Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Skorzewo, ulice: Brzozowa, Gen. Antoniego Zdrojewskiego Jarzębinowa, Jeziorna, Kamienna, Kasztanowa, Kościelna, Kościerska, Krótka, Ks. ppłk Józefa Wryczy, Ks. Zygmunta Repińskiego, Leśna, Łąkowa, Młyńska, Na Wzgórzu, Na Zakręcie, Nowowiejska, Pogodna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Starowiejska, Wodna, Zielona, Źródlana, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi (bez nazw ulic)
Pokaż więcej
Katarzyna Magdalena Formela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
118
(33,43%)
Mariusz Marian Stefański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
45
(12,75%)
Marian Stanisław Seyda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SEYDY
190
(53,82%)
Okręg 2
Część Sołectwa Skorzewo, ulice: Cicha, Długa, Franciszka Peplińskiego, Klonowa, Kolejarzy, Kwiatowa, Lipowa, Łubinowa, Malinowa, Ogrodowa, Polna, Rekowska, Sarnia, Sikorska, Słonecznikowa, Wąska, Wrzosowa, Zielona Dolina, Zielone Wzgórze, Złota
Pokaż więcej
Andrzej Szczepan Bober
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
150
(46,15%)
Marek Ryszard Hildebrandt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
4
(1,23%)
Jarosława Maria Kosyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SEYDY
145
(44,62%)
Marek Jakubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
26
(8,00%)
Jan Ignacy Zaborowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IM. ŚW. JANA PAWŁA II
0
(0%)
Okręg 3
Sołectwo Kościerzyna-Wybudowanie, Sołectwo Nowa Wieś Kościerska
Pokaż więcej
Wojciech Józef Burandt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
151
(34,01%)
Bartosz Dan Ho Duy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
18
(4,05%)
Łukasz Arkadiusz Sulej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA KOŚCIERZYNA
157
(35,36%)
Jan Graszk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE
118
(26,58%)
Okręg 4
Część Sołectwa Łubiana, ulice: Kościerska, Krótka, Osiedlowa, Rzemieślnicza, Zakładowa
Pokaż więcej
Grzegorz Hetmański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
146
(36,87%)
Marcin Bartłomiej Żurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
250
(63,13%)
Okręg 5
Część Sołectwa Łubiana, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Długa, Jesienna, Jeziorna, Jodłowa, Kamienna, Kasztanowa, Kaszubska, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Makowa, Miodowa, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Rolnicza, Różana, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Szkolna, Świerkowa, Wiosenna, Wodna, Zacisze, Zielona, Źródlana, nieruchomości oznaczone numerami porządkowymi (bez nazw ulic)
Pokaż więcej
Piotr Mikołaj Kwidziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
285
(45,17%)
Zdzisława Urszula Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
45
(7,13%)
Rafał Krzysztof Jażdżewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
127
(20,13%)
Szymon Piotr Śliwicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA KOŚCIERZYNA
174
(27,58%)
Okręg 6
Sołectwo Kaliska Kościerskie, Sołectwo Kłobuczyno
Pokaż więcej
Bożena Helena Cieszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
241
(51,83%)
Wiesław Kleinschmidt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
224
(48,17%)
Okręg 7
Sołectwo Dobrogoszcz, Sołectwo Kościerska Huta, Sołectwo Puc, Sołectwo Zielenin
Pokaż więcej
Andrzej Miszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
250
(51,55%)
Kazimierz Piankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
32
(6,60%)
Jan Józef Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
203
(41,86%)
Okręg 8
Sołectwo Czarlina, Sołectwo Loryniec, Sołectwo Wąglikowice, Sołectwo Wdzydze
Pokaż więcej
Piotr Dariusz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
93
(18,16%)
Waldemar Zdzisław Hetmański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
169
(33,01%)
Krzysztof Marek Bławat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA KOŚCIERZYNA
250
(48,83%)
Okręg 9
Sołectwo Mały Klincz, Sołectwo Nowy Klincz
Pokaż więcej
Tomasz Michał Romanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
242
(37,99%)
Franciszek Niklas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
132
(20,72%)
Wiesław Grzegorz Jakubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE
263
(41,29%)
Okręg 10
Część Sołectwa Wielki Klincz, ulice: 2 Pułku Szwoleżerów, 8 Marca, Derdowskiego, Gen. Józefa Hallera, Gościeradz, Gościeradzka, Kard. Karola Wojtyły, Klasztorna, Ks. Franciszka Bielińskiego, Ogrodowa, Sędzickiego, Szkolna, Wincentego Witosa, Józefa Wybickiego
Pokaż więcej
Piotr Gerard Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
267
(51,05%)
Kazimierz Józef Hildebrandt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
13
(2,49%)
Krzysztof Jan Tuszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA KOŚCIERZYNA
243
(46,46%)
Okręg 11
Część Sołectwa Wielki Klincz, ulice: Aleksandra Majkowskiego, Graniczny Młyn, Kaszubska, Kolejowa, Kościerska, Ks. Antoniego Peplińskiego, Osiedle 2000, Pogodna, Polna, Tomasza Rogali, Rzemieślnicza, Słoneczna, Teodory i Izydora Gulgowskich, Wybudowanie
Pokaż więcej
Bernadeta Maria Hamerska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
115
(23,86%)
Weronika Jadwiga Blank
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
6
(1,24%)
Radosław Jakub Zwara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
143
(29,67%)
Arkadiusz Tomasz Maliszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA KOŚCIERZYNA
218
(45,23%)
Okręg 12
Sołectwo Grzybowo, Sołectwo Juszki, Sołectwo Rotembark, Sołectwo Sycowa Huta, Sołectwo Szarlota
Pokaż więcej
Karol Henryk Wysiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
208
(50,86%)
Kazimierz Józef Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
18
(4,40%)
Rafał Kazimierz Ciepliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
87
(21,27%)
Filip Paweł Tkaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA KOŚCIERZYNA
96
(23,47%)
Okręg 13
Sołectwo Mały Podleś, Sołectwo Nowy Podleś, Sołectwo Wielki Podleś, Sołectwo Sarnowy, Sołectwo Stawiska, Sołectwo Szenajda
Pokaż więcej
Tadeusz Stanisław Bober
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
356
(70,78%)
Tadeusz Lass
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
147
(29,22%)
Okręg 14
Sołectwo Częstkowo, Sołectwo Gostomie, Sołectwo Korne, Sołectwo Wieprznica
Pokaż więcej
Bogdan Wojciech Mański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
207
(46,83%)
Robert Dominik Dera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
235
(53,17%)
Okręg 15
Sołectwo Dębogóry, Sołectwo Niedamowo, Sołectwo Nowa Kiszewa, Sołectwo Małe Stawiska
Pokaż więcej
Danuta Krystyna Szczepańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
265
(67,26%)
Andrzej Józef Hildebrandt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
25
(6,35%)
Jerzy Teofil Ciepliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(26,40%)