II, Poprzeczna, Parkowa, Klonowa, Kasztanowa, Grabowa, Leszczynowa, Jarzębinowa, Dębowa, Bukowa, Modrzewiowa, Brzozowa, Wierzbowa, Wakacyjna.
Pokaż więcej
Danuta Piotryna Szymończyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
102
(60,71%)
Zbigniew Jacek Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
66
(39,29%)
Okręg 11
Sołectwo Boguchwałowice ulice: Niepodległości, Aleja od I do XVIII, Biała, Buczka, Górna, Nadbrzeżna, Sokołów, Bażantów, Bocianów, Jaskółek, Jastrzębia, Kormoranów, Kukułek, Skowronków, Słowików, Szpaków, Astrów, Bratków, Fiołków, Kaczeńców, Krokusów, Nasturcjowa, Pierwiosnków, Stokrotek, Tulipanów, Kolorowa, Błękitna, Szafirowa, Turkusowa, Tęczowa, Kamienna, Biwakowa.
Pokaż więcej
Marcin Robert Jędrusik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
153
(67,70%)
Stanisław Jerzy Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
73
(32,30%)
Okręg 12
Sołectwo Sadowie Sołectwo Zawada
Pokaż więcej
Piotr Kamil Pasamonik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
173
(58,84%)
Karina Anna Dróżdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
121
(41,16%)
Okręg 13
Sołectwo Mierzęcice Osiedle bloki: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 41, 42, 62, 80, 172, 173.
Pokaż więcej
Zbigniew Mieczysław Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
75
(41,67%)
Bożena Ewa Jach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
105
(58,33%)
Okręg 14
Sołectwo Mierzęcice Osiedle bloki: 171, 169, 165, 91, 83, 89.
Pokaż więcej
Tadeusz Szymon Szczepańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
52
(32,50%)
Jacek Bogusław Malikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
108
(67,50%)
Okręg 15
Sołectwo Mierzęcice II
Pokaż więcej
Emilian Albin Kuczera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PODLEJSKIEGO
100
(33,11%)
Teresa Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY JASKÓLSKIEJ - SKUTECZNI DLA GMINY
202
(66,89%)