Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Przemyśl

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    3 Maja strona lewa do nr 33 i nr 33A, Andrzeja Kmicica, Armii Krajowej strona prawa od nr 18 do końca, strona lewa od nr 27 do końca, Artura Malawskiego, Barska, Bełwińska, Bielskiego, Bieszczadzka, Bolesława Śmiałego, Biskupa Jakuba Glazera, Browarna, Cmentarna, Jana Długosza, Wojciecha Drzymały, Dubiecka, Dynowska, Felicjanek, Franciszka Dolińskiego, Generała Michała Karaszewicza-Tokarzewskiego, Generała Władysława Sikorskiego, Generała Stanisława Maczka, Generała Józefa Wysockiego, Głogowska, Seweryna Goszczyńskiego, Grunwaldzka, Grzegorza z Sanoka, Henryka Kadyi, Ignacego Daszyńskiego, Ignacego Krasickiego, Jasna, Jesionowa, Jana Kasprowicza, Porucznika Władysława Kramarza, Józefa Kraszewskiego, Józefa Kremera, Krzywiecka, Księdza Ignacego Skorupki, Księcia Józefa Poniatowskiego, Księdza Piotra Skargi, Księdza Stanisława Stojałowskiego, Księdza Stanisława Brzóski, Legnicka, Lipowicka, Łętowska, Władysława Łokietka, Jacka Malczewskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Majora Mieczysława Słabego, Gabriela Narutowicza, Cypriana Kamila Norwida, Zygmunta Noskowskiego, O. Augustyna Kordeckiego, Obronna, Obrońców Westerplatte, Onufrego Zagłoby, Ostrowska, Ignacego Paderewskiego strona prawa od nr 22 do końca, strona lewa cała, Plac Inwalidów Wojennych, Plac Konstytucji 3 - go Maja od nr 1 do nr 6, Plac Orląt Przemyskich, Plac Unii Brzeskiej, Płowiecka, Stanisława Przybyszewskiego, Radosna, Raszyńska, Rzeczna, Henryka Wieniawskiego, Henryka Rzewuskiego, Salezjańska, Sanatoryjna, Skośna, Jana Skrzetuskiego, Stanisława Sobińskiego, Swobodna, Szańce, Szczęsna, Świętego Jana Nepomucena strona prawa cała, strona lewa do nr 33, Świętego Józefa, Światowida, Kornela Ujejskiego, Węgierska, Władysława Warneńczyka, Michała Wołodyjowskiego, Walerego Wróblewskiego, Wybrzeże Ojca Świętego Jana Pawła II, Leona Wyczółkowskiego, Jana Zachariasiewicza, Zamiejska, Zawiszy Czarnego, Zofii Chrzanowskiej, Źródlana, Stefana Żeromskiego, Żurawicka.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Rafał Sebastian Oleszek
      228 (2,93%)
    2. 1 Ryszard Kulej
      377 (4,84%)
    3. 3 Elżbieta Ludmiła Bajda
      66 (0,85%)
    4. 7 Katarzyna Łucja Dżochowska
      14 (0,18%)
    5. 5 Halina Teresa Łagodzic
      27 (0,35%)
    6. 6 Wojciech Tadeusz Sosnowski
      18 (0,23%)
    7. 9 Marian Tomasz Boczar
      64 (0,82%)
    8. 8 Helena Warda
      14 (0,18%)
    9. 4 Janusz Andrzej Jagustyn
      119 (1,53%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Andrzej Berestecki
      209 (2,68%)
    2. 8 Oliwia Mliczek
      10 (0,13%)
    3. 5 Aneta Sosnowska
      69 (0,89%)
    4. 6 Daniel Smuczek
      199 (2,56%)
    5. 7 Sabina Paulina Marciniec
      14 (0,18%)
    6. 3 Katarzyna Dorota Rokitowska
      187 (2,40%)
    7. 2 Rafał Bogusław Kijanka
      157 (2,02%)
    8. 1 Maciej Piotr Kamiński
      1 206 (15,49%)
    9. 9 Maciej Krzysztof Dębicki
      106 (1,36%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA PRZEMYŚLA "REGIA CIVITAS"

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Barbara Ewa Andrzejczyk
      79 (1,01%)
    2. 1 Grzegorz Wojciech Hayder
      270 (3,47%)
    3. 4 Tomasz Edmund Kuźmiek
      73 (0,94%)
    4. 2 Anna Łukasiewicz
      116 (1,49%)
    5. 3 Bartłomiej Grzegorz Barczak
      215 (2,76%)
    6. 7 Agnieszka Barbara Kantyka
      53 (0,68%)
    7. 8 Mariusz Antoni Zamirski
      113 (1,45%)
    8. 6 Sebastian Dobrowolski
      42 (0,54%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 7 Iga Maria Dżochowska
      97 (1,25%)
    2. 1 Paweł Jacek Zastrowski
      426 (5,47%)
    3. 9 Paweł Karol Wittner
      114 (1,46%)
    4. 3 Artur Witold Pich
      312 (4,01%)
    5. 6 Paweł Jan Haliniak
      149 (1,91%)
    6. 8 Jolanta Maria Jerska
      51 (0,65%)
    7. 2 Jerzy Jan Krużel
      620 (7,96%)
    8. 5 Katarzyna Ewelina Kalinowska
      32 (0,41%)
    9. 4 Łucja Leja
      87 (1,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mariusz Piwko
      406 (5,21%)
    2. 3 Marcin Andrzej Kowalski
      659 (8,46%)
    3. 2 Zygmunt Majgier
      162 (2,08%)
    4. 7 Radosław Kornel Andruszkiewicz
      38 (0,49%)
    5. 6 Janina Władysława Dwornik
      37 (0,48%)
    6. 5 Andrzej Tomasz Zapałowski
      406 (5,21%)
    7. 4 Katarzyna Anna Ostrowska
      57 (0,73%)
    8. 8 Janina Szymczycha
      89 (1,14%)

    Okręg 2

    22 Stycznia, 29 Listopada, 3 Maja strona prawa cała, strona lewa od nr 35 do końca, Armii Krajowej strona prawa do nr 16, strona lewa do nr 25, Astronautów, Stanisława Barcewicza, Generała Józefa Bema, Bolesława Chrobrego, Kazimierza Brodzińskiego, Bukowa, Buszkowicka, Ceramiczna, Ignacego Chodźki, Cicha, Czwartaków, Daleka, Dobra, Elżbiety Drużbackiej, Emilii Plater, Gazowa, Generała Władysława Andersa, Generała Józefa Chłopickiego, Generała Józefa Dwernickiego, Generała Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Gliniana, Gościnna, Graniczna, Grenada, Hoża, Ludwika Idzikowskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jabłoniowa, Jana III Sobieskiego, Henryka Jordana, Wincentego Kadłubka, Kazanowska, Klasztorna, Klementyny Hoffmanowej, Jana Kochanowskiego, Hugona Kołłątaja, Kordiana, Kosynierów, Kajetana Koźmiana, Krakowska, Zygmunta Krasińskiego, Mariana Langiewicza, Joachima Lelewela, Teofila Lenartowicza, Stanisława Małachowskiego, Józefa Mireckiego, Mokra, Monte Cassino, Adama Naruszewicza, Juliana Ursyna Niemcewicza, Obywatelska, Ogrodnicza, Okrzei, Kazimierza Opalińskiego, Juliana Konstantego Ordona, Władysława Orkana, Mieczysława Orłowicza, Elizy Orzeszkowej, Ostrołęcka, Ignacego Paderewskiego strona prawa do nr 20a, Plac Konstytucji 3 Maja nr 8, Podpułkownika Kazimierza Gurbiela, Pułkownika Marcina Borelowskiego, Podgórska, Pogodna, Popielów, Ignacego Prądzyńskiego, Przemyska, Kazimierza Pułaskiego, Racławicka, Marii Rodziewiczówny, Stefana Rogozińskiego, Eugeniusza Romera, Równa, Macieja Sarbiewskiego, Stanisława Augusta, Studencka, Józefa Sułkowskiego, Szwoleżerska, Św. Brata Alberta, Św. Jana Nepomucena strona lewa od nr 35 do końca, Jana Tarnowskiego, Kazimierza-Przerwy Tetmajera, Romualda Traugutta, Waleriana Kramarza, Wita Stwosza, aleja Wolności, Józefa Wybickiego, Wybrzeże Marszałka Ferdynanda Focha, Stanisława Wyspiańskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Zadwórzańska, Zakopiańska, Zygmuntowska, Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego, Stanisława Żółkiewskiego, Romana Żulińskiego, Żwirki i Wigury.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Mariusz Andrzej Iwaniszyn
      262 (3,93%)
    2. 2 Bogumiła Nowak
      288 (4,32%)
    3. 3 Marcin Łukasz Radochoński
      79 (1,19%)
    4. 6 Krzysztof Jan Sugier
      113 (1,70%)
    5. 5 Daniel Krzysztof Stołowski
      141 (2,12%)
    6. 8 Roman Wincenty Jodłowski
      103 (1,55%)
    7. 4 Agnieszka Kwiatkowska
      62 (0,93%)
    8. 7 Alicja Romana Handzel
      18 (0,27%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA PRZEMYŚLA "REGIA CIVITAS"

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dariusz Piotr Lasek
      425 (6,38%)
    2. 3 Kamil Mieczysław Stachura
      114 (1,71%)
    3. 4 Krzysztof Jan Barszczak
      143 (2,15%)
    4. 5 Magdalena Katarzyna Jakobsche
      122 (1,83%)
    5. 6 Anna Małgorzata Kądziela
      49 (0,74%)
    6. 8 Małgorzata Barbara Sztolf
      211 (3,17%)
    7. 7 Grzegorz Matusz
      92 (1,38%)
    8. 1 Robert Piotr Bal
      812 (12,18%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Paweł Kaniecki
      87 (1,31%)
    2. 3 Janusz Kazimierz Bator
      155 (2,33%)
    3. 2 Tomasz Krzysztof Schabowski
      695 (10,43%)
    4. 1 Ewa Stefania Sawicka
      725 (10,88%)
    5. 4 Ewelina Lubyj
      39 (0,59%)
    6. 5 Ewa Maria Tustanowska
      92 (1,38%)
    7. 7 Barbara Anna Daraż
      61 (0,92%)
    8. 8 Artur Adam Cieliński
      109 (1,64%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Andrzej Stawarz
      175 (2,63%)
    2. 7 Monika Ewa Zapałowska
      246 (3,69%)
    3. 8 Andrzej Bogusław Kawecki
      71 (1,07%)
    4. 2 Edyta Anna Łobaza
      262 (3,93%)
    5. 3 Dariusz Stefan Tkacz
      325 (4,88%)
    6. 1 Tomasz Leszczyński
      372 (5,58%)
    7. 6 Krystyna Czajkowska
      72 (1,08%)
    8. 5 Andrzej Kamiński
      144 (2,16%)

    Okręg 3

    Akacjowa, Aleja XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej, Adama Asnyka, Basztowa, Ireny Benszówny, Biblioteczna, Biskupia, Bławatkowa, Biskupa Jana Śnigurskiego, Biskupa Karola Józefa Fischera, Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara, Błogosławionego Biskupa Jozafata Kocyłowskiego, Brzozowa, Cegielniana, Chocimska, Jana Karola Chodkiewicza, Fryderyka Chopina, Dionizego Czachowskiego, Czerwieńska, Dębowa, aleja Romana Dmowskiego (od ul. Rolniczej do ronda Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka), Dojazdowa, Domowa, Aleksandra Dworskiego strona prawa do nr 84, strona lewa do nr 67, Emilii Gierczak, Fabryczna, Franciszkańska, Ignacego Frankowskiego, Aleksandra Fredry, Generała Stefana Grota–Roweckiego, Bartosza Głowackiego, Gołębia, Gospodarcza, Grabowa, Grochowska, Grodzka, Artura Grottgera, Herburtów, Jagiellońska strona lewa, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Jacka Kaczmarskiego, Jarowa, Jastrzębia, Jaworowa, Kamienna, Kapitulna, Karmelicka, Kasztanowa, Katedralna, Kazimierza Wielkiego, Jana Kilińskiego, Klonowa, Komisji Edukacji Narodowej, Juliusza Kossaka, Tadeusza Kościuszki, Krakusa, Krótka, Kruhel Wielki, Kruhelska, Krzemieniec, Księdza Jakuba Federkiewicza, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Jana Balickiego, Kupały, Kwiatowa, Leszczynowa, Leśna, Łowiecka, Jana Matejki, Michała i Kazimierza Osińskich, Mieszka I, Majora Hubala, Majora Henryka Sucharskiego, Stanisława Moniuszki, Mostowa, Na Zawadach, Stanisława Niewiadomskiego, Ojca Makarego Demeskiego, Ojca Krystyna Szykowskiego, Obozowa, Okopowa, Parkowa, Ludwika Pasteura, Pawia, Piasta Kołodzieja, Piastowska, Pikulicka, Piotra Kmity, Południowa, Plac Czackiego, Plac Dominikański, Plac Pułkownika Berka Joselewicza, Plac Rotmistrza Witolda Pileckiego, Plac Katedralny, Plac Na Bramie, Plac Niepodległości, Plac Św. Brunona Bonifacego, Plac Rybi, Pod Trzema Krzyżami, Potokowa, Prusa, Przecznica Wałowa, Przemysława, Ptasia, Pusta, Aleksandra Puszkina, Przemysłowa, Rakoczego, Ratuszowa, Mikołaja Reja, Tadeusza Rejtana strona prawa cała, strona lewa od nr 5 do końca, Rodzinna, Rolnicza, Romualda Rosłońskiego, Różana, Rynek, Sanocka, Sąsiedzka, Serbańska, Henryka Sienkiewicza, Skalna, Juliusza Słowackiego, Franciszka Smolki, Sobótki, Generała Juliana Stachiewicza, Studzienna, Sucha, Świętej Królowej Jadwigi, Leonarda Tarnawskiego, Tatarska, Ułańska, Ustronie, Wałowa, Wandy, Walerego Waygarta, Witolda Regera, Witoszyńska, Zaułek Wojaka Szwejka, Władycze, Władysława Jagiełły, Wodna, Wybrzeże Marszałka Józefa Piłsudskiego, Zachodnia, Bohdana Zaleskiego, Zamkowa, Ziemowita, Złota, Żwirowa.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Mariusz Pawliszak
      26 (0,58%)
    2. 4 Zbigniew Ludomir Górski
      75 (1,68%)
    3. 2 Dorota Katarzyna Naworol
      57 (1,27%)
    4. 1 Janusz Zapotocki
      443 (9,91%)
    5. 5 Dorota Maria Sidorska-Łoza
      15 (0,34%)
    6. 6 Barbara Maria Dąbrowska
      14 (0,31%)
    7. 7 Krzysztof Stanisław Gierczak
      70 (1,57%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA PRZEMYŚLA "REGIA CIVITAS"

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Małgorzata Gazdowicz
      282 (6,31%)
    2. 2 Grzegorz Edward Gierczak
      275 (6,15%)
    3. 3 Renata Maria Bieliszak
      181 (4,05%)
    4. 5 Jerzy Czesław Golec
      164 (3,67%)
    5. 4 Bartosz Jacek Wajstuch
      116 (2,59%)
    6. 7 Iwona Anna Pyszkowska-Horodecka
      53 (1,19%)
    7. 6 Agnieszka Anna Kucharska-Frańczak
      53 (1,19%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Tomasz Zbigniew Hawryś
      262 (5,86%)
    2. 7 Henryk Janusz Hawryś
      315 (7,04%)
    3. 5 Katarzyna Joanna Danielak
      48 (1,07%)
    4. 2 Anna Teresa Grad-Mizgała
      268 (5,99%)
    5. 1 Grażyna Jarosława Stojak
      321 (7,18%)
    6. 4 Józef Fryderyk Tur
      15 (0,34%)
    7. 6 Jaromir Bartłomiej Barański
      38 (0,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Krzysztof Marcin Butra
      189 (4,23%)
    2. 1 Monika Małgorzata Różycka
      419 (9,37%)
    3. 6 Joanna Antochów
      54 (1,21%)
    4. 2 Mirosław Witold Majkowski
      569 (12,72%)
    5. 3 Marek Grzegorz Niedźwiecki
      81 (1,81%)
    6. 5 Jadwiga Barbara Żerebiec
      69 (1,54%)

    Okręg 4

    Bakończycka, Stefana Batorego, Włodzimierza Bilana, Wojciecha Bogusławskiego, Bohaterów Getta, Wojciecha Brudzewskiego, Budowlanych, Franciszka Bujaka, Bystrzyckich, Świętego Andrzeja Boboli, Chmielna, Stefana Czarnieckiego, Jana Dekerta, Droga Hurecka, Aleksandra Dworskiego strona prawa od nr 86 do końca, strona lewa od nr 69 do końca, Jerzego Fedkowicza, Generała Henryka Dąbrowskiego, aleja Romana Dmowskiego (od wiaduktu im. Błogosławionego Bronisława Markiewicza do ul. Rolniczej), aleja harcmistrza Edwarda Heila, Generała Jakuba Jasińskiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Józefa Sowińskiego, Mikołaja Gomółki, Grażyny, Harcerska, Jagiellońska strona prawa, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Józefa Kałuży, Kamienny Most, Józefa Kapuścińskiego, Juliana Klaczki, Sebastiana Klonowicza, Kokosza, Stanisława Konarskiego, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Józefa Korzeniowskiego, Harcmistrz Izydory Kossowskiej, Koszykowa, Krównicka, Krucza, Krzywa, Księdza Antoniego Dobriańskiego, Księdza Jana Mogilnickiego, Księdza Józefa Ziemiańskiego, Leopolda Hausera, Stanisława Leszczyńskiego, Lwowska, Książąt Lubomirskich, Łozowa, Ignacego Łukasiewicza, Waleriana Łukasińskiego, Mała, Mariacka, Adama Mickiewicza, Ludwika Mierosławskiego, Miodowa, Młynarska, Mnisza, Ludwika Nabielaka, Nestora, Niecała, Nowa, Feliksa Nowowiejskiego, Ofiar Katynia, Okrężna, Orzechowa, Piaskowa, Plac Legionów, Plac Świętego Floriana, Pocztowa, Podhalańczyków, Polna, Północna, Przejazdowa, Przekopana, Przerwa, Tadeusza Rejtana od ul. Aleksandra Dworskiego do ul. Adama Mickiewicza tj. od nr 1 do nr 3, Władysława Reymonta, Rokitniańska, Rozdroże, Rzeźnicza, Sadowa, Sanowa, Sielecka, Henryka Siemiradzkiego, Sienna, Zygmunta Sierakowskiego, Skolimowska, Słoneczna, aleja Solidarności, Smolna, Sportowa, Stanisława Staszica, Stawowa, Strażacka, Sybiraków, Władysława Syrokomli, Szańcowa, Szkolna, Karola Szymanowskiego, Tarniowa, Teofila Wiśniowskiego, Topolowa, Bronisława Trentowskiego, Juliana Tuwima, Bernarda Wapowskiego, Wąska, Heidi Wernerus-Neumann, Wernyhory, Wiarowa, Wiejska, Wierzbowa, Wiklinowa, Wilczańska, Wincentego Pola, Wiśniowa, Wola, Wozowa, Wschodnia, Wspólna, Wybrzeże Prezydenta W. Wilsona, Zacisze, Zaciszna, Zagrodowa, Ludwika Zamenhoffa, Zamknięta, Jana Zamojskiego, Tomasza Zana, Zbożowa, Zygmunta Zielińskiego, Zielona, Mikołaja Zyblikiewicza, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego, aleja Żołnierzy Wyklętych.

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Danuta Izabela Pałys
      27 (0,57%)
    2. 7 Dagmara Sylwia Kuropatwa
      27 (0,57%)
    3. 1 Tomasz Przemysław Kulawik
      285 (6,05%)
    4. 6 Marek Jan Glesman
      4 (0,08%)
    5. 4 Maria Grażyna Dańczak
      28 (0,59%)
    6. 2 Zbigniew Lesław Kurzywilk
      189 (4,01%)
    7. 3 Ludwik August Pioruń
      68 (1,44%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Grażyna Bandas-Wajda
      46 (0,98%)
    2. 1 Wojciech Łukasz Rzeszutko
      307 (6,52%)
    3. 4 Przemysław Marcin Bukowski
      288 (6,12%)
    4. 2 Daniel Piotr Dryniak
      455 (9,66%)
    5. 3 Łucja Janina Podbilska
      111 (2,36%)
    6. 7 Maciej Stanisław Karasiński
      78 (1,66%)
    7. 6 Agata Lach
      117 (2,49%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE DLA PRZEMYŚLA "REGIA CIVITAS"

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Wioletta Maria Ochalska
      95 (2,02%)
    2. 1 Leszek Wiesław Pusiarski
      194 (4,12%)
    3. 3 Krzysztof Dawid Skuneczny
      40 (0,85%)
    4. 2 Kamil Marek Niklewicz
      97 (2,06%)
    5. 7 Edyta Małgorzata Błaszczyszyn-Juźwik
      10 (0,21%)
    6. 6 Maciej Tadeusz Kozłowski
      15 (0,32%)
    7. 5 Beata Dorota Czorniak
      38 (0,81%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Lesław Henryk Krupski
      58 (1,23%)
    2. 4 Nina Szczekot
      51 (1,08%)
    3. 6 Elżbieta Alicja Małyska
      40 (0,85%)
    4. 1 Błażej Sebastian Wilk
      302 (6,41%)
    5. 2 Zdzisława Czeszejko-Sochacka
      120 (2,55%)
    6. 5 Bogusław Bernard Świeży
      17 (0,36%)
    7. 7 Wojciech Błachowicz
      393 (8,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Monika Katarzyna Jaworska-Żurawska
      497 (10,56%)
    2. 4 Ewa Antonina Karlik
      56 (1,19%)
    3. 5 Mariusz Gamulczak
      80 (1,70%)
    4. 2 Bartłomiej Mariusz Barszczak
      293 (6,22%)
    5. 7 Dorota Katarzyna Pudysz
      52 (1,10%)
    6. 6 Mariusz Józef Partyka
      32 (0,68%)
    7. 3 Andrzej Arkadiusz Słodyczko
      198 (4,21%)

    Baza wiedzy o wyborach samorządowych 2018

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Uwaga, Zmiany w ordynacji wyborczej

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Jak głosować w wyborach? Zasady, kalendarz wyborczy

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Cisza wyborcza: ile trwa i czego nie wolno wtedy robić?

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Kompetencje i zakres władzy prezydenta, wójta, burmistrza

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Głosowanie poza miejscem zameldowania – o czym trzeba wiedzieć

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Rola samorządu na wsi. Dotacje i możliwości rozwoju w rolnictwie

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Dlaczego powinnaś głosować? Na co zwracać uwagę w programach wyborczych?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Sejmik wojewódzki. Kompetencje, zadania. Jaką pełni rolę?

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Wpływ samorządów na przedsiębiorczość i rynek pracy

    Quizy wyborcze. Przetestuj swoją wiedzę i zdecyduj, na kogo oddać swój głos!

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Czy wiesz jak głosować? Sprawdź, ile wiesz o wyborach

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Z którą partią ci po drodze? Quiz preferencji politycznych

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Te zwroty znasz z wypowiedzi polityków. Ile z nich rozumiesz?

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Czy wiesz o państwie więcej niż nastolatek? WOS dla początkujących obywateli

    Wideo

    Najczęściej komentowane

    Polecamy

    25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

    25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

    Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

    Nowy smartfon Huawei w imponujący sposób wykorzystuje najnowsze technologie

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Sonda

    Czy jesteś za złagodzeniem przepisów tak, by można było pić alkohol "pod chmurką"?

    Najczęściej czytane